IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Treningi Vaphelka.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-28, 20:26

- Ok, Staryu, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem jest to dalej Zap Cannon. Dalej pracujmy nad kształem naszego ataku. Skupiaj elektryczność w jednym punkcie tak by tworzyła kulę. Nie pozwól żadnej iskierce uciec z dala od tego miejsca, w którym zaplanowałeś sobie stworzyć kulę elektryczności, która jest kwintesencja tego ataku.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-28, 23:05

STREAK - +8%
Styczniowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 100%!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-29, 17:20

- Ok, Staryu, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem jest to dalej Zap Cannon. Tym razem potrenujemy zadanie obrażeń tym atakiem - rzekłem ustawiając różne cele na arenie - atak ten nie należy do zbyt celnych i łatwych w kierowaniu. W ferworze walki cięzko nim trafić, ale tym razem będziemy sobie na spokojnie ćwiczyć. Strzelaj w kolejny cele. Jeżeli nie trafisz, po prostu zbliż się do tarczy lub manekina i strzelaj z bliższej odległości.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-29, 22:32

STREAK - +8%
Styczniowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 100%!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-30, 20:10

- Ok, Staryu, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem jest to dalej Zap Cannon. Dalej będziemy trenować nad uderzaniem w przeciwnika tym potężnym atakiem. Zanim jednak przejdziemy do manekinów czas na ewolucję! - rzekłem wyciągając Water Stone z kieszeni. Dotknąłem nim mojego wodnego Pokemona i obserwowałem ewolucję w pięknego Starmie. Gdy tylko proces ten się zakończy będziemy dalej trenować z manekinami.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-30, 20:22

STREAK - +8%
Styczniowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 100%!

Rezultaty:
Ekwipunek:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-31, 21:30

- Ok, Starmie, Hoppip i Makuhita, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Was nowymi atakami. Tym razem jest to kolejno: Signal Beam, Dazzling Gleam i Superpower. Z Racji, że dziś są moje urodziny to obejrzymy sobie tylko filmy instruktażowe i trochę pobawimy się waszymi nowymi atakami. Myślę, ze z dwóch pierwszych można stworzyć piękne światła na niebie. Trzecim natomiast możemy tu wszystko zdemolować...ale ograniczymy się do rozbijania skał.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-01-31, 22:16

STREAK - +8%
Styczniowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 100%!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-01, 14:04

- Ok, Starmie, Hoppip i Makuhita, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Was nowymi atakami. Tym razem jest to kolejno: Signal Beam, Dazzling Gleam i Superpower. Starmie, potrenujesz dziś z Prinplupem, który zna już ten atak. Pokaże Ci podstawy - rzekłem wypuszczając mojego pingwinka do pomocy - tymczasem Hoppip. Twój atak polega na wytworzeniu tęczowego światła, które uderza w przeciwnika. Zacznij od kuli światła otaczającej Twoje ciało! Makuhita, potrenujesz swoje ciosy z użyciem Super Power na manekinie. Otocz się aurą tego ataku i zadawaj raz za razem cisy manekinowi!
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-01, 21:22

STREAK - +8%
Lutowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 75%!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-02, 11:19

- Ok, Starmie, Hoppip i Makuhita, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Was nowymi atakami. Tym razem jest to kolejno: Signal Beam, Dazzling Gleam i Superpower. Starmie, skoro Prinplup już pokazał Ci podstawy to możesz dalej trenować. Ceuj w skały i próbuj uzyskać jak najbardziej jednolity promień. Hoppip, świetnie Ci idzie to co robisz. Rób tak dalej. Makuhita, dalej trenuj skupianie aury tego ataku wokół siebie i markowanie ciosów.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-02, 20:23

STREAK - +8%
Lutowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 75%!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-03, 18:22

- Ok, Starmie i Makuhita, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Was nowymi atakami. Tym razem jest to kolejno: Hidden Power i Superpower. Starmie, znowu potrenujesz z Prinplupem nowy atak. Obejrzyj sobie film instruktażowy a potem trenujcie razem. Prinplup pokaże Ci podstawy. Makuhita, przejdźmy do atakowania "twardszych" przeciwników. Pójdziemy na skałki pobawić się w kamieniołom. Skupiaj energię wokół swojego ciała i atakuj skały raz za razem.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-03, 22:30

STREAK - +8%
Lutowy Boost zapewnia Ci zwiększenie efektywności twojego treningu o 75%!

Rezultaty:
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty2021-02-15, 09:09

- Ok, Makuhita. Dalej trenuj SuperPower tak jak do tej pory. Walcz z głazami i manekinami kumulując super siłę w swoich piąstkach. Gdy się zmęczysz zapraszam na małą ucztę - rzekłem do mojego Pokemona po czym wypuściłem resztę mojej drużyny: Prinplupa, Hoppipa, Honchkrow i Shieldona. Następnie rozbiłem piknik i wyciągnąłem z torby łakocie.
- Na początek niech każde z was weźmie po jednym cukierku z każdej bombonierki - rzekłem częstując swoje Pokemony walentynkowymi cukierkami. Każdy otrzymał po jednym z każdej z dwóch bombonierek. Potem dałem im jeszcze inne łakocie:
3 poffiny kwasne - Shieldon,
3 poffiny slodkie - Hoppip,
Dry pokepuff - Prinplup,
3 Tough love cukierki - Honchkrow,
2x Pokeblock wytrawny, słodki i pikantny - Makuhita,
3x dry pokeblock -Prinplup,
luksusowym Pokepuff - Hoppip,
3 pokeblocki czarne - Honchkrow.

Bombonierki:
Hoppip +3 +4
Shieldon +5 +4
Makuhita +5 +3
Honchkrow +1 +2
Prinplup +1 +2


Ostatnio zmieniony przez Vaphel dnia 2021-02-18, 08:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi Vaphelka.
Powrót do góry 
Strona 18 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Spa Vaphelka
» Treningi Jackie
» Treningi Mabh
» Ściekówa Vaphelka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Perłowa Zatoczka :: Wielkie Dojo Marowaków-
Skocz do: