IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tulivuori Island - Zapisy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Tulivuori Island - Zapisy Empty
PisanieTemat: Tulivuori Island - Zapisy   Tulivuori Island - Zapisy Empty2021-06-23, 21:19

Tulivuori Island - Zapisy 843?width=500&height=283

Niebo nad wyspą mieniło się tysiącami kolorów. Noc, tak nieprzenikniona zazwyczaj dla ludzkiego oka, dzisiaj na Wyspie Tulivuori nie pozwoli nikomu zmrużyć oka. Nie, kiedy zaczynały się ostatnie pokazy tego sezonu. Jedyna transmisja, na jaką mogli liczyć widzowie, odbywała się na jednym kanale i nagrywana była przez fruwającego nad niebezpiecznym terenem Skarmory'ego. A było co nagrywać... Gdyż tym razem pokazy odbywały się na aktywnej wulkanicznej wyspie. Niewielkiej, otoczonej jedynie wodą. Na jedynej bezpiecznej części wyspy stała scena, podświetlona jasnożółtymi i fioletowymi lampkami, a na tejże pojawiła się Viannea Wolfpaw - pierwsza osoba z Lagoon City, która zakwalifikowała się do Wielkiego Festiwalu. Z tegoż względu rada koordynatorów udzieliła jej zezwolenia na prowadzenie kolejnych. A być może po to, by nie pojawiła się na nich jako uczestnik i nie zabierała punktów przyszłej konkurencji? Kto wie, co siedzi w ich głowach...

-Witajcie na na Tulivuori Island, gdzie odbędą się czwarte pokazy pierwszego sezonu. To ostatnia szansa, by zdobyć wstążkę i zakwalifikować się do Wielkiego Festiwalu. Obecne pokazy będą szansą dla koordynatorów, by udowodnić, że ich pokemony nadają się do każdej kategorii - tak, dobrze słyszycie, są one uniwersalne. To oznacza, że nie mamy kategorii przewodniej! W przeciwieństwie do pokazów poprzednich koordynatorzy używać będą tylko jednego pokemona, na którym mogą skupić swoją uwagę oraz starania, by zwyciężyć. A teraz poznajcie sędziów! - z tymi słowami dziewczyna usunęła się w cień, a na scenę wyszła dwójka postaci. Wygląda na to, że trzecia nie pojawiła się na otwarciu...


Tulivuori Island - Zapisy D46v89t-afa7bd32-935d-4cf7-8840-54e5240d7b61Tulivuori Island - Zapisy Omega_Ruby_Alpha_Sapphire_Flannery

Pierwszej osoby kompletnie nikt nie znał. Dziewczyna ukłoniła się, a potem uśmiechnęła szeroko
-Dobry wieczór. Nazywam się Ariande Ikisawa i zostałam poproszona przez radę, by sędziować dzisiejsze pokazy. Niewielu z was zapewne mnie kojarzy, gdyż pochodzę z innego regionu i rzadko kiedy podróżuję po świecie, ale słyszałam, że macie tutaj tak wspaniałych koordynatorów... Po prostu muszę to zobaczyć. Czego od was oczekuję? Stuprocentowej formy, zaangażowania w zadania i przede wszystkim dobrego przygotowania do pokazów. Wasze pokemony muszą to kochać, by lśnić jak gwiazdy. Dajcie z siebie wszystko! - po tych słowach dziewczyna ukłoniła się i zeszła ze sceny, kierując się w stronę stoiska z jedzeniem tuż obok widowni

Drugą z nich był ktoś, kogo kompletnie nikt się tutaj nie spodziewał - Flannery, Liderka sali! Dziewczyna uśmiechnęła się
- Witajcie! Mam nadzieję, że mimo swoistej konkurencji między sobą, będziecie się świetnie bawić. Jedyne, czego wymagam od występów to energii, radości, uśmiechu! Nie zgadzam się na wymuszone uczestnictwo. Pokemony również mają uczucia! - powiedziała dziewczyna, po czym zniknęła w cieniu, zupełnie jak Vi. Widać miały ze sobą coś wspólnego, bo od razu zaczęły o czymś plotkować. Vi po minucie wróciła na scenę

- Wybaczcie, że dziś nie poznacie jedynego mężczyzny w składzie sędziowskim, ale wygląda na to, że zatrzymały go niezwykle ważne sprawy. jednak nie martwcie się, na pewno pojawi się do pierwszej części pokazów. Wasze zgłoszenia wyślijcie na numer podany na dole ekranu, a z pewnością otrzymacie odpowiedź! Pokazy rozpoczną się 1.07.21, więc chętni mają nieco ponad tydzień. Do zobaczenia!

Kod:
Formularz Zgłoszeniowy
[b]Imię i Nazwisko:[/b] ...
[b]Pokemon:[/b] ...
[b]Dostęp do Kostiumów i Charakteryzacji:[/b] TAK (50$) / TAK (karnet) / NIE
[b]Zapoznałem się z regulaminem Pokazów[/b]: ...
[b]Oświadczam, iż jestem świadom/a zagrożeń wynikających z przebywania na wyspie aktywnej wulkanicznie:[/b]
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Tulivuori Island - Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Tulivuori Island - Zapisy   Tulivuori Island - Zapisy Empty2021-06-23, 21:43

Imię i Nazwisko: Avalon 'Av' Brightburn
Pokemon: Alolan Vulpix 'Tundra'
Dostęp do Kostiumów i Charakteryzacji: TAK (50$)
Zapoznałem się z regulaminem Pokazów: Tak.
Oświadczam, iż jestem świadom/a zagrożeń wynikających z przebywania na wyspie aktywnej wulkanicznie: No ba.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Tulivuori Island - Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Tulivuori Island - Zapisy   Tulivuori Island - Zapisy Empty2021-07-02, 17:22

Z powodu tego, że zapisała się tylko jedna osoba, zapisy zostają przedłużone do 8.07.2021. W razie braku zainteresowania pokazy nie odbędą się! Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tulivuori Island - Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Tulivuori Island - Zapisy   Tulivuori Island - Zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 
Tulivuori Island - Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Triton Island Contest - Zapisy
» Zapisy (2/2)
» Zapisy
» Ulliake Island : Widownia
» Cariada Island: Widownia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Archipelag Omanyte :: Hale Pokazowe :: Pokazy Ubiegłe-
Skocz do: