IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones Empty
PisanieTemat: It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones   It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones Empty2023-05-07, 13:56

@Minty

Twoja decyzja, by opuścić dom i rozpocząć podróż pokemon była szybka niczym pędzący Suicune. Nie miałeś w końcu nic do stracenia - czekanie na ojca zdecydowanie nie wchodziło w rachubę, a zarabianie pieniędzy dzięki walkom wydawało się zbyt kuszące, by się przeciwstawić.
Niestety, cały Twój misterny plan wziął w łeb, kiedy na Twojej drodze stanęła dziewczyna, z którą walczyłeś parę dni temu. Pamiętałeś jedynie, że jej pokemonem był Bidoof. Miała długie, złociste włosy sięgające niemal do pasa, a ubrana była prosto i stosownie do pogody - zielona spódniczka sięgająca za kolano i biała bluzeczka z kołnierzem. Na szyi dyndał jej wisiorek zrobiony z Moon Stone. Ciekawe, do czego jej potrzebny... Jednak to nie jej uroda zatrzymała Cię w miejscu, a jej słowa
- Jesteś Sebastian Mackenzie, prawda? - zapytała i nawet nie zaczekała na odpowiedź. - Nazywam się Lana Skydiver. Jest mi przykro z powodu tego, co się stało, ale... mam wrażenie, że to wszystko może być związane z czymś, czego świadkiem kiedyś byłam... - dodała patrząc na Ciebie przenikliwie. Ciepły majowy wiatr poruszył jej włosami, a w Twoje nozdrza uderzył zapach wanilii i bananów. Nie czekając na Twoją reakcję, dziewczyna odwróciła się do Ciebie plecami - Ale nie tutaj. Chodź za mną - powiedziała jeszcze i szybkim krokiem ruszyła przed siebie, zostawiając Cię z mętlikiem w głowie i nadmiarem pytań.

Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 73
Region : Sinnoh
Starter : Sprigatito
Profesja : Trener

It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones Empty
PisanieTemat: Re: It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones   It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones Empty2023-05-07, 23:02

Najlepiej byłoby przyznać, że nie tego się spodziewałem - gdybym miał obstawiać, zapewne bym stwierdził, że ta cała Lana chciałaby pewnie rewanżu, zwłaszcza, że ta walka z Bidoofem nie była wcale taka zła. Ba, gdyby nie obecne okoliczności, zapewne sam bym kiedyś ją znalazł i zagadał.
Nie zmienia to faktu, że to, co przed chwilą usłyszałem w pewnym sensie było tym, co zapewne prędzej czy później chciałbym usłyszeć. Ktoś może mieć poszlakę na temat tego, co się stało. Ktoś jest chętny podzielić się tą informacją, tylko... czy to po prostu bezinteresowne, czy będę musiał ponieść jakąś cenę? I czy to w ogóle będzie jakakolwiek przydatna informacja?
No cóż, niby nie powinienem marnować czasu, ale też nie dowiem się niczego, jeśli za nią nie pójdę - toteż postanawiam zaryzykować i iść za dziewczyną, uważnie obserwując, gdzie mnie zaciąga - by w razie czego zapamiętać, jak stamtąd uciec. Gdy zaś dotrzemy do wybranego przez nią miejsca, odzywam się jako pierwszy.
- Czy to naprawdę było konieczne? Raczej nie wydaje mi się, że ktoś mógłby nas tam podsłuchać. - Oczywiście mogę się i mylić, ale dojście tutaj zapewne zajęło więcej czasu niż wyjaśnienie, co dziewczyna ma na myśli. - No, w każdym razie każda poszlaka jest na wagę złota, więc... o co chodzi? I dlaczego myślisz, że to może być powiązane?
Powrót do góry Go down
 
It's been 2 years and I miss my home, but there's still fire in my bones
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Strefa Gry :: Przygody :: ☀ MG Vi (4/4)-
Skocz do: