IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Vi vs Super Nerd Douglas

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ShadowStar

Liczba postów : 35

Vi vs Super Nerd Douglas Empty
PisanieTemat: Vi vs Super Nerd Douglas   Vi vs Super Nerd Douglas Empty2022-03-06, 13:25

I oto stanęłaś na polu walki pokemon. Twoim rywalem dzisiaj jest Super Nerd Douglas... Co to za ksywa tak w ogóle. Chłopaczek jednak jest bardzo pewny siebie.
- Wszystko przeliczyłem, przeanalizowałem... Na pewno wygram - jego okulary błysnęły w świetle słońca.
Pole walki to udeptana ziemia, gdzieniegdzie są małe kamyki, praktycznie nie ma tu roślinności, w większej odległości od centrum znajduje się spora powalona kłoda drzewa.
Wybrał już swojego pokemona, którym jest Nidorina.
- No cóż, daję ci pierwszeństwo - powiedział też po chwili i machnął ręką.
Widocznie w jego obliczeniach znalazł miejsce na drobne uprzejmości.

Walka:

Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi

Liczba postów : 2932
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Vi vs Super Nerd Douglas Empty
PisanieTemat: Re: Vi vs Super Nerd Douglas   Vi vs Super Nerd Douglas Empty2022-03-19, 12:15

Uśmiechnęłam się delikatnie. Mężczyzna był dość pewny siebie. Szkoda tylko, że zamierzałam zetrzeć mu ten uśmieszek z twarzy i to bardzo, bardzo dobitnie. Z kieszeni wyciągnęłam pokeball, który poszybował w górę. Wystrzelił z niego Krokorok

- Okay, Gao. Zaczniemy prosto i bez szaleństw. Użyj Sand Attack, by na starcie zmniejszyć celność oponenta, a następnie Hone Claws. Zwiększymy Ci atak. Poczekaj, aż przeciwnik uderzy, zrób unik i wystrzel w jej kierunku Earth Power. Upewnij się, że przeciwnik oberwał zanim wystrzelisz kolejny Earth Power. Uważaj szczególnie na kolce, są trujące! - powiedziałam do niego, obserwując uważnie przeciwnika

Od Kitsune na urodziny :3

Koori
Powrót do góry Go down

Vi vs Super Nerd Douglas
Powrót do góry 
Strona 1 z 1