IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Człowiek Renesansu

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-12, 19:36

Ark I: Wschód nowej ery

Rozdział I: Człowiek renesansu wyrusza


Wreszcie nadszedł ten dzień. Dzień w którym wyszedłeś za bramę swej luksusowej posiadłości i rozpocząć życie w podróży za jedynego towarzysza mając małą, różową kulkę - Igglybuff Pomme.
Kochającej jabłka istotce trudno było opuścić raj w którym te dosłownie rosły na drzewach ale pozostawała wobec ciebie lojalna. Pogoda dopisywała a w drzewach słychać było śpiew ptaków. Nic tylko cieszyć się życiem budzącym się wraz z początkiem wiosny.

Pierwszym waszym przystankiem miało być centrum pokemon gdzie czekała cię rejestracja w lidze. bez niej nie mogłeś legalnie ubiegać się o odznaki. W teorii proste ale w praktyce oznaczało to że będziesz musiał odstać swoje w kolejce tylko po to by mieć ów świstek.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-12, 19:57

Countdown 5/12
****^*******
Podróż rozpoczęła się na dobre, a już po chwili spakowany Lumière razem z Pomme ruszyli w kierunku Lumiose. Planowali tak wiele rzeczy, że niezwykle trudno byłoby przeciętnemu mieszkańcowie Kalos wyobrazić sobie nadmiar pracy jaki zaplanował sobie panicz Courcillion i jego towarzyszka. Poza udziałem w Lidze, do której do właśnie mieli się zarejestrować - Lumière planował także skorzystać z dobrodziejstw Pokazów, czy też konkursów kulinarnych, może jakichś konkursów wiedzy. Były to jednak tylko ozdobniki, dodatki, które miały jedynie umilić podróż pełną niezwykłych doznań, ale co ważniejsze - odbywającą się w bardzo ważnym dla mężczyzny celu. Trzeba bowiem zaznaczyć, iż poszukiwania legend i mitów były dla młodego fascynata książek sprawą najwyższej wagi. Z myślami o przeróżnych historiach, które tylko czekają na odkrycie - młodzieniec ruszył przed siebie podążając powolnym krokiem w stronę upragnionego Lumiose, a ściślej mówiąc do najbliższego centrum Pokemon. Zapisanie się do Ligi ułatwiłoby mu zdobywanie odznak i pięcie się coraz wyżej, jednocześnie poznając nowe postacie, które mogłyby mu uchylić rąbka tajemnciy. W swojej wszechstronności zatem Lumière planował poszerzyć swoje wpływy i kontakty, by móc odnaleźć wskazówki dotyczące Xerneasa - bo to ten miał być pierwszym prawdziwym odkryciem panicza Courcillion. Teraz nie miał obok siebie Eugene'a, a jego rodzice okazali się maczać palce w brudnej forsie jaką niestety zdobywali w nienajelegenatszy sposób. W związku z informacjami od Vincenta - Lumière postanowił wesprzeć brata w jego poczynaniach i podczas podróży spróbować złapać gdzieś Clarissę. W głowie nadal miał załzawione oczy Nory, którą musiał zostawić z rodzicami, jednak wiedział, że Eugene zadba o nią z ogromną troską - tą samą, którą okazywał jemu, gdy zajmował się jego wychowaniem i szkoleniem. Z burzą myśli Lumière gotowy był dołożyć wszelkich starań, by o własnych siłach wspiąć się na szczyt - by być znany jako Człowiek Renesansu! Dał swojej ukochanej Igglybuff jabłko, które tak uwielbiała i ruszył przed siebie obserwując jak zmieniający się krajobraz koegzystuje z biegiem czasu.
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-13, 19:12

Igglybuff z radością wgryzła się w swój ulubiony przysmak zadowolona, że mimo odejścia z rezydencji nie będzie jej brakowało ulubionych przekąsek. Podróż do centrum była bezproblemowa, a ze względu na to, że znałeś to miasto dość krótka. Miałeś wiele planów i ambicji, że trudno było zdecydować co będziesz robił najpierw. Kto wie może w niektórych z nich twoje rodowe nazwisko może odegrać ważną rolę. W końcu nie każdemu od tak udostępnia się dane o legendach. Tak, czy inaczej to były plany na przyszłość. Teraz priorytetem było zdobycie małego świstka bez którego żadna z tych rzeczy nie byłaby możliwa. Niestety los bywa złośliwy i pierwsze problemy zaczęły się już po wejściu do kliniki. Chociaż część lecznicza działała to koła okienka rejestracji panował spory tłok. Nieco za duży by był on przypadkową kolejką. W końcu ta rejestracja to tylko podpisanie jednego bądź dwóch dokumentów oraz odebranie karty trenerskiej/koordynatorskiej oraz pudełka na odznaki/wstążki.
- Ig Iggly - pisnęła Pomme wskazując łapką na mężczyznę w roboczym mundurze oraz ze skrzynką na narzędzie.
Od razu widać było, że to gość od elektryki. Po chwili zwrócił na was uwagę.
- Ale was się nazbierało - rzucił ocierając pot z czoła - Niestety tutejsze urządzenie nam się doszczętnie zepsuło. Jeszcze sprawdzamy czy da się coś uratować ale chyba lepiej będzie jak zaczniecie swą podróż od innego miasta..
Nie skoczył zdania kiedy drzwi otworzyły się z hukiem i stanął w nich nastolatek o bląd włosach z wyjątkowo ciężkim plecakiem To był Clamont, lider tutejszej sali. Dość dobrze znał się na elektrycznych pokemonach ale jego prawdziwą pasją było majsterkowanie i tworzenie przydatnych wynalazków. Niestety owe wynalazki zwykle miały jakiś defekt przez co nie do końca działały jak powinny. Mając to na uwadze nie mogłeś winić niektórych ludzi, którzy znając go zerkali nie do końca ufnie na przyniesiony przez niego plecak.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-15, 01:05

Countdown 6/12
*****^******
Lumière wkroczył do Centrum Pokemon razem z Pomme. Jak się szybko okazało zapis do Ligi w tej chwili mijał się z celem, gdyż maszyna obsługująca rejestrację uległa usterce. Szkoda, że Vince'a tu nie ma. On by to naprawił w ~en un rien de temps~! - pomyślał młodzieniec i już miał opuścić Centrum, gdy nagle drzwiami wparował tutaj jegomość, którego nie trzeba było przedstawiać nikomu - wynalazca, lider, elektromaniak. Lem!- krzyknął w myślach. Tak bowiem nazywał Clemonta w swoim francuskim języku. Trzeba zaznaczyć, iż Lumière uwielbiał wplatać francuski w swoje wypowiedzi i zazwyczaj były one ~podkreślone~. W chwili przybycia lidera do Centrum, panicz Courcillion wiedział co się będzie działo, więc odsunął się na bezpieczną odległość. Może i osobiście nie znał jeszcze majsterkowicza, jednak jego sława wyprzedzała go o lata świetlne. W każdym razie Lumière starał się utrzymać na uboczu, by następnie poczekać na poczynania młodego lidera elektrycznego. Szczerze miał nadzieję, iż będzie mógł zamienić słowo z Clemontem. Dzienniczek Lumière'a był obecnie pusty, a przecież podróż powinna być pełna przygód! Dodatkowo analiza przyszłych przeciwników była jak najbardziej w stylu mężczyzny. W związku z powyższym Igglybuff została umieszczona w dłoniach Lumière'a, gdzie mogła obserwować cóż takiego dzieje się przy maszynie do rejestracji.
-~Monsieur Clemont~, czy mógłbym zająć Panu chwilkę, gdy już Pan skończy?- rzucił trochę znienacka panicz Courcillion dostojnie kłaniając głowę w geście powitania. W zasadzie Lem mógł mieć jakieś informacje co do Xerneasa! Kto wie jaką tajemną wiedzą dysponują liderzy?
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-20, 17:13

Lider spojrzał na ciebie nieco zaskoczony, a po chwili wytrzeszczył oczy opal nie tracąc przy tym równowagi.
- Pan Lumière - krzyknął zaskoczony by szybko powrócić do postawy "profesjonalisty" - Jasne, że będziemy mogli pogadać ale szczerze nie wiem jeszcze ile mi to zajmie. Nie powinno być to długo ale nie zbadałem jeszcze zakresu uszkodzeń. Na pewno wiesz, że technologia jest...
Zaczął jeden ze swoich wywodów o które nikt nie prosił. Na szczęście jeszcze zanim ty i Igglybuff dostaliście napadu konfuzji przez nadmiar naukowych terminów siostry Joy delikatnie odciągnęły go prowadząc do miejsca pracy.

Ledwie blondyn zniknął usłyszałeś za sobą znajomy głos.
-Czyż to nie panicz Courcillion? Jak ty wyrosłeś urwisie..
Była to pani Jadzisława. Zwana również przez tutejszych Babcią Jadzią lub Babcią Coco. Przemiła staruszka, która mieszkała za miastem Od czasu przejścia na emeryturę zajmowała się dokarmianiem bezdomnych lub po prostu dzikich pokemonów. Często również szukała nowego domu poszkodowanym przez los stworkom.
- Widzę, że wreszcie zdecydowałeś się opuścić rodzinny dom i ruszyć swoją drogą - uśmiechnęła się serdecznie -Mam nadzieję, że nie narobię ci problemy jeśli spytam, czy nie zająłbyś się jednym jajeczkiem? Widzisz czasem dzikie pokemony składają jaja nieopodal i potem zapominają albo coś je spotyka... wiesz jakie jest życie dzikiego stworka.. Tak czy inaczej nie mogę pozwolić sobie na jego wychowywanie... mam już dużo na głowie i pomyślałam, że pójdę i popytam czy ktoś nie zechce... - trajkotała - Nie miałabym nic przeciwko powierzenia go w ręce tak dobrego chłopca.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-21, 18:09

Countdown 7/12
******^*****
Lumière ukłonił się Babince Coco i przywitał ją serdecznym uśmiechem.
-Witam Madame Coco! Jak się Pani powodzi, ze zdrowiem w porządku?- ciągnął młodzieniec, a gdy nagle został poproszony o opiekę nad jajkiem uśmiechnął się promieniście.
-~Bien sûr~, Pomme na pewno ucieszy się z braciszka lub siostrzyczki w drużynie! Poza tym im nas więcej tym lepiej! Planuję wiele osiągnąć w swojej podróży. Postanowiłem wyruszyć w poszukiwaniu legend i mitów. Przy okazji mam zamiar korzystać z życia i skorzystać zarówno z okazji do walki z Liderami, ale także stanąć w szranki w wielu innych dziedzinach! Jakże się cieszę, że Panią widzę! Może pomogłaby mi Pani? Słyszała Pani może coś o okolicznych atrakcjach?- zapytał młodzieniec z pełnią energii, z jakiej to słynął wśród swoich znajomych. Lumière zauważył, iż Pomme skończyło się jabłuszko, więc czym prędzej dał jej kolejne - w końcu to jej pora posiłku. Tymczasem jajeczko delikatnie opatulił i usadowił w bezpiecznej pozycji. Miał przeczucie, że jego przygoda rozbłyśnie jasnym światłem. Panicz Courcillion sprawdził, jak radzi sobie Lem a także zorientował się, jak wiele ludzi przybyło w celu zapisu do Ligi. Siostra Joy miała pewnie ręce pełne roboty. Lumière bardzo jej współczuł, jednak wiedział, iż ta pielęgniarka kochała swoją pracę, co było widać w trosce i miłości, jaką dzieliła się z innymi Pokemonami. Nie pozostało nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2020-12-30, 14:36

Staruszka uśmiechnęła się jeszcze szerzej słysząc, że zajmiesz się jajeczkiem. Pomme również się ucieszyła. Uważnie obeszła jajo dookoła jakby chciała sprawdzić, czy znajdujący się w środku stworek jest już gotowy do wyklucia. Najwidoczniej nie mogła się doczekać nowego towarzysza zabaw.
- Ze zdrowiem u mnie dobrze, dziękuję młodzieńcze - odpowiedziała - Co do obecnych atrakcji to nie jestem obeznana ale moja wnuczka będzie brała udział w tegorocznych pokazach, które po raz pierwszy zagościły do Kalos. Do tej pory mieliśmy tylko performerów ale widać,, że się rozwijamy kulturowo. Jeśli dobrze pamiętam pierwsze występy mają się odbyć za około tydzień w Santalune - poinformowała po czym dodała - Jeśli dobrze pamiętam interesujesz się legendami, prawda? Widzisz tej zimy miałam bardzo ciekawe przeżycie.. Około przełomu stycznia i lutego wyglądnęłam przez okno by sprawdzić, czy paśnik dalej jest pełny i zobaczyłam pokemona którego wcześniej nie widziałam. Podobny do jelenia ale to było za duże jak na Stanklera czy Sawsbuck'a, a świeciło tak jasno, że ledwo można było na nie patrzeć, a kiedy otworzyłam okno by go zwabić świeżą marchewką to..
Nie skłaczyła bo inny nagły rozbłysk światła równy zmasowanemu atakowaniu waszych oczy flashem rozprzestrzenił się po centrum. Nim twoje oczy na nowo odzyskały sprawność usłyszałeś trzask jakby powalanego ciała.
- Przepraszam nie chciałem - usłyszałeś głos Clemont - Dałem za dużo mocy. Chyba muszę rozejrzeć się za bezpiecznikami...Naprawdę nie chciałem nikogo atakować.
Tłumaczył się lider leżąc na ziemi kiedy nadęta jak mały balonik Pomme unosiła się między nim a tobą gotowa zrobić wszystko byleby chronić swojego trenera.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-01-10, 22:13

Countdown 8/12
*******^****
Lumière czerpał radość z rozmowy z babinką. Dawno nie wyjeżdżał z rodzinnej miejscowości, a kontakty z innymi ograniczał do minimum ze względu na swoją pasję wszechstronności. Z rozmowy z Madame Coco udało mu się ustalić, iż w mieście odbywać się będą Pokazy! A to nowość, a wszystko co ciekawe i intrygujące zasługuje na to, by tego spróbować. Tym sposobem Lumière zdecydował, że zerknie tam później. Tydzień by dotrzeć do Santalune brzmiał dość pozytywnie. O wiele ciekawsza była kolejna część rozmowy.
-Xerneas... jest Pani pewna? Właśnie prowadzę badania na temat stworzeń z mitów i legend. Rozglądałem się za informacjami, a tu proszę... ciekawe.- Lumière wyciągnął swój notesik i spisał dokładnie to, co powiedziała Madame Coco. Pojawienie się Xerneasa w okolicy może świadczyć o przełomowym odkryciu w jego badaniach. Gdy historia zaczęła się rozkręcać - nagle buchnęły światła. Słysząc tłumaczenia Clemonta - Lumière uśmiechnął się.
-Madame Coco, przeproszę Panią na moment. Pójdę pomóc Lemowi i dokończymy tę rozmowę dobrze?- tym sposobem starał się ostrożnie przemieścić w kierunku Clemonta, by zaoferować swoją pomoc. Na ręce wziął ze sobą Pomme i jajko, które już trochę z nim podróżowało.
-Lem, może mógłbym zerknąć na to później? Vince nauczył mnie trochę grzebać w elektronice. We dwójkę ogarniemy to raz-dwa!- powiedział Lumière i poklepał Lema po plecach, po czym postanowił ruszyć ostrożnie przodem, by znaleźć bezpieczniki, choć miał przeczucie, że to wyłącznik różnicowoprądowy zadziałał. Odpowiedzi znajdowały się w gablotce prądowej, gdzieś niedaleko.
-Siostro Joy, gdzie znajdziemy skrzynkę rozdzielczą lub elektrykę dla Centrum Pokemon?- spytał, by ułatwić sobie pracę.
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-01-20, 12:31

Madame Coco tylko pokiwała głową mamrocząc coś w stylku "Ok. ok" zanim przysiadła na ławce i pozwoliła jednej z Wigglytuff sprawdzić stan jej oczu. Cóż miała już swoje lata i takie przeżycie było dla niej znacznie bardziej odczuwalne niż dla ciebie. Clemont natomiast dość entuzjastycznie przyjął twoją ofertę pomocy. Zwłaszcza, że jedną ręką wyciągał coś z torby a drogą podtrzymywał coś co odpadło od jego reperującego robota.
- A no nie pogardzę - oświadczył - zawsze szanuje tych co szanują naukę i.. - podtszymywana część spadła mu na nogę - Proszę pośpiesz się.
Joy nie robiła problemów z udostępnieniem ci sprzętu awaryjnego i szybko wskazała drogę do służbówki. Było to typowe niewielkie pomieszczenie z rzędem szafek na których schludnie były poukładane sprzęty.
- Iggly - pisnęła Pomme wskazując na najwyższą pułkę na której była położona skrzynka z narzędziami.
Teraz głównym problemem było to jak się do niej dostać bowiem szafka była na tyle wysoka, że wiadomym było, że normalnie jej nie dosięgniesz, a również nie było widać żadnej drabiny lub stołka na którym można by się podeprzeć.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-01-23, 23:05

Countdown 9/12
********^***
Cóż sytuacja wymagała sporego przygotowania się do napraw. Jak słusznie zauważyła Pomme na górze znajdowała się skrzynka, której poszukiwałem. No cóż, chyba nie zostało nic innego jak wykorzystać moją kochaną Igglybuff to pomocy.
-Pomme, potrzebuję Cię! Ta skrzyneczka u góry jest strasznie wysoko. Podsadzę Cię do góry, a ty zrzucisz ją na dół dobrze? Powinienem ją złapać i wtedy ruszymy, by naprawić aparaturę!- poprosiłem mojego kochanego balonika i uśmiechnąłem się szeroko. Dałem jej oczywiście jabłuszko na zachętę - w końcu maluszek musi jeść! Następnie podsadziłem Igglybuff na poziom najwyższy jak się dało, by Pomme mogła wskoczyć na odpowiednią wysokość. Tymczasem ja usadowiłem się na miejscu zrzutu, by przygotować się do odbioru narzędzi.


Kyuurcia, bo nie mogę Cię na czacie dorwać!
Łapaj linka: https://htmlcolorcodes.com/
Tutaj masz kody do kolorków. Bo ten forumowy żółty jest oczojebny i w poście jest to nieczytelne. <3
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-01-31, 15:33

Pomme szybko wskoczyła na półkę. Zepchnie skrzynki nie stanowiło większego problemu i pi chwili skrzynka znalazła się w twoich rękach. W środku znajdowały się wszystkie niezbędne śrubokręty, pokrętła i inne niezbędne dla mechanika przedmioty. Igglypuff miała już zejść kiedy nagle pisneła boleśnie. Z kąta za jej placami wyłonił się Spinerak. Pajęczak najprawdopodobniej zaatakował ją w obronie terytorium lub z powodu zniszczonej pajęczyny, której kawałki dostrzegłeś na skrzynce. Nie wyglądał na silnego ale wiedziałeś, że nawet mała dawna trucizny może być bardzo szkodliwa dla typu twojej partnerki zwłaszcza, że ta wciąż była dzieckiem.

// Przepraszam za zwłokę - sprawy prywatne i dzięki za kody bo faktycznie te z listy nie zawsze są odpowiednie.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-02-05, 22:43

Countdown 10/12
*********^**
Lumière odstawił skrzynkę i szybko pomógł Igglybuff opuścić półkę.
-Pomme, znikajmy stąd!- powiedział, po czym z Pomme w jednej ręce i skrzynką w drugiej postanowił opuścić pomieszczenie, zamykając za sobą drzwi. Teraz nie pozostało im nic innego, jak dokonać naprawy. Ostrożnie poruszając się przez korytarze Lumière postanowił odszukać urządzenie, które uległo zniszczeniu. Najpewniej była to jakaś kontrolka energetyczna lub wyłącznik różnicowo-prądowy. W każdym razie bezpieczniki, czy co tam się akurat uszkodziło - na pewno były w miejscu oddalonym nieco od głównej sali. Panicz Courcillion rozglądał się zatem uważnie, by nie przegapić celu swojej podróży. Idąc tak krok za krokiem zbadał dokładnie Pomme, by ustalić, czy wszystko z nią w porządku.
-Byłaś niezwykle dzielna! Jesteś najodważniejszym Igglybuffem na Ziemi!- powiedział trener i dał Igglybuff buziaka w czółko. Następnie poruszył się w kierunku, w którym wydawało mu się, iż odnajdzie rzeczoną skrzynkę rozdzielczą, gdzie spodziewał się odnaleźć usterkę.
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-02-15, 20:20

Różowa kulka na szczęście nie została zatruta. Najwyraźniej i ów pajęczak nie był zbyt doświadczony bo bez konieczności odpoczynku dalej mogła ci towarzyszyć. To dobrze bo pomijając usterki w centrum i nieco kłopotliwy wynalazek lidera jajko również zaczeło świecić. Okaznaczało to, że w każdej chwili może wyskoczyć z niego kolejna istotka. Raczej nie byłoby dobre dla psychiki wykluwajacego się storka jako pierwsze zobaczyć jakiś kataklizm. Cam był mądry i nie chciał źle dla świata ale i tym razem przepakował wynalazek. Z szczelin w jego nowej maszynie powoli zaczeły wydobywać się kłęby dymu. a ona sama niebezpiecznie trzeszczała.
- Dobrze, że jesteś - zawołał na twój widok - Wejście do bezpieczników w robocie jest w jego .. em zadzie. Myślę, że wystarczy je tylko mocniej przykręcić ale w razie czego dodatkowe przekaźniki postawiłem na blacie - wskazał biórko Joy na co Pomme od razu pobiegła po owe przedmioty.
Oczywiście był to tylko robot i na szczęście Camelot nie nadał mu żadnej bionicznej powłoki upodabniającej maszynę do pokemona lub kobiety. grzebanie w nim więc nie narazi na uszczerbek twojej reputacji i nie da powodów do żartów twemu rodzeństwu.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-02-22, 11:08

Countdown 11/12
**********^*
No tak - udało się im jakoś zbiec przed pajęczym przeciwnikiem, jednak prawdziwe wyzwanie dopiero stało przed Lumièrem i Pomme. Cóż Clemont ostatecznie starał się wyjaśnić, jak znaleźć bezpieczniki. Ciekawe umiejscowienie, jednak co bardziej martwiło Lumière'a - dym świadczył najpewniej o przegrzaniu jednego z obwodów, co oznaczało, iż trzeba najpierw odciąć zasilanie i dać maszynie odpocząć, by następnie ją z restartować przy wymienionych bezpiecznikach. Nie czekając dłużej Lumière odkręcił klapkę z "tyłu" robota i usunął ją, by móc zerknąć do ... wnętrza. Najpierw starał się znaleźć przewód do zasilania, by wyłączyć dymiące się dzieło elektroniki. W następnej kolejności postanowił odszukać uszkodzone elementy i starannie je wymienić, zaczynając od feralnego bezpiecznika, który się przepalił najpewniej. Przekaźniki, które przyniosła Pomme - mogły się przydać, więc trzymała je w pogotowiu - zuch dziewczyna! Gdy Lumière skończył prace, które z tego, co mu się wydawało, powinny dać rezultat - mężczyzna postanowił przywrócić zasilanie urządzeniu i zamknąć klapę. No to, raz kozie śmierć!


- - -
Przepraszam za obsuwki, ale natłok spraw uniemożliwił mi szybszy odpis. W razie jakby coś - to zawsze dorwiesz mnie na discordzie!
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 372
Starter : Vulpix

Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty2021-03-02, 12:39

Jako, że przed wyruszeniem w swą podróż uczyłeś się mnóstwa rzeczy. W tym mniej więcej jak obejść się z małą awarią elektryczną spięcie kilku kabli nie stanowiło większego problemu. Problem tkwił w tym, że ze względu na ich ilość, Cameron jak zwykle przesadził, oraz fakt, że były dość małe praca ta szła dość wolno. Niby nic wielkiego ale twoje jajko zaczęło już nie tylko świecić ale też wibrować. Na szczęście usłyszałeś charakterystyczny dzięki i robot wznowił działanie.
- Ok, to chyba tyle - zawołał blondyn - Dzięki za pomoc. resztą ja się zajmę. Ty masz chyba inny problem.
Miał racje. Pomme już czekała na nowego kolegę. Nastapił błysk. I twoim oczom ukazał się mały nietoperz. Noibat.

------

Ja też przepraszam. Ze względu na problemy prywatne też nie mam tak dużo czasu ale chyba w tym tygodniu będzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Człowiek Renesansu  Empty
PisanieTemat: Re: Człowiek Renesansu    Człowiek Renesansu  Empty

Powrót do góry Go down
 
Człowiek Renesansu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Gry/Przygody :: ☀ MG Kyuuri-
Skocz do: