IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Treningi Vaphelka.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty2021-06-14, 15:38

- Ok, Eevee, przyszliśmy tu z bojowym zadaniem. Zasadniczo nawet z trzema zadaniami. Po pierwsze czas na ewolucję! - rzekłem wchodząc na trawniczek, na którym niegdyś ostro trenowaliśmy. Pogłaskałem moją Eevee i dotknąłem jej łepka świeżutkim, prosto ze sklepu, Thunder Stone. Miałem spory dylemat co do tego, którą Eeveelucje wybiorę, ale ostatecznie ze względu na brak elektrycznego stworka w teamie zdecydowałem się na Jolteona. Gdy tylko ewolucja dojdzie do skutku wyciągam płytkę z Weather Ball i wkładam ją do magnetowidu by zademonstrować mojemu nowemu stworkowi nowy atak - jak widzisz moja droga, będziemy też uczyć się nowego ataku. Polega on na stworzeniu kuli z energii, która jest czerpana z aury pogodowej. Zlap podstawy z filmu instruktażowego i przejdziemy dalej do zaawansowanej nauki tego ataku. Poza tym moglibyśmy popracować trochę nad Twoim charakterem. Zapewne zmienil się już trochę po ewolucji, ale musisz nauczyć się skupiać na konkretnych rzeczach. Cięzko Ci będzie uczestniczyć w Konkursach jeżeli się tego nie nauczysz. Akurat tak się składa, ze nauka ataku zmusza do tego typu skupienia, więc upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. A teraz spróbuj zrobić Weather Ball!
W międzyczasie skanuje mojego stworka po ewolucji by zobaczyć co się w nim zmieniło.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty2021-06-15, 11:29

- Ok, Jolteon przyszliśmy tu kolejnego dnia by dalej męczyć Cię nowym atakiem a także by popracować nad Twoim charakterki m. Dalej trenujemy potężny Weather ball! Skoro już zalapalas podstawy to teraz sprobujemy jakiejś kombinacji. Poznaj Prinplupa! Ty użyj swojego Weather ball a Prinplup dołączy do tego Bubblebeam! Liczę na waszą owocną współpracę. Potem pocwiczymy inne kombinacje.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty2021-06-16, 01:18

Trening #1
Eevee ewoluował w Jolteona!
Update charakteru: Między wykluciem a ewolucją minął tak niewielki czas, że trener nie zdołał poświęcić Pokemonowi wystarczająco uwagi. Po ewolucji Jolteon pozostał równie uparty, co poprzednio Eevee, jednak zaczął wykazywać zamiłowanie do źródeł energii elektrycznej i wszelkich zjawisk związanych z elektromagnetyzmem.

Weather Ball 50% (Streak 1)

Trening #2
Weather Ball 100% (Streak 2)
Nauczono Weather Ball!

Twoje starania nad zmianą charakteru póki co nie odnoszą skutków, ale poświęć Pokemonowi więcej uwagi i postaraj się skupić nad rozwojem jego cech charakteru, a może wkrótce Jolteon usłucha Cię i popracuje nad sobą. Wskaż mu, co powinien poprawić i pomóż mu to osiągnąć.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty2021-06-17, 13:49

- Ok, Jolteon, przyszliśmy tu z bojowym zadaniem. Dalej potrenujemy sobie wzmacniając Twój charakter. Patrz. Tutaj mam pewną błyskotkę, którą może dostaniesz jak uda Ci się dobrze przeprowadzić trening - rzekłem wyciągając Eviolite z torby i kładąc go w bezpiecznej odegłości od stworka - teraz gdy jesteś elektrycznym Pokemonem nie możesz bać się wody, to wodne Pokemony mają bać się Ciebie. Na początek Prinplup użyj Water Pledge by stworzyć labirynt słupów z wody. Jolteon, biegnij pomiędzy nimi i używając Swift by zniszczyć te, które są już za Tobą! Skup się na zadaniu a dostaniesz nagrodę!
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty2021-06-21, 10:18

Podsumowanie pracy nad charakterem:

Lęk przed wodą- błyskotka niby kusiła, ale panika wygrała. Hydrofobia to bardzo potężny bodziec. Mowa motywacyjna wprawdzie trochę pomogła, lecz Jolteon chyba woli bezstresowe wychowanie, gdyż jedyne, co ujrzałeś to złota smuga i błysk na horyzoncie. Futerko chyba jest najważniejsze. Wprawdzie Swift pozostał za Pokemonem, jednak nie pomogło mu to przezwyciężyć lęku. Może warto spróbować od innej strony?

Postęp: 5%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi Vaphelka.
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Spa Vaphelka
» Treningi Jackie
» Treningi Mabh
» Ściekówa Vaphelka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Perłowa Zatoczka :: Wielkie Dojo Marowaków-
Skocz do: