IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Treningi Vaphelka.

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AutorWiadomość
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-13, 17:37

Przychodzimy tutaj, ja i moja trójka Pokemonów, by nauczyć się nowych ataków. Zajmie nam to chwilkę czasu, ale czego się nie robi by być silniejszym.Wypuszczam zatem swoje stworki na placyk.
- Piplup, Ty nauczysz się Water Pulse, Hoppip Energy Ball a Murkrow Shadow Ball - rzekłem do stworków po czym odpaliłem im film instruktażowy by zademonstrować jak wygląda użycie tych ataków - wszyscy zacznijcie od skumulowania energii przed sobą. Każdy z waszych ataków początkowo na tym polega. Jeżeli wam się uda zmaterializować energię przed swoją paszczą twórzcie z niej kulę!
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-13, 21:38

*Jeśli na Kingdomie miałeś już jakieś % to napisz mi proszę, żebym dodał*

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-14, 09:50

Nie miałem, nowy trening.
_______________________________________
- Dobra drużyno. Czas przejść do następnego etapu naszego treningu. Spróbujcie wyzwolić teraz swoje ataki. Nie muszą być idealne. Najważniejsze byście byli w stanie wystrzelić kulę w powietrze. Strzelajcie pod kątem by przypadkiem nie poranić siebie nawzajem. Jeżeli wam się to uda to celujcie wszyscy w pobliskie drzewo. Starajcie się go nie zniszczyć! Zależy nam na celności waszych ataków!
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-15, 16:53

- Kontynuujmy trening celności - rzekłem rozstawiajac tarcze strzelnicze - spróbujcie trafić w sam środek. Nke bedzie to łatwe, ale skupcie się na celu i sile wystrzalu. Gdy tylko atak zmaterializuje się przed wami wlozcie całą swoją wolę w pchnięcie go do przodu. Tak jakbyscie mentalnie miały uderzyć kulę pięścią/skrzydłem. Z całej siły. Jezeli zniszczycie tarcze to nic się nie stanie. Najwazniejsze póki co by atak dotarł do celu.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-16, 17:03

- Dalej pracujmy nad celnościa. Jezeli tylko nauczycie się wyzwolić atak tak silny by doleciał do celu sprobujcie trafić w sam środek tarczy. Zasadniczo nje jest nawet ważne by trafić w środek. Najważniejsze by w ogóle trafić w tarczę. W końcu wasz przeciwnik ma nke tylko głowę, ale i resztę ciała, która można udupic atakiem! - wykrzyczalem entuzjastucznie polecenia moim Pokemonom.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-16, 19:17

Zostały naliczone trzy bonusu 4,6,8 czyli 18%! ( Hot Streak!)

Rezultaty:


Ostatnio zmieniony przez Lukas Volt dnia 2020-09-17, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-17, 18:36

Chyba 2,4,6 i z tego posta 8, razem 20%?
---------------------------------
- Dobrze drużyno! Jesteśmy już bardzo blisko nauczenia was nowych ataków! Teraz popracujemy nad wyglądem waszych ataków. Piplup, stwórz swoją wodną kulę a następnie rzuć nią o ziemię by stworzyć falę wody. Hoppip, Murkrow strzelajcie następnie Energy i ShadowBall w tą falę by ją rozbić na błyszczące zielenią i fioletem krople! Jesteśmy w końcu koordynatorska drużyną! Niech wasze ataki wyglądają pięknie, niech mienią się w promieniach Słońca!
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-17, 18:50

Streak kontynuowany 8%!
Pomyliłem się - na twoją korzyść, więc korzystaj. :)

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-18, 11:25

- Czas zakończyć trening obecnych ataków. Pracujemy nad siłą i wielkością ataku. Piplup, stworz jak największą falę ze swojego ataku! Niech zaleje jak największą część areny! Hoppip, Murkrow, stworzcie wiele Energy Ball i Shadow Ball i strzelajcie nimi w falę! Im wiecej tym lepiej. Sprobujcie też kierować ruchem kul tak by robiły spirale w powietrzu! Już prawie umiecie wykonać te ruchy perfekcyjnie!
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-18, 11:38

Pełny Streak kontynuowany (8%)!!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-19, 10:49

Powracamy kolejnego dnia uczyć się nowych ataków. Zasadniczo będziemy wszyscy uczyć się jednego ataku. Tym razem jednak pojdzie nam szybciej gdyż jeden z członków naszej druzyny zna ten atak i będzie nauczycielem dla reszty.
- Shieldon, Hoppip, Piplup, Murkrow, dziś Hoppip nauczy resztę jak wykonać Hidden Power, slodziaku - prezentuj - rzekłem do mojego roslinnego stworka, a gdy ten dokonczy pokaz stawiam go obok siebie jako mojego asystenta - najważniejsze by odkryć w sobie ukrytą siłę, która nastepnie zmaterializuje się przed wami w formie małych kuleczek energii, które będą lśnily pięknym światłem.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-20, 09:11

- Kontynuujemy naukę Hidden Power. Dzisiaj skupimy się na treningu celności - powiedziałem rozstawiając tarcze strzelnicze - Hoppip, zademonstruj. Reszta, powtarzajcie za Hoppipem. Najwazniejsze to by atak dolecial do tarczy i w nią uderzył. Nad konkretną celnościa popracujemy pozniej. Teraz najważniejsze by wasz atak nabrał prędkości i siły niezbędnej by osiągnąć cel, którym teraz jest tarcza strzelnicza a w przyszłości będzie realny przeciwnik.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-20, 20:27

Pełny Streak kontynuowany (8%)!!
Dwa treningi więc 16%

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-21, 16:46

- Tym razem ilość ponad jakość. Rozejdzcie się na bezpieczną odległość od siebie, tak by mieć swobodę tworzenia nowych kulek Hidden Power. Następnie wlozcie całą swoją energię i skupienie w tworzenie kuleczek energii wokół siebie. Tworzcie ich coraz więcej i więcej tak by otoczyly was cale konstelacje tego ataku. Niech bedzie pięknie! Niech blask waszych ataków zawladnie tym miejscem!
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty2020-09-21, 23:16

Pełny Streak dalej kontynuowany (8%)!!


Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Vaphelka. Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi Vaphelka.
Powrót do góry 
Strona 1 z 20Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Spa Vaphelka
» Treningi Jackie
» Treningi Mabh
» Ściekówa Vaphelka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Perłowa Zatoczka :: Wielkie Dojo Marowaków-
Skocz do: