IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Triton Island - Widownia

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-08, 20:47

Jak widać atmosfera zdołała ciutkę opaść, a Owens w milczeniu pogrążył się w myślach. To było do niego raczej niepodobne. Nagle ujrzeliście, jak DeWolfe kłóci się z jakąś dziewczyną. W przypływie emocji dziewczyna strzeliła mu z liścia, a mężczyzna poszedł w kierunku barku z kawą, by nalać sobie swojego ulubionego trunku. Na wasz widok delikatnie przechylił głowę i uśmiechnął się, a następnie poszedł w kierunku Sali B, która sąsiadowała z salą C. Dziewczyną okazała się być Tahira - wasza dobra znajoma!
-Cześć wszystkim! Jak wrażenia? Widzę, że poznaliście już Jacka.- rzuciła witając was z uśmiechem wymalowanym na twarzy. Najwidoczniej nie chciała rozmawiać o tym, co zaszło z Diego. Nie trzeba było wiele, by wasz stolik stał się trochę tłoczny.
-Czytaliście o tym całym WideEye'u? Ciekawa postać z niego. Wydaje mi się, że widziałam go na Cariada Island. Był w tłumie, jednak na 90% to był on. Podobno jego tożsamość jest tak tajna, że skrywa się pod maską i pseudonimem, by nie zostać rozpoznanym... a skoro o ciekawości mowa. Patrzcie, co znalazłam.- rzuciła, po czym wyciągnęła z kieszeni zdjęcie. Była na nim fioletowowłosa dziewczyna, którą widzieliście w gazetach. -To Kemrie Wylde. Przerażająca osoba, a jednocześnie najwidoczniej powiązana z Diego... - tu przerwała, gdyż Owens patrzył na nią z politowaniem.
-Tahira, czy ty...- rzucił, lecz nie dokończył-Tylko pożyczyłam! Musiałam sprawdzić, co ukrywa! Jest cholernie podejrzany Jack!- powiedziała, uświadamiając was, iż zdjęcie należy do Diego DeWolfe'a. Ciekawa sytuacja. Na zdjęciu Kemrie wyglądała na młodszą niż obecnie. Czyżby to jakaś krewna?


Triton Island - Widownia - Page 2 Julian10
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-10, 17:22

Komentarz Vi o rzucaniu kurtyzanami i zakładaniu domu publicznego rozbawił Sai. Wbrew pozorom wiedziała, co to takiego burdel i dziwka, choć wolała się nie zagłębiać w temat. Była w takim wieku, że na samą myśl o takich rzeczach miała ochotę zwymiotować. Nie dodała zatem nic od siebie w tej kwestii, a tylko uniosła lekko kącik ust. Przedstawiła przyjaciółce pana Owensa właściwie od niechcenia, gdy więc dziewczyna zwróciła mu uwagę, że chce odpocząć, a potem zdecydowała się na odwiedziny u pana Jardiniero - złotooka nawet nie protestowała. Wolała towarzystwo staruszka niż rozgadanego grubaska. Bez urazy dla ludzi z większą wagą, tu wcale nie o nią się rozchodziło. Owens był po prostu trochę natarczywy, a Sai stroniła od takich ludzi, nie zamierzała zatem zostawać z nim sam na sam.
- Idę, idę - rzuciła, wręcz zeskakując z krzesła, a Argo podreptał za nią.
W drodze napatoczyły się na scenę spoliczkowania, gdzie spoliczkowanym okazał się nasz tajemniczy Diego, zaś właścicielką dłoni - Tahira. I jak tu wybrnąć, gdy kolejna osoba zagaduje?
- Em... Tak, poznałyśmy, tak czytaliśmy... - zaczęła trochę niezręcznie jasnowłosa, oglądając się na przyjaciółkę. Zaraz... Czy Tahira właśnie zwinęła DeWolfe'owi jakąś fotkę?! - Em, przepraszam... Powinna pani oddać to zdjęcie panu Diego. Poza tym cudze sekrety są sekretami, bo nie każdy chce się wszystkim dzielić ze światem. Naruszyła pani prywatność pana DeWolfe'a, a to chyba jest przestępstwo, zwłaszcza z tym zdjęciem w roli dowodu.
Raz jeszcze obejrzała się na Vi, po czym odchrząknęła.
- Raz jeszcze przepraszam, musimy iść - skłoniła się lekko, grzecznie, a potem szybko odwróciła od towarzystwa i pociągnęła przyjaciółkę za sobą, przyspieszając znacznie. Milczała, póki nie oddaliły się od tamtej dwójki. - Wiem, że to niekulturalne, że tak zwracam uwagę starszym od siebie, ale podkradanie cudzej własności to trochę przegięcie. Nie sądzisz?
Dalej skierowała się już bezpośrednio do sali C, gdzie wpierw zapukała, a po uzyskaniu pozwolenia - weszła z Vi do środka.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-10, 18:01

Vi już miała wyjść, gdy usłyszała słowa Tahiry. Zmrużyła oczy
- Prywatne rzeczy ludzi są ich prywatnymi rzeczami. Niezależnie od tego, co o nim myślisz. To już nawet nie jest przestępstwo, tylko zwykłe chamstwo i wścibstwo. - powiedziała prosto do kobiety, po czym pokręciła głową
- Powinnaś się wstydzić - dodała, po czym ruszyła w swoją stronę, nagle rozeźlona. Jak można być tak irytującym człowiekiem jak ta dwójka? W połowie drogi usłyszała słowa Sai
- Wiesz... - zawahała się, po czym potrząsnęła głową - Niekulturalne byłoby gdybyś ją popchnęła i nie przeprosiła. Według mnie bardzo dobrze zrobiłaś. To ja jestem ta zła i niekulturalna... Ale szlag mnie trafia jak widzę coś takiego. To tak... - dziewczyny akurat skręciły w korytarz, więc nie było ich widać z sali. Vi utworzyła na dłoni niewielki płomyczek - To tak, jakby ktoś poznał mój sekret i zaczął machać nim na lewo i prawo - dokończyła zdanie, po czym zgasiła płomyczek. Razem z Sai weszła do sali, w której miał siedzieć Jardiniero. Starszy mężczyzna, który jako jeden z nielicznych zdobył jej zaufanie i akceptację. Ciekawe, co miał ciekawego do powiedzenia...

---

Niestety, w połowie drogi usłyszała gong. Obejrzała się. Walka Killjoya się zakończyła i sędziowie wzywali ich na pozycje! Viannea pokręciła głową
-Wygląda na to, że to nasz czas. Hej, Sai, trzymaj kciuki za nas oboje - powiedziała dziewczyna i udała się do wyjścia. Ostatnia walka i te koszmarne pokazy dobiegną końca!
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-23, 20:03

Jak się szybko okazało drzwi do sali były zamknięte z niewyjaśnionych wam przyczyn. W sumie może to i lepiej, w końcu Vi walczyła teraz z Avalonem, co na pewno warto było pooglądać! Dziwnie się złożyło, że Jardiniero was zaprosił, po czym zamknął za sobą drzwi. Było to albo niepokojące, albo niegrzeczne. W każdym razie chyba pozostało Ci tylko wrócić do stolika lub znaleźć sobie jakieś inne zajęcie. W okolicy były różne barki, w tym ekspresy do napojów, m.in. do kawy, herbaty i słynnego soku z Lumijagód (nie nie wolno go sobie wziąć za friko do ekwipunku, ale można go sobie wypić!). Owens i Fayed nadal debatowali na temat zdjęcia, choć raczej mało Cię to interesowało. Nie pochwalałaś zachowania Tahiry, nawet jeśli było wynikiem szczerych pobudek. Tymczasem Vi i Avalon walczyli właśnie w najlepsze!
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-27, 00:25

Gdy Pokazy dobiegły końca Vi i Avalon zeszli do reszty na Widownię. Tam Owens i Tahira wiwatowali na cześć waszej walki. Na miejscu czekała również Sai, która "pocałowała klamkę". Ku jej zdziwieniu drzwi do sali Jardiniero były zamknięte. W momencie, gdy zabrzmiał ostatni gong - te same drzwi jakby chrupnęły. Ujrzeliście jak uchylają się delikatnie. No to Ci dopiero!
-Gratulacje Avalon, Vi! Świetnie sobie poradziliście! Z tego co widzę, co niektórzy już zapewnili sobie występ w Grand Festival.- powiedziała Tahira swoim śpiewnym głosem i uśmiechem wymalowanym na ustach. Owens jak zwykle rzucał monolog jacy byliście wspaniali, lecz nikt nie zwracał na niego specjalnej uwagi.


@Vi @Kitsune @Killjoy
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-29, 00:02

No, powiedzenie że nie spodziewał się wygranej byłoby za mało. Uważał, że Vi udałoby się wydostać z tej.. kiepskiej sytuacji z punktami. Ale też rozumiał, że miała dosyć użerania się z sędzią, a ciągnięcie walki na siłę nie było przyjemne.
Teraz nie pozostało jednak nic innego, jak powrót na widownię. Pokemony już schował do ich kul, żeby odpoczęły, a do tego rozpiął nieco żakiet. Nie było mu wprawdzie gorąco, ale zaczynało się robić niewygodnie.
- Poszło ci świetnie. - powiedział do dziewczyny, kiedy znalazł się na widowni. Byłoby niezręcznie gdyby nic nie powiedział, przynajmniej według niego. Dopiero po chwili zwrócił uwagę na Tahirę i jej gratulacje. - Uhm, dziękuję.
Teraz pozostała kwestia tego, co pan Jardiniero chciał im przekazać. No i czy zamachowiec się mimo wszystko pojawi. Wolał być gotowy w razie wypadku do walki.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-29, 01:13

Wszystko potoczyło się szybko. W jednej chwili szła z Vi do sali C, w kolejnej blondynka została wezwana na finał pokazów, a potem...
Sai stała na uboczu, obserwując na ekranach przebieg pojedynku, i zgrzytała zębami, ilekroć słyszała komentarze sędziego. Nie miała pojęcia, kto go najął do tej roboty, ale gość przesadzał i to ostro. Pierwszy raz widziała, by punkty zdobyte podczas poprzednich rund tak szybko spadały ku zerze. Zwłaszcza punkty Vi. Dla złotookiej to wszystko było jakąś farsą. Jednym wielkim odwetem na pannie Wolfpaw. I choć widziała, że oboje są na wysokim poziomie, nie potrafiła wyzbyć się uczucia, że wszystko tu jest ustawione.
I w ostatnim podejściu blondynka poddała walkę. Avalon zasłużył na to zwycięstwo i było to widać w skoordynowaniu poszczególnych ataków jego pokemonów. Sai jednak poczuła małe ukłucie żalu. I wielki podziw dla Vi, że zeszła ze sceny z podniesioną głową i bez wszetecznic ciskanych pod adresem Fernanda. Takie opanowanie warte było szacunku i podziwu. Wkrótce też oboje, Av i Vi, pojawili się na widowni, przyjmując gratulacje od poszczególnych widzów. Sai podeszła nieco bliżej, wciąż jednak omijała Tahirę i Jacka szerokim łukiem.
- Emocjonujący pojedynek, gratulacje - stwierdziła, uśmiechając się półgębkiem. A zaraz potem przytuliła się do Vi. - Miałaś szansę to wygrać, wiesz? Wbrew opinii sędziego byłaś naprawdę świetna. Oboje byliście fantastyczni.
Oderwała się od przyjaciółki i spojrzała na Avalona. Widziała po nim, że nie bardzo widzi mu się przyjmowanie gratulacji, postanowiła zatem coś na to poradzić. Ujęła dłoń Vi we własną, a potem delikatnie chwyciła też dłoń Avalona, pociągając oboje lekko za sobą.
- No, chodźcie. Pan Jardiniero czeka. Byłoby niegrzecznie, gdybyśmy nie wpadli tam do niego i nie zobaczyli, co ciekawego dla nas przyszykował, prawda? - uśmiechnęła się pogodnie i sama ruszyła nieco żwawszym krokiem w stronę sali C. Była naprawdę ciekawa tej niespodzianki staruszka.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-30, 04:54

Dziewczyna weszła na widownię z podniesioną głową. Nigdy nie uważała, że porażka to coś, czego należy się wstydzić. Zwłaszcza, jeśli przeciwnik naprawdę jest lepiej przygotowany do pojedynku. Uśmiechnęła się do Avalona na jego słowa, a potem schowała rozgoryczoną Księżniczkę i niezadowolonego Senzu. Jej pokemony jeszcze muszą się wiele nauczyć
- Tobie również. Gratulacje. Ta wstążka Ci się należała - rzuciła bez cienia zawiści. Jej wystarczyła jedna.
Chwilę potem poczuła, jak jej przyjaciółka tuli się do niej i zaśmiała się na jej "słowa pocieszenia"
- Może. A może nie. Czasami trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Następne pokazy sobie odpuszczę, ale na Grand Festival przygotuję się o wiele lepiej. Av, chciałabym Cię tam spotkać. Zrobimy sobie rewanż, co? - zaproponowała. Potem razem z przyjaciółmi udała się w stronę sali C. Sai miała rację - nie należy kazać czekać komuś, kto może rozsypać się ze starości
- Ach, zapomniałam! Avalon, Sai, po powrocie do domu robimy sobie piknik w Zagajniku. Av, obiecałeś na poprzednich pokazach, nie wywiniesz się! Teraz mamy już dwie wstążki do uczczenia
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-30, 23:23

Wkroczyliście do otwartej sali. To, co tam ujrzeliście przeraziło was dogłębnie. Pan Jardiniero leżał nieprzytomny na podłodze, jego wózek był zmasakrowany, a tuż nad nim stała postać, którą każdy z was kojarzył aż nadto dobrze.
-Ostrzegaliśmy was Jardiniero. Jeśli nie poddacie się z Sabaku do dymisji - puszczę każde Pokazy z dymem.- po tych słowach postać obróciła się w waszą stronę i zaczęła się śmiać przeraźliwie. Sirion rzucił kulę dymną, wykonał akrobacje i wyskoczył przez okienko prowadzące do sali B. Tahira i Owens postanowili pomóc Jardiniero usiąść na fotelu. Jak się okazało sala C była małą strefą wypoczynkową, w które rezydował Jardiniero.
-Dzieciaki, jesteście cali? Wciśnijcie przycisk alarmu przeciwpożarowego. Nie możemy dać mu uciec- Tahira ruszyła przodem, podczas gdy Owens pobiegł sprawdzić Salę B.
-Bardzo was przepraszam, nie spodziewałem się ataku. Chciałem wam pokazać moich kochanych podopiecznych... Jednak ten cały... Sirion - pojawił się znikąd...- staruszek wziął głęboki oddech i wezwał swojego podopiecznego. Tsareena stanęła tuż obok Jardiniero i użyła na nim Aromatherapy i Aromatic Mist. W ten sposób starała się złagodzić obrażenia, jakich doznał dziadzio. Owens wrócił po chwili, by zdać raport.
-Słuchajcie... pobiegłem do sali B i nie zgadniecie na kogo wpadłem! Diego wybiegł z pomieszczenia i skierował się ku schodom. Próbowałem go dogonić, ale... zniknął za rogiem, jakby wyparował.- te zeznania wprawiły wszystkich w osłupienie. Czyżby plotki jednak okazały się prawdziwe? Czy DeWolfe zaatakował Jardiniero i jest Sirionem?


Triton Island - Widownia - Page 2 Sirion12
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-05-31, 21:20

W sumie to się ucieszył, że Vi była z siebie jednak dumna i z uniesioną głową przyjęła przegraną.. chociaż na dobrą sprawę, to nawet nie tyle przegrała co stwierdziła że ma dosyć gadania ich sędziego i nie chciała mu pewnie dać satysfakcji z ogłaszania jej porażki. Już wolała zrobić to osobiście, i mężczyzna to szanował. On by próbował do upartego, nie ważne jak źle by mu szło.
- Postaram się nie zapomnieć. - powiedział, kiwając głową. To nawet nie tak że wcześniej zapomniał - po prostu coś innego wbiło mu się w grafik i nie znalazł czasu. Teraz jednak spróbuje nad tym zapanować, bo wie że mu nie odpuszczą.

Nie wiedział czego się niby spodziewać kiedy wejdą do pomieszczenia, ale zdecydowanie nie spodziewał się.. takiej sceny. No i nie dane im było zareagować, bo uzurpator zaraz wypuścił bombę dymną i uciekł przez okno.. do innego pomieszczenia. Zakaszlał, powstrzymując się od rzucania wyzwiskami czy zapalania się (już wystarczy że z samego szoku się 'napuszył', ale w zamieszaniu oraz jego ubiorze łatwiej było mu to ukryć).
- Nic mi nie jest.. - mruknął trąc się po twarzy. Dym dalej gryzł go w oczy, ale nic mu nie było. Zwrócił się jednak do dziewczyn. - A wy?

Pozbierał się mniej więcej w tym samym czasie gdy Owens wrócił z raportem. Rzeczywiście brzmiało to podejrzanie, że gdzie niebezpieczeństwo tam pojawia się Diego, ale czy to on stał za zamachami to tego jednak nie wiedzieli. A to, że wybiegł z tamtego pokoju jeszcze nie było solidnym dowodem.
- Nie ufam Diego, przyznaję, ale to byłoby za łatwe. I przy jego wyglądzie i tym że jest na widowni co pokazy, to prędzej czy później ktoś by się skapnął że się gdzieś wymyka i przebiera. - wyrzucił z siebie. Był głównym podejrzanym, ale z góry zakładanie że stał za tym wszystkim mogłoby ich odciągnąć od poszukiwania prawdziwego złoczyńcy.
- To co teraz? Ewakuacja? Czy jednak go idziemy szukać? - zapytał w końcu. Przecież nie będą tak tutaj siedzieć i czekać na cud.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-06-08, 18:34

Gratulacje gratulacjami, zaraz potem cała ekipa zebrała się, by odwiedzić pana Jardiniero. Oczywiście w międzyczasie Vi przypomniała sobie o zaplanowanym spotkaniu w Zagajniku, na co Sai tylko lekko się uśmiechnęła. Ona będzie pamiętać. W prawdzie wiadomość, że Vi nie weźmie udziału w kolejnych pokazach, a pojawi się dopiero na Grand Festivalu, była trochę... zaskakująca, mimo wszystko dziewczyna szanowała decyzję przyjaciółki.
Weszli do sali C w całkiem niezłych humorach, ale to, co tam zastali, sprawiło, że w złotych oczach Sai błysnęła wściekłość. Wtargnięcie zamachowca to było nic, krzywda staruszka stanowiła czyn nie do przebaczenia.
- Argo, bierz go! - warknęła, gdy tylko Sirion się obrócił, chwilę później sama ruszyła do przodu, nadziewając się na chmurę dymu, który aż drażnił gardło i oczy. Szybko odnalazła w tej zasłonie przycisk alarmowy i uderzyła w niego. Zamachowiec zapowiedział atak, należało więc ewakuować ludzi.
- Jestem cała, a jak pan się czuje? - spytała od razu staruszka, gdy ten wreszcie się ocknął. Tahira i Owens gdzieś wybiegli, ale nimi nie musiała się martwić. - Mój Argo pobiegł za Sirionem, powinien go złapać.
A przynajmniej taką miała nadzieję. I w tym momencie wrócił Jack z jakże wielkim odkryciem, że Diego wybiegł z sali B. Sai tylko przewróciła oczami.
- Pewnie goni teraz Siriona, to oczywiste. Sam nim nie jest, choć pewnie chętnie z Tahirą byście mu przypięli łatkę złola - mruknęła z wyraźnym niesmakiem. Nie zamierzała hamować słów tylko dlatego, że była dzieckiem, a oni dorosłymi lub prawie dorosłymi. - Sama widziałam, jak wcześniej Diego wchodził do sali B jeszcze przed finałem i nawet się z tym nie krył. Jaki miałby w tym interes, gdyby rzeczywiście był zamachowcem?
Owszem, nawet ona nie pałała względem tego mężczyzny stuprocentowym zaufaniem, ale to, że ma swoje tajemnice, nie czyni z niego złoczyńcy. Poza tym miała ten dziwny dar poznawania w ludziach ich duszy, a DeWolfe nigdy nie sprawiał swoją obecnością, że czuła się jakoś drastycznie źle.
- Możesz pomóc przy ewakuacji, Av, ja pobiegnę za Argo. Może już razem z Diego zdążyli złapać Siriona, no i ja w przeciwieństwie do pana Owensa mam ciut lepszą kondycję - spojrzała na Jacka spod oka, moment później ruszając do wyjścia. - Zawsze możecie mnie dogonić.
I wyszła. Od razu sięgnęła do plecaka po pokeball z Zigzagoonem i wypuściła go. Pobiegła w kierunku schodów.
- Ziggy, niuchaj, musimy znaleźć Argo i tego, kogo goni - poleciła futrzakowi. Nie było czasu do stracenia - ruszyła w pościg.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-06-13, 23:39

Viannea prychnęła pogardliwie, oczywiście już po tym, jak się pozbierała z ziemi. Jej pokemony były przemęczone po ostatniej walce
- Jestem cała. A pan powinien powstrzymać swoje teorie spiskowe. Już widzę, jak Diego wypada stąd w masce i dziwnych ciuchach, po czym wpada do sali B, przebiera się w swoje normalne ciuchy w których go widzieliśmy w mniej niż minutę i wybiega zanim pan tam dotarł. Doprawdy, żałosne - powiedziała dziewczyna pogardliwie. Nienawidziła wprost takiego bezmyślnego rzucania oskarżeniami. Spojrzała na Avalona
- Możemy jej to zostawić, poradzi sobie. Pomóżmy ewakuować się ludziom, trzeba uspokoić przerażony tłum, a mam wrażenie, że akurat z tym sobie świetnie poradzimy - dodała. Z jej głosu bił spokój i opanowanie mimo wszystkiego, co się właśnie stało. Wypuściła z pokeballa Senzu. Mimo wszystko pokemon musiał pomóc
- Sen, zajmij się wyszukiwaniem osób które nie radzą sobie z sytuacją. Jesteś słodki, widzieli Cię na ekranie, łatwo Cię poznają i pójdą za Tobą. Do dzieła - dziewczyna również zamierzała pomóc, głównie dzieciom. Mimo, że za nimi nie przepadała, to jednak nie mogła pozwolić, żeby coś im się stało
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-06-15, 23:33

Akcja ewakuacja przebiegała w najlepsze! Avalon i Viannea zajęli się kierowaniem spanikowanych gości, a Senzu pomagał uspokoić przerażone dzieciaki, które na jego widok uśmiechnęły się. Lisek zaprowadził je w kierunku wyjścia ewakuacyjnego. Podczas gdy ludzie tłumnie opuszczali halę, Saillina i Argo udali się w pogoń za Diego i Sirionem. Jak się szybko okazało zastała ich przy zbitym oknie. Diego leżał pod ścianą, a Argo próbował go obudzić szczekaniem i szturchaniem główką. Sai bez zastanowienia dołączyła do Pokemona i pomogła wstać DeWolfe'owi.
-Zaraza... mało brakowało... Dziękuję za pomoc... przepraszam, nie zakodowałem imienia mojego wybawcy i jej trenerki- rzucił trochę żartem, trochę serio. Gdy Diego wstał już na nogi, zobaczyłaś jak spod jego dziwnej maski spływa krew. Gdy mężczyzna to poczuł wyciągnął chusteczkę i odwrócił się, by otrzeć ranę. -Spokojnie... to normalne... Zachowaj tę wiedzę dla siebie, dobrze?... Sirion uciekł przez okno... skubany nauczył się nawet fruwać. Cholerny akrobata. Przepraszam za kłopot, nie powinienem był się mieszać, ale atak na Jardiniero był przegięciem przysłowiowej pały- rzucił gniewnie Diego. Wyglądało na to, że znał Siriona. Pytanie, czy wiedział kim jest? Czy to wszystko miało jakikolwiek sens? Dlaczego tak brawurowo postępował, skoro sporadycznie krwawił spod maski? Kim jest DeWolfe? Te i inne pytania krążyły teraz po głowie Sai. Po dłuższej chwili aura uspokoiła się, a Avalon i Vi dołączyli do towarzystwa. Niestety Diego od razu speszył się i postanowił przeprosić Sai skinieniem głowy. -Uważajcie na siebie- powiedział na odchodne i ruszył w kierunku wyjścia.

[FIN]
Możecie rzucić ostatnie posty zakańczające wasz udział na Widowni! Po zrobieniu tego możecie dopisać sobie +500$ za udział w fabułce oraz zwiększyć poziom pokazowy dowolnego Pokemona o 1! Dziękuję za wasz wkład i chęć zgłębienia fabuły ciut bardziej. Następne Pokazy rzucą nowe światło na sprawę i będą preludium do rozstrzygnięcia tajemnicy, która swoją konkluzję otrzyma podczas Grand Festivale! Powodzenia i do zobaczenia na kolejnej widowni...
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-06-16, 23:57

Chciał oponować przed niemal samotną pogonią Sai za terrorystą (no i Diego, ale dalej wątpił żeby on i Sirion byli tą samą osobą), ale nie było na to czasu - i bez zastanowienia dziewczyna pognała za swoim Pokemonem. Pokręcił nieco głową, ale ruszył za Vi żeby ewakuować widownię. Może lepiej by było, gdyby też wypuścił Tundrę, ale znając ją, pewnie by się gdzieś zgubiła. Cóż, musieli się zdać na Senzu i jego urok.
Ewakuacja przebiegła o dziwo nie najgorzej, może dlatego że widownia ich mniej-więcej kojarzyła - szczególnie Vi, jako że były to jej drugie pokazy. On nie lubił być strasznie rozpoznawalny, ale skoro już się w to wpakował, to nie było sensu się kryć bądź ociągać, i kierował ludzi do wyjścia oraz pilnowania siebie nawzajem. Senzu do tego dobrze zajmował się małolatami, i ostatecznie mieli to pod kontrolą.

Nadal jednak nie mógł przestać myśleć o zamachowcu i o tym, że Sai pogoniła za nim w pojedynkę (nie licząc Argo). Jeśli Sirion nie zawahał się zaatakować starszego mężczyzny, to wątpił żeby powstrzymał się przed zranieniem młodej dziewczyny. Nie znał może jej ani Vi aż tak dobrze, ale sama myśl sprawiała że się w nim wrzało ze złości.
Toteż kiedy ostatnie osoby doszły do wyjścia, należało poszukać Sai. Co na szczęście nie zajęło długo.

Dobra, to że znaleźli Diego, jeszcze w sumie nic nie znaczyło. Nie wyglądał na kogoś, kto bawiłby się w przebieranki albo tak szybko przebierał. No, to nie znaczy że mu znowu ufał, ale teoretycznie na niczym go jeszcze nie przyłapali.
- Zgaduję, że Sirion i tak uciekł? - zapytał, chociaż tak czysto retorycznie, bo w pewnym sensie przecież już znali odpowiedź. Poniekąd można się było tego spodziewać, ale mieli go już niemal w garści. Może gdyby nie był zmęczony po występie, to zrobiłby więcej. Pewnie uciekł przez to rozbite okno, ale czy nikt by go nie widział jak 'odlatuje'?
No i zanim mogli się go o coś więcej spytać, Diego skinął głową na Sai i wyszedł. Oczywiście. Westchnął i przeczesał włosy z czoła.
- Dobra wiadomość jest taka, że udało się nam ewakuować wszystkich i nikomu więcej nie stała się krzywda. - powiedział krótko, podążając wzrokiem w stronę w którą Diego odszedł. Nie wyglądał najlepiej, więc zgadywał że jemu też stała się krzywda. Nie dociekał jednak. Popatrzył z powrotem na Sai. - Ale Sirion nic ci chyba nie zrobił? Nie wygląda na kogoś kto ma skrupuły przez zaatakowaniem kompletnie obcej osoby.

No nic tu więcej po nich.. pokazy się zakończyły, widownia została ewakuowana. Resztą powinni się zająć organizatorzy, a nie uczestnicy.
- Chyba nie zostało nic innego jak się pożegnać. Organizatorzy pewnie zajmą się resztą formalności. I tak odwaliliśmy kawał dobrej roboty. - powiedział w końcu. - Widzimy się w Zagajniku, tak?
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty2021-06-19, 19:43

Viannea uznała dzień za udany, mimo wszystko. Na słowa Avalona pokiwała głową i uśmiechnęła się lekko
- Jasne. Odpoczniemy trochę i wyślę wam wiadomość - nie zamierzała zdradzać w jaki sposób. Nie miała numeru telefonu żadnego z nich, ale miała swoje sposoby na podawania informacji z miejsca na miejsce. Dziewczyna spojrzała w stronę zachodzącego powoli słońca
- Wszystko niebawem się wyjaśni... - mruknęła zamyślona, zaciskając pięść
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Triton Island - Widownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Triton Island - Widownia   Triton Island - Widownia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Triton Island - Widownia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Archipelag Omanyte :: Hale Pokazowe :: Pokazy Ubiegłe-
Skocz do: