IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Widownia Subwulkaniczna

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-11, 00:15

Czuł się.. dziwnie. Pewnie zmęczenie zaczynało go łapać, ale czuł się bardziej wycieńczony mentalnie niż fizycznie. Zgoda, fizycznie też - trochę bolały go nogi oraz ręce, serce mu nadal telepało, ale to na psychice mu coś siadł i nie dawało mu spokoju. I raczej nie był to WideEye i jego gierki, ani tym bardziej to co on o nim myślał.
Tundrę schował do kuli. Żeby odpoczęła przed walką, i ochłonęła po wypadku. Nie wiedział co spowodowało trzęsienie i czemu trafiło akurat na niego, ale.. zaskoczyć sędziów zaskoczył. Punkty otrzymać otrzymali. Miał nadzieje że obędzie się bez niezręczniych pytań.

Nawet się ucieszył, że nie musiał teraz walczyć a WideEye musiał. Wolał mieć od niego na razie spokój, szczególnie że jak na złość to on ocalił mu tyłek. Brr, takich typów wolał jednak trzymać na wyciągnięcie ręki i plus dwa metry. I to jeszcze po takim występie..

Chciało mu się jednak pić, nawet po wodzie którą otrzymał. Miał wprawdzie ochotę na mocniejszy trunek, to wątpił żeby był on tu możliwy - a nawet gdyby, to wolałby się jednak nie upijać przed końcem pokazów. To dopiero byłby skandal.
A że Vi nie było tam gdzie ją ostatnio widział.. pewnie poszła szukać Sai. Albo się przygotowywała do zajęcia miejsca przy innych sędziach. On za to poszedł do tej bardziej normalnej części widowni, do bufetu.
Przechodząc bliżej dostrzegł siedzącą na uboczu białowłosą, oraz jakiegoś faceta. Wyglądali jakby rozmawiali, a przy dziewczynie był też mały Shinx. No, może się nie obrażą jak się dosiądzie, żeby złapać oddechu.
Nalał sobie jakiegoś soku, i zbliżył się do 'rozmawiającej' dwójki.
- Dobrze cię widzieć. - nawet jak na jego gust brzmiał na zmęczonego. - A pana chyba pierwszy raz widzę na pokazach.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-14, 00:32

No i stało się - kicia postanowiła zapoznać się z nowym rozmówcą dziewczyny, który... okazał się mieć alergię na sierść. Cóż za pech. Sai zgarnęła zatem małą bliżej siebie, a kochającemu zaoferowała chusteczkę.
- O-Oczywiście, nie ma problemu, w końcu chodzi o pana zdrowie - wydukała pospiesznie i sama również zwiększyła nieco dystans. Potem zaś przeszła do kwestii imienia, jakie mogła nadać kociakowi, wszak był to zaledwie pisklak, a sama jeszcze na nic konkretnego nie wpadła.
Pomysł blondyna był cudaczny, ale też nietypowy, złotooka więc zastanowiła się nad tą kwestią. Mimo wszystko mężczyzna miał rację, imię powinno podobać się zarówno kotce jak i jej właścicielce, a nie jakiemuś obcemu... który właśnie kulturalnie się przedstawił. Sai speszyła się odrobinę.
- Ach, przepraszam, ja jestem Sai, Sai Arestor, również mi miło - przedstawiła się i już miała wyciągać dłoń w stronę Baptiste'a, kiedy przypomniała sobie, że przecież ma na niej kocią sierść. Tę samą, na którą jest przecież uczulony. Zrezygnowała zatem z tego pomysłu i tylko uśmiechnęła się trochę niezręcznie.
Nawet się nie zorientowała, kiedy skończyła się kolejna runda, a przecież miała oglądać te tańce. Na szczęście było jeszcze coś takiego jak powtórki! Flamenco Avalona był fascynujące, a te sztuczki z ogniem nad wulkanem tylko dodawały pikanterii. Sai niemal zleciała jednak z krzesła, widząc końcówkę występu, a raczej to, co stało się tuż po jego zakończeniu. Całe szczęście Av i Tundra wyszli z tego cało i bez szwanku.
- Widział pan? O mało tam nie zginęli - zwróciła się do blondyna, oglądając jeszcze tabelę aktualnych wyników. Wyglądało na to, że po dwóch rundach Avalon powoli przodował. - W kwestii imienia dla Shinx... długo już nad tym myślę i wciąż się zastanawiam. Normalnie imiona dla moich podopiecznych jakoś same przychodziły, a tu naprawdę nie mam pomysłu...
Taka była prawda, choć takim myśleniem być może utrudniała sprawę. Tak czy inaczej wciąż czekała na ten błysk natchnienia, który zazwyczaj miała przy nazywaniu swoich stworków. Pogrążyła się zatem na chwilę w myślach, nie zauważając pojawienia się w pobliżu kogoś jeszcze. Uniosła spojrzenie, gdy tylko usłyszała znajomy głos i na moment zamarła. A potem zadziało się szybko i instynktownie.
- Av! - zawołała, zrywając się z miejsca, by zaraz objąć znajomego w pasie. - Omal nie zginęliście przy tym upadku! Jak się czujesz? A Tundra? Wszystko z nią w porządku?
Naprawdę się przejęła, mimo wszystko nie krępowała chłopakowi ruchów zbyt długo. Odsunęła się nieco i odchrząknęła niezręcznie. Czasami działała aż nazbyt instynktownie, a przecież nie znała się z Avalonem jakoś specjalnie blisko, tyle co razem bywali na wyprawach, czy spotykali się właśnie na pokazowej widowni. To nie było to samo co z Vi, a jednak się przejmowała. Może zbyt mocno, bo właściwie na tę chwilę zapomniała, że miała na kolanach kotkę, która zniknęła z zasięgu wzroku...
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-15, 17:41


@Killjoy & @Kitsune
Sai podjęła rozmowę z tajemniczym obrońcą sektora.
-Miło mi Cię poznać, Sai.- odpowiedział, a następnie nie mógł się powstrzymać od wybuchu emocji, gdy ujrzał co stało się z siatką -Niech to jasny... A więc tak pogrywa Sirion... zrezygnować z wybuchów, by sabotować Pokazy w ten sposób... co za drań... Mam nadzieję, że Avalon jest cały.- zacisnął wargi, a w jego głosie czuć było olbrzymią wściekłość. Baptiste szybko rozejrzał się po okolicy, by sprawdzić, czy atak nie odbył się również na widowni, jednak nie ujrzał niczego godnego uwagi. Usiadł nadal roztrzęsiony. Gdy Sai zadała mu pytanie o imię dla Shinx, mężczyzna znalazł okazję, by się wyciszyć -Może musicie razem odbyć jakąś podróż, przeżyć jakąś przygodę. Zwykle najlepsze pomysły wpadają nam do głowy wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Dla przykładu mój Indeedee nazywa się "Zepar". Żebyś Ty widziała, jak robił za swatkę podczas jednej z naszych przygód. Sprawił, że Bellossom pokochała samotnego Jumpluffa poprzez jedną rozmowę. Stąd nawiązanie do demona Zepara, który wzbudza miłość płci pięknej w kierunku mężczyzn. Może ciut mroczne, ale zaufaj mi, jak Indeedee się wkurzy - demon jest i tak lekkim określeniem... W każdym razie - wasza więź dopiero kiełkuje, w odpowiednim momencie przyjdzie do was odpowiedni pomysł. Najważniejsze, by to było imię prosto z serca. Coś, co was łączy, coś symbolicznego i równie istotnego dla was.- zaproponował Baptiste i uśmiechnął się szeroko. Gniew, który przed chwilą rozpierał go piekielnie, nagle zniknął i ustąpił miejsca radości.

Avalon zdołał odnaleźć Sai przed Vi i zastał ją z Baptistem, który jak widać zachowywał dystans i starał się obserwować otoczenie przy okazji zachowując stan incognito. Mężczyzna na komentarz młodzieńca zareagował spokojnie -Jestem jedną z dwóch osób, które nie muszą uczestniczyć w samych Pokazach, by zagwarantować sobie udział. W poprzednim sezonie byłem o krok od zwycięstwa. Pokonała mnie jednak Kyuuka, która jest obecną Grande Coordinateur. Ja jestem tym, który stanął z nią w szranki - nazywam się Baptiste Valadeline, zdobywca Dzikiej Karty. Trzymam za Ciebie kciuki Avalon i mam nadzieję, że wszystko w porządku. Nie wiem jak ten drań obszedł nasze zabezpieczenia, ale to co zrobił jest karygodne... - podzielił się swoją historią oraz przemyśleniami, a następnie zamilkł, jakby potrzebował chwili, by pomyśleć.

Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-15, 22:19

Chciał usiąść chociażby na moment i dokończyć sok zanim go wezwą do walki. A całkiem samemu nie chciał siedzieć, bo to trochę głupio by wyglądało i pewnie ktoś kompletnie obcy mógłby się dosiąść, a tego nie chciał.
Ale reakcja Sai zdecydowanie go zaskoczyła i się nieco spiął nagłym kontaktem fizycznym. Chwała bogom za odpowiednio dobraną koszulę..
- Nic- nic mi nie jest. - wydukał powoli, kiedy dziewczyna go puściła. - Tundrze też nie. Była jeszcze w szoku kiedy wychodziliśmy z Green Rooma, ale na razie odpoczywa w swojej kuli.
Sapnął, kiedy na nowo mógł się ruszać i pomimo niezręczności, wziął łyka soku. Na dobrą sprawę Sai mu nie przeszkadzała, ale po wypadku wolał znowu nie lądować w czyichś objęciach.

Zwrócił się jednak w stronę mężczyzny, który postanowił opowiedzieć mini-historię swojego życia. Cóż, na pokazach różni ludzie się pojawiali, z niekiedy zaskakującymi historiami. Szczególnie ta ostatnia wzmianka o Sirionie..
- Gdyby to był Sirion, to raczej nie czekałby na ostatnią osobę.. Przynajmniej tak mi się wydaje. - powiedział tak bardziej do siebie, bo Baptise nagle zamilkł. - Zresztą, nie lepiej by mu było zrobić zamach na Ethana, który jest jednym z liderów Laguny? Jest bardziej znany niż ja.
Dopił swój sok, czując się nieco lepiej. Raz za razem obserwował walkę WideEye z Venus, żeby zobaczyć jak mężczyzna sobie radzi. Nie wiedział, czy dojdzie do finału albo i do Grand Festivalu, ale.. warto było zobaczyć jak sobie jego rywal radzi.

Zwrócił jednak jeszcze uwagę na Sai i na to.. że czegoś tutaj brakowało. Mógłby przysiąc, że był z nią jakiś Pokemon.
- Nie miałaś tu przypadkiem Shinxa? - zapytał niepewnie, bo mógłby przysiąc że gdzieś tu była.. Chyba na jej kolanach, a że nagle zerwała się na równe nogi, to pewnie gdzieś zleciała.
No, akurat w tym momencie runda się zakończyła. Cóż, za długo nie pogadali, ale przynajmniej się widzieli twarzą w twarz, a nie z telebimów. I chwilę odpoczął.
- Muszę się zbierać. O ile nie odpadnę albo nie zrobią przerwy, to zobaczymy się pewnie dopiero po pokazach. - powiedział do dziewczyny, która niestety będzie zmuszona poszukać Shinxa sama.. chyba że mężczyzna jej pomoże.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-15, 23:02

Vi była tak zamyślona, że nawet nie zauważyła, kiedy mężczyzna zniknął. Otrząsnęła się i postanowiła poszukać Sailiny na własną rękę. Okazało się jednak, że Avalon zdążył już wrócić, co więcej, szybko zauważyła trzecią osobę tuż przy nich. Uśmiechnęła się i pomachała im
- Dobrze was widzieć. Sai, kochanie, jak się bawisz? Av, jak tam drugi etap? byłam troszkę... Hmmm... Zajęta i nie zdążyłam nawet zobaczyć co się stało zanim się skończyło. Słyszałam tylko o jakimś wypadku, czy coś... Nic Ci nie jest, mam nadzieję? - spytała, a potem spojrzała na trzecią osobę
-Wybacz, jestem okropnie niewychowana. Nazywam się Viannea - przedstawiła się grzecznie. Nie wiedziała czemu, ale ta osoba wzbudzała w niej szacunek.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-17, 21:17

Komentarz Baptiste'a, jakoby to Sirion sabotował wypadek przy kładce, był dość interesujący, choć nazbyt śmiały. Wiadomo, że aktualnie każdy spodziewa się jakiejś akcji tego szaleńca, Sai jednak nie chciała wyciągać pochopnych wniosków. Równie dobrze całe zdarzenie mogło być przypadkiem, prawda?
Tak czy inaczej wolała się skupić na innym temacie, a takim był właśnie wybór imienia. Propozycja wspólnej przygody, która miałaby natchnąć dziewczynę, brzmiała całkiem sensownie, a sama przytoczona historia również była ciekawa. Złotooka więc tylko przytaknęła i pogrążyła się w myślach. Przynajmniej do chwili, aż w zasięgu wzroku nie pojawił się Av.
Objęła chłopaka w pasie właściwie odruchowo. Gdyby nie znali się chociaż trochę, zapewne by się nie posunęła do czegoś takiego, Avalon jednak był swego rodzaju kumplem. A może raczej takim ciut starszym bratem? To nie to samo co z Vi, ale jednak się o niego martwiła.
- Wybacz, to tak odruchowo... - bąknęła trochę niepewnie, czując, jak się spina. Może powinna na przyszłość panować nad odruchami? - - Dobrze, że oboje jesteście cali.
Męska część towarzystwa postanowiła nieco się zapoznać, a do tego weszła dyskusja na temat Siriona, Jasnowłosa postanowiła się więc nie wtrącać. Sama nie miała nic do dodania w tej kwestii, więc po co się udzielać? Po wymianie zdań doszło do kilku zdarzeń jednocześnie. Po pierwsze - w zasięgu wzroku pojawiła się Vi, więc Sai chętnie jej odmachała, zapraszając do towarzystwa. Po drugie - Av zwrócił uwagę na brak Shinxa, co sprawiło, że dziewczyna momentalnie zbladła. Po trzecie - skończyła się jedna z walk, zatem Av musiał zwijać się na swój pojedynek. Na to wszystko wpadła oczywiście blondynka, zagajając rozmowę, ale na to już Sai nie zwróciła większej uwagi. Aktualnie w jej głowie huczało, gdy wzrokiem szukała niebieskiej kotki. ZGUBIŁA SHINX!
- Zgubiłam Shinx... - wybełkotała strwożona. Chwyciła przyjaciółkę za ramiona, odwracając w swoją stronę, a z jej spojrzenia ziało czyste przerażenie. - Vi, zgubiłam Shinx! Nie ma jej! Była ze mną, jeszcze zanim przyszedł Av, a teraz nigdzie jej nie ma! Jak ja ją znajdę w tym tłumie?! Jeszcze nie nadałam jej imienia, więc nawet nie wiem, jak wołać!
Zaczynała panikować. Naprawdę panikować. To był inny typ paniki od tej, która ogarniała ją w obliczu zbiorników wodnych, ale równie skutecznie zasnuwał umysł dziwną mgłą. A co będzie, jeśli kotka się nie znajdzie? Jeśli tłum ją stratuje lub, co gorsza, wpadnie w łapy Siriona?! A kolejna fala czarnych myśli już uderzała o brzeg...
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-18, 20:34

No cóż. Tego to się akurat Vi nie spodziewała. Znalazła Sai, ale ta zgubiła swojego pokemona. Jak można zgubić pokemona? To znaczy, wypadki się zdarzają, jasne, ale czy pokemony nie powinny siedzieć przy swoich trenerach? Co mogło się stać, by Shinx zdecydował się odejść od trenerki? Dziewczyna szybko pogrzebała w kieszeniach
- Spokojnie, Sai. Znajdziemy Twoją Shinx. Senzu, Rufus, pomóżcie nam szukać - powiedziała dziewczyna, wypuszczając dwa pokemony z najczulszymi nosami - Potrzebuję pokeballa Shinx - moje maluchy go powąchają i dotrą do Shinx po zapachu. Na pewno nic jej nie jest. Może akurat szuka kuwety? - dziewczyna próbowała podnieść przyjaciółkę na duchu przez głupie żarciki. Wiedziała, że to nie pomoże zbytnio, ale lepsze to niż załamywanie rąk
- Shinxy to takie niebieskie lwiątka, tak? - upewniła się. Nie była pewna, nigdy nie widziała Shinxa, ale słyszała o nich...
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-18, 22:43

-Może nie obchodziło go, kto będzie szczęśliwcem lub uszkodził siatkę po występie Ethana. W końcu gdy on skoczył lekkomyślnie na siatkę - ta wytrzymała jego nacisk. Byłbym skłonny uwierzyć, że to wypadek przy pracy, jednak dostaliśmy kolejny list z pogróżkami. Dlatego zatrudniliśmy wyłącznie zaufanych ludzi do zainstalowania siatki... Spełniły się moje najgorsze obawy... - powiedział enigmatycznie mężczyzna zanim Avalon opuścił zgromadzenie, by zawalczyć z Ethanem.

Baptiste przywitał się z Vi ukłonem. -Sai zdaje się ma niezwykle dużo znajomych na Pokazach. Miło mi poznać - na komentarz o zniknięciu lwiątka - mężczyzna spojrzał na kolana Sai i ku swojemu zaskoczeniu ujrzał brak kotka, który jeszcze przed chwilą przyprawił go o solidne kichnięcie. -Nie martw się, zajmiemy się poszukiwaniami bezzwłocznie.- powiedział, po czym złapał się za ucho i jakby zaczął rozmawiać do siebie-Do wszystkich jednostek - zbłąkany Shinx kręci się gdzieś po moim sektorze. Szuka go kochająca trenerka. Jeśli ktokolwiek go zobaczy, proszę dać sygnał. Bez odbioru-- powiedział, po czym zwrócił się do was -Moja ekipa będzie mieć oczy szeroko otwarte, to ułatwi nam poszukiwania. Tymczasem, może spróbujmy sami też się rozejrzeć. - starał się uspokoić trenerkę Baptiste, a następnie wstał i wbrew ścigającym go fankom ruszył przed siebie, rozglądając się za małą zgubą. Starał się wypytywać wszystkich w okolicy, czy ktoś nie zauważył maluszka.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-21, 11:23

Gdy w jednej chwili masz przy sobie małą wszędobylską kotkę, a w następnej znika ona bez śladu, masz prawo do paniki zwłaszcza, gdy kociak jeszcze nie ma imienia, a ty znajdujesz się w tłumie. Nie inaczej było z Sai w tym momencie. Całe szczęście, że miała koło siebie Vi, która zachowała zimną krew i przede wszystkim - rozsądek.
Znaleźć Shinx po zapachu? Świetny pomysł! Sai w pośpiechu zaczęła przeszukiwać własne kieszenie, choć nie miała prawa znaleźć tam pokeballa. Sama po chwili również zdała sobie z tego sprawę i sięgnęła do torby, przekopując jej zawartość. Jagody, jakaś książka, odtwarzacz, słuchawki... Gdzie się podziały te kulki?! Jest! Aa, nie... to luxuryball Argo... Chociaż... Sai wypuściła psiaka i wróciła do poszukiwań.
- Argo, kicia gdzieś się zapodziała, pomożesz Rufusowi i Senzu jej szukać - rzuciła pospiesznie, na co Growlithe spojrzał spod lekko przymrużonych oczu na Rockruffa, którego w końcu jeszcze nie miał okazji poznać, a potem szczeknął krótko i zaczął niuchać za znajomym zapachem. Dziewczyna w tym czasie... - Znalazłam! To jej ball. Mam nadzieję, że nie poszła zbyt daleko. Jest aż nazbyt otwarta na nowe znajomości...
Przyklęknęła, podtykając pod nosy trzech tropicieli zieloną kulkę. Argo podłapał zapach i już zaczął węszyć. No i chyba podłapał trop... Za to Sai w całym tym zamieszaniu i rozemocjonowaniu nie zwróciła uwagi na słowa Baptiste'a.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-22, 16:32

Vi spojrzała na swoje pokemony. One bez zachęty zaczęły niuchać pokeball kotki i od razu rozeszły się po sali szukając śladu. Viannea tymczasem pomogła Sai posprzątać burdel, który zrobiła, gdy szukała Argo
- Nie martw się. Znajdziemy ją, zanim wpadnie w jakieś kłopoty, a nawet jak nie, to Senzu nie pozwoli skrzywdzić niewinnego pokemona. Prędzej pozwoliłby sobie wyrwać ogon. Zresztą Rufus też. - powiedziała do dziewczyny - A swoją drogą zaczynam myśleć, ze przynoszę pecha. Co się nie zjawię, to coś się psuje - zażartowała, po czym jej spojrzenie przeniosło się na mężczyznę. Była bardziej niż zdziwiona
-Jeśli mogę zapytać, czemu rozmawiał pan ze swoim uchem? - zapytała. Znała już telefony, ale to... to było dla niej coś zupełnie nowego
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-22, 17:35

-Hmm? Ach, pewnie nie miałaś jeszcze okazji zobaczyć tej technologii z bliska. To I Hear You, w skrócie IHU - słuchawka douszna z wbudowanym mikrofonem. Bezpieczna sieć pozwala nam komunikować się z moimi ludźmi w sektorze w sposób bezprzewodowy.- wyjaśnił, lecz miał wrażenie, że ujął to zbyt skomplikowanie, więc postanowił to ująć prościej -W skrócie, można gadać z ludźmi znajdujących się kilometry stąd za pomocą tego małego urządzonka- uśmiechnął się i dał jedną słuchawkę Vi. Następnie wrócił do poszukiwań. -Ruszę przodem, włóż słuchawkę do ucha. Jeśli będziesz chciała coś zakomunikować - wciśnij delikatnie przycisk na słuchawce i mów, ktoś z oddziału odbierze wiadomość.- tu pokazał na guzik, który niepozornie wystawał ze słuchawki. No to teraz Vi może pobawić się w prawdziwego agenta wywiadu! Poszukiwania Shinxa czas zacząć!

Rufus zaczął niuchać PokeBall, choć widok tylu ludzi nie napawał go optymizmem. Nagle podłapał trop i ruszył przodem wyglądając niczym Scooby Doo w poszukiwaniu Scooby-Chrupek. Ruszyłyście za nim, a Baptiste poszedł w drugim kierunku, byście pokryli większy obszar poszukiwań. Idąc tak między ludźmi mogłyście zaobserwować, jak Avalon zwycięża z Ethanem w pięknym stylu. Nagle Rufus zatrzymał się i przechylił łepek ze zdziwioną miną. Przed nim stała ściana, której w jego mniemaniu nie powinno tu być. Warknął do Vi Woof - by pokazać jej, że napotkał obiekt, którego istnienia nie jest w stanie zrozumieć. Przyjrzałyście się dokładniej ścianie i jak się okazało... była raczej dziwna. Nic dziwnego, że Rufus był skonfundowany. Shinx najpewniej jakimś cudem dostał się na drugą stronę. Zmacałyście całą ścianę i okoliczne stragany, jednak nic nie odnalazłyście. Zrezygnowana i wściekła Vi kopnęła w ścianę pod wpływem złości tylko po to, by odkryć iż ta się porusza niczym drzwi obrotowe. Rufus złapał trop na nowo! Ruszyłyście przed siebie i po kilku minutach odnalazłyście coś przypominającego niewielką skrytkę złoczyńcy. Znajdował się tutaj nawet jeden wyłom, który mógł służyć za pozycję snajperską. Plany całej areny i kilka narzędzi, w tym również harpun leżały na stole na środku pomieszczenia. Niestety Shinxa nie było tutaj widać, a Rufus podłapał nowy trop. Prowadził przez drugą odnogę jaskini - mogłyście ruszyć od razu lub przyjrzeć się znaleziskom.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-22, 18:09

Wsadziłam dziwne coś do ucha, po czym wyruszyłam za Rufusem. Szczeniak z pewnością wiedział, co ma robić. Skąd jednak wiedział, że tam nie powinno być tej ściany? To pozostanie dla mnie zagadką. Być może po prostu czuł zapachy dochodzące z drugiej strony...

Widząc to wszystko w środku postanowiłam rozejrzeć się przez chwilę. Znalezienie Shinx było ważne, owszem, ale być może tu znajdę jakieś coś, co naprowadzi nas na trop tego, który niszczy pokazy? Narzędzia... Na nich na pewno będą odciski palców. Wypuściłam z pokeballa Rose
- Mała, idź do wyjścia i czekaj, aż pojawi się ktoś z ochrony. Jeśli zauważysz kogoś innego, kto próbuje się tu dostać, natychmiast zmykaj, dobra? - przekazałam jej, a sama nacisnęłam przycisk
- Em... Do wszystkich, którzy mogą to usłyszeć. Znalazłam ruchomą ścianę i dziwne przyrządy. Wygląda jak kryjówka kogoś, kto mógłby sabotować pokazy. Przydałaby się jakaś pomoc, czy coś. Ja idę dalej - powiedziałam, po czym puściłam przycisk. A po chwili nacisnęłam go jeszcze raz i podałam miejsce, w którym ściana się znajdowała. Wzięłam ze sobą też harpun - ot tak, na wypadek, gdyby słuchawki miał ktoś, kto nie powinien i przybiegł zaraz zabrać cały majdan. Przynajmniej jedna rzecz będzie zabezpieczona.

Ruszyłam za Rufusem z postanowieniem znalezienia Kotka.
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-22, 23:50

Przeciągnął się, czując zmęczenie. Wprawdzie czuł się lepiej niż po pokazie tanecznym, to jednak samo oglądanie walki i myślenie nad strategią było męczące. A teraz miał jeszcze walkę z WideEye i szanse na wygraną miał dosyć małe. Tundrę trzymał w kuli, żeby odpoczęła przed ostatnią walką.
Pojęcia nie miał gdzie Vi i Sai poszły.. Baptise też gdzieś poszedł. A może poszli gdzieś razem? Cholera wie. On postanowił pójść do bufetu i zjeść coś słodkiego.
Nie wiedział gdzie dziewczyny poszły, ani gdzie się WideEye teraz podziewa, ale on za to usiadł przy jednym z wolnych stolików, z kawałkiem jakiegoś ciasta. Nie będzie wybrzydzać.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-23, 20:54

Martwiła się o Shinx, nawet bardzo martwiła, mimo wszystko świadomość, że Vi jest obok i pomoże jej w poszukiwaniach, działała kojąco. Tak jakby... Gdzieś w środku tlił się ten dziwny niepokój, jakby przeczucie, że straciła kotkę na zawsze, ale przy przyjaciółce panika schodziła gdzieś na dalszy plan. No i jej zapewnienia - to też robiło swoje.
Pytanie skierowane do Baptiste'a trochę zdziwiło złotooką, bo nie ogarnęła tematu, jednak wyjaśnienia blondyna rozjaśniły sytuację. Chodziło o komunikator, który miał każdy członek ochrony i poszczególni opiekunowie sektorów. I tak oto Vi została zaopatrzona w słuchawkę, by mogła się skontaktować w razie potrzeby z ochroną i wszyscy rozeszli się w poszukiwaniu niebieskiej kotki.
Argo zniknął gdzieś w tłumie, Sai zatem zabrała się z małym Rufusem, który chyba złapał jakiś ślad. Ślad, który... kończył się na ścianie? Ściana jak ściana, nie wyróżniała się właściwie niczym szczególnym, choć stanowczo odstawała od wystroju, ale nawet obmacanie jej nie wskazywało, by było to jakieś ukryte przejście. Trop się urywał. Zupełnie jak jej trop w sprawie znalezienia taty... Westchnęła zrezygnowana i poniekąd też przybita, opierając się plecami o tę nieszczęsną ścianę. A potem poleciała w tył, lądując plecami na glebie, ale już po drugiej stronie tejże ściany.
- Dlaczego to zawsze ja ląduję na glebie? - mruknęła pod nosem, szybko jednak wstała i ruszyła za blondynką dalej. I wtedy znaleźli się w leżu złoczyńcy. Sai rozejrzała się dookoła trochę niepewnie. - Znajdziemy ją, zanim wpadnie w kłopoty, co?
Sai już nie była tego taka pewna... Mimo wszystko nie zamierzała rezygnować poszukiwań. Przydałby się jej teraz Argo, ale był gdzieś w tłumie i szukał śladów. Zastanowiła się chwilę, a potem wyciągnęła jedną z czerwonych kulek, wypuszczając zeń ptaszynę.
- Âme, poszukaj Argo i przyprowadź go do mnie, będzie potrzebny - poleciła Oricorio. - Uważaj też na siebie. W okolicy dzieje się coś niedobrego...
Âme zatrzepotała skrzydłami i przeleciała nad głową Chikority, udając się na własną misję. Jej trenerka za to rozejrzała się dookoła, podczas gdy Vi raportowała znalezisko. Plany całego kompleksu były aż nazbyt szczegółowe, w dodatku cały ten sprzęt... to nie wróżyło nic dobrego. Złotooka złapała koniuszkami palców za brzeg planów i zainicjowała zwinięcie w rulon, zaraz potem zdjęła bluzę i owinęła w nią te plany, tak w ramach zabezpieczenia. Całość wsunęła delikatnie do plecaka i ruszyła dalej za Vi. Uzbrojoną w harpun Vi. W ręce Sai trzymała tylko pokeball z Ziggy'm, tak na wszelki wypadek...
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty2021-08-25, 22:55

Skończył posiłek i był gotów szukać dziewczyn, kiedy zawołano go z powrotem na 'arenę'. Westchnął i przeciągnął się. WideEye przynajmniej nie miał ogromnej Volcarony, chociaż na jego Zoroarka też powinien uważać - już pokazał, że jest świetnym iluzjonistą i pewnie wykorzysta ruchy Tundry przeciwko niej. Grunt, że w razie czego miała ona ruchy wystarczająco dobre żeby sobie z mrocznym lisem poradzić.
Miał tylko nadzieję, że zamachowiec nie wykona kolejnego ruchu i że uda im się go chociaż dzisiaj powstrzymać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Widownia Subwulkaniczna
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulliake Island : Widownia
» Cariada Island: Widownia
» Triton Island - Widownia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Archipelag Omanyte :: Hale Pokazowe-
Skocz do: