IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Treningi Vaphelka.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorWiadomość
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-18, 21:41

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-19, 11:30

- Ok, Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znow męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem dalej jest to Water Pledge! Skoro stworzenie jednej kolumny wody okazało się takim łatwym zadaniem to teraz stwórz kolejne. Zobaczymy gdzie na raziw leży Twoja granica kreacjonizmu. Gdy już stworzysz ostatnią kolumnę ppstaramy się skupić na celności naszego ataku.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-19, 20:42

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-20, 17:39

- Ok, Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znow męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem dalej jest to Water Pledge! Skoro wiemy nad czym mamy popracować to pracujmy. Stworz dwie kolumny z wody. Postaraj się by wystrzelily jednocześnie. Nie muszą być idealne. Nad tym popracujemy później. Teraz zależy nam by utrzymać je dwie w jednym czasie.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-20, 22:16

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-21, 18:56

- Ok, Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znow męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem dalej jest to Water Pledge! Skoro wiemy nad czym mamy popracować to pracujmy. Stworz dwie kolumny z wody. Postaraj się by wystrzelily jednocześnie. Tym razem popracuj nad ich formą. Niech będą równe i obie równie potężne. Kontroluj cisnienie wody. To pozwoli Ci utrzymać formę kolumn.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-21, 21:54

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-22, 12:59

- Ok, Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znow męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem dalej jest to Water Pledge! Skoro wiemy nad czym mamy popracować to pracujmy. Stworz tym razem trzy kolumny wody. Jezeli uda Ci się utrzymać ich forme i siłę to sprobuj je przemieścić w przód tak jakbyś to zrobił gdybyś miał chęć zaatakować przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-22, 18:00

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-23, 09:49

- Ok,Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem jest to Covet. Spójrz jak wygląda wykonanie tego ataku u innego Pokemona - rzekłem pokazując mu nagranie szkoleniowe - jak widzisz atak ten polega na zmniejszeniu czujności przeciwnika a następnie zabrania mu trzymanego przez niego przedmiotu. Zadaje też on obrażenia. Spróbuj go wykonać.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-23, 20:42

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-24, 08:44

- Ok,Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem jest to Covet. Skoro tak dobrze idzie Ci trening to spróbuj mnie teraz okraść - rzekłem po czym zacząłem uciekać co sił w nogach przed swoim Pokemonem. Nie chciałem oberwać przy okazji więc starałem się wbiec w krzaki, za którymi mógłbym się schować w razie czego.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-24, 20:09

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-25, 08:02

- Ok,Prinplup, przyszliśmy tu kolejnego dnia by znów męczyć Cię nowym atakiem. Tym razem jest to Covet. Skoro tak dobrze idzie Ci trening to spróbuj okraść też innych - rzekłem po czym wypuściłem resztę moich Pokemonów. Każdemu dałem patyk albo kamień i wszyscy czworo zaczęliśmy uciekać w przeciwnych kierunkach.
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty2020-11-25, 21:47

STREAK - +8%

Rezultaty:


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Vaphelka.   Treningi Vaphelka. - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Treningi Vaphelka.
Powrót do góry 
Strona 9 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Spa Vaphelka
» Treningi Jackie
» Treningi Mabh
» Ściekówa Vaphelka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Perłowa Zatoczka :: Wielkie Dojo Marowaków-
Skocz do: