IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

It's been fun

Go down 
AutorWiadomość
Daltonis

Daltonis

Liczba postów : 410
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

It's been fun Empty
PisanieTemat: It's been fun   It's been fun Empty2021-12-21, 02:13

Trochę głupio tak bez słowa a pastwiłem się nad tym tematem już od miesięcy tbh.

Nie jest to najprawdopodobniej zaskakujące dla kogokolwiek kto choć odrobinę był aktywny na forum przez ostatnie miesiące (w przeciwieństwie do mnie). Nie ma sensu tego dalej ciągnąć kiedy jestem kompletnie wypalony i mam inne rzeczy na głowie które pozostawiają forum na absolutnie ostatnim miejscu rzeczy do zrobienia na bazie dziennej, a co dopiero bazie tygodniowej czy nawet miesięcznej.

Dziękuje wszystkim za niebywale mile spędzone chwile, Visi za prowadzenie wyśmienitej przygody oraz moim graczom za wytrwanie ze mną mimo wzlotów i upadków (raczej głownie upadków). Przepraszam za lackluster pracę jako MG oraz jako gracz i ponownie dziękuje za przeżycia.
Forum po prostu mnie poniekąd przerosło.

Nie przewiduje powrotu w jakkolwiek najbliższym czasie ale maybe w dalszej przyszłości gdy ogień się we mnie ponownie odnowi. Jeśli ktokolwiek chciałby rzucić jakieś postmortem pytanie czy trzymać kontakt łapcie mnie na Discordzie jak mnie znajdziecie.
Tyle z mojej strony - bywajcie i powodzenia!

It's been fun AoWb5Nu
Powrót do góry Go down

It's been fun
Powrót do góry 
Strona 1 z 1