IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Widownia Subwulkaniczna

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-07-22, 08:06

Wyjątkowo widownia nie była zbyt zatłoczona, lecz znajdowała się tutaj śmietanka towarzyska. Widać, że Pani Sabaku zadbała o to, by najlepsi koordynatorzy pomogli zadbać o bezpieczeństwo spotkania. W loży siedział zasmucony Jardiniero, który zmuszony był to konstrukcji nowego wózka, zaraz obok niego elegancko popijał kawę Napierre, a słodkimi ciastkami zajadała się Caramel. Tuż obok stała Sabaku i jej goryle. W sekcji VIP obok wielu gości można była ujrzeć znanych już wam koordynatorów. Sekcji A pilnował Jack Owens, Sekcją B zajmowała się Tahira Fayed, natomiast w Sekcji C znajdowała się Kemrie Wylde, której do tej pory nie sposób było znaleźć. Jak się szybko okazało również strefa regularna miała opiekunów. Sektorem D zajmowała się Kyouka Hiyori, która była obecną Grande Coordinateur, natomiast Sektorem E zajmował się wysoki facet, którego oblegały dziewczyny. Wyglądał jakby urwał się z Disneylandu, jednak musiał być kimś ważnym skoro przydzielono mu tę rolę. Cała strefa Widowni była jednym wielkim zbiorowiskiem przeróżnych hawajskich specjałów - od drinków, przez smakołyki, po gadżety. Ktoś podobno zamówił nawet pizzę hawajską! Ogrom atrakcji przyciągnął również Diego DeWolfe. Ci, którzy wcześniej nie zauważyli zbieżności nazwisk - Diego i Ethan dzierżyli to samo nazwisko, co może wydawać się dziwne. Anuż a widelec warto się przyjrzeć zachowaniom jegomościa? Dokładając WideEye'a, który tym razem próbował ukraść ostatnią wstążkę i zapewnić sobie mniejszą konkurencję - byli tutaj wszyscy, którzy się liczyli. Także znani już nam bohaterowie z widowni....
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-07-22, 22:00

Dziewczyna rozglądała się nieśmiało. Jeszcze nigdy nie widziała tylu ważnych i znanych osób w jednym miejscu - a teraz nie dość, że była zaproszona, to jeszcze poproszono ją, by została sędzią zamiast Lance'a! Niestety, mężczyzna nie pojawił się, a Sabaku uznała, że jest na tyle godna zaufania, by reprezentować skład sędziowski. Oczywiście dziewczyna nie była w stanie odmówić - taki zaszczyt! I choć nie miała pojęcia jak się spisze, miała szczerą nadzieję, że wyjdzie zadowalająco - na tyle, by w przyszłości również powierzali jej takie zadania. Uwielbiała pokazy, choć miała o nich naprawdę małe pojęcie. Jej intuicja często pomagała znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji.

Oczywiście, niemal jako pierwsza rzuciła się w stronę pizzy hawajskiej. Niemal, jakby przygotowano ją tylko dla niej, bo nikt inny nawet nie zbliżał się do tego stolika. Porwała największy kawałek, jaki znalazła, po czym z uśmiechem szczęśliwego dziecka podarowała drugi, nieco mniejszy, swojemu Vulpixowi. Ten tylko popatrzył na nią jak na idiotkę i parsknął głośno
- No wiesz? Gardzić pizzą? Hawajską? Zaczynam się zastanawiać, czy Cię w którymś Centrum Pokemon nie podmienili - prychnęła dziewczyna. Szkoda, cały pyszny kawałek się zmarnował... A może nie? Rufus lubi ser. Wypuściła jego z balla i radośnie patrzyła, jak szczeniak niemal pochłania pizzę razem z talerzem. Biedny talerz...

Dziewczyna rozejrzała się. Może zobaczy tu kogoś znajomego? Znaczy, pomijając DeWolfe'a. Fajnie by było, jakby ktoś jeszcze wpadł pokibicować Avalonowi.
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-07-23, 12:48

Wszedłem na trybuny razem ze Skiploomem siedzącym mi na głowie. Byłem wielce ciekaw występów na tej dość nieprzyjaznej arenie. Wśród publiczności było widać same znajome twarze. Jedne znane, inne mniej. Wśrod uczestników taka różnorodność, że niewiadomo komu kibicować. Minąłem bufet częstując się różnymi smakołykami i nakładając sobie solidne porcje na później. Miałem ochotę zająć miejsce przy kimś sławnym by uciąć sobie krótką pogawędkę, ale póki co nie mogłem zdecydować się na nikogo konkretnego.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-07-26, 11:34

Sai wpadła na subwulkaniczną widownię ostatnich przedfinałowych pokazów właściwie przypadkiem. No, może nie do końca zupełnym przypadkiem, ale niekoniecznie było to pierwsze z miejsc do odwiedzenia na jej małej liście. Widząc całą masę osobistości z gazet, w tym także Jacka Owensa, Tahirę i Kemrie - o której było głośno i która według pewnej wścibskiej dziewczyny miała coś wspólnego z Diego DeWolfe'm - postanowiła zaszyć się gdzieś i nie wpadać w ich zasięg wzroku. Przynajmniej pierwszej dwójki. Jasnowłosa nigdy nie była typem duszy towarzystwa, a tłumy wręcz ją odpychały, dlatego przysiadła gdzieś na uboczu w pobliżu bufetu, skąd zgarnęła jakiś egzotyczny sok w szklance z palemką, i przymknęła oczy, oczekując rozpoczęcia występów. Avalon miał szansę dostać się do Grand Festiwalu i Sai zamierzała mu dopomóc kibicowaniem.
- Oby tylko znów nie zjawił się ten cały Sirion... - mruknęła pod nosem, drapiąc za uchem pomrukującą z zadowolenia kicię, która siedziała jej na kolanach. Dziewczyna w dalszym ciągu nie mogła wpaść na dobre imię dla niej, a przecież minęło już dobrych kilka dni od wyklucia. Czasem zastanawiała się, czy jest w tym wszystkim jakikolwiek sens - w nadawaniu imion. Może gdyby i ona nie miała imienia czy nazwiska, byłoby jej łatwiej z tym wszystkim? Westchnęła tylko. Czasem po prostu za dużo myśli siedziało jej w głowie...
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-01, 20:38

O ile Vi znajdowała się w strefie VIP w sekcji C, Fernando obserwował wydarzenia z sektora D, a Sai z sektora E. Było tutaj mnóstwo ludzi i wiele smakołyków, które i tym razem były inspirowane tutejszymi specjałami. Pizza hawajska wyjątkowo zasmakowała Vi, czym dziewczyna zyskała sobie przerażone spojrzenia ludzi i aprobatę cichych współwielbicieli ananasa. Ku jej zaskoczeniu tuż po niej po pizzę sięgnęła Kemrie, która obojętnie oparła się o filar i zaczęła wcinać kawałek pizzy z tą samą chłodną miną, z którą wszyscy ją kojarzyli. Saillina postanowiła zniknąć z oczu znajomych, by chwilę pobyć sama. Niemniej jednak zamierzała kibicować Avalonowi. Na ekranie pojawiały się kolejne występy, a widownia była zachwycona każdym z nich. Nagle Twoją uwagę zwrócił wysoki blondyn, którego opatulał wianek dziewcząt... w zasadzie nie wyglądał na zainteresowanego, bo ciągle spoglądał w kierunku Kyuuki w drugim sektorze. Nie mógł jednak się od niewiast opędzić. Nagle mężczyzna zrobił manewr, po którym dziewczyny usiłowały pobiec za jego sobowtórem, a mężczyzna usiadł obok Ciebie w trybie incognito.
-Przepraszam, czy mogę się tutaj na chwilę ukryć? Te dziewczyny nie dają mi spokoju, a muszę mieć oko na sektor. Nie będę Panience przeszkadzać- zapewnił uprzejmie mężczyzna i przepraszająco spojrzał na Saillinę. Następnie jak obiecał, tak też ucichnął i obserwował bacznie, co się dzieje dookoła... wraz z uważaniem, by nie wpaść na kolejny korowód fanek. Jak widać mężczyzna był niezwykle szarmancki i nawet zadbał o odpowiedni dystans. Faktycznie było to dobre miejsce, by się ukryć - w końcu Sai sama z niego skorzystała! Jegomość był tajemniczy, ale najwidoczniej także znany, choć nie widziano go do tej pory ani w gazecie, ani na Pokazach ubiegłych.


Widownia Subwulkaniczna A37d46fdbf3d958c81e38b16faf90d8d


Tymczasem Fernando w swoich tułaczkach między stoiskiem ze smakołykami, a faktyczną widownią sektora D, odnalazł wzrokiem przerażającą Kyuukę Hiyori, która dbała o porządek i bezpieczeństwo w tej sekcji. Jak się okazało miała także swoje własne stanowisko i jak zwykle dzierżyła przy boku katanę, a na twarzy miała maskę. Kimkolwiek była - na pewno przemawiało przez nią skupienie na pilnowaniu bezpieczeństwa... ale kto wie? Może rozmowa z nią okaże się interesująca? Wkrótce do sekcji A i B strefy VIP wkroczyli Avalon, WideEye, Venus i Ethan, którzy zebrali gromkie brawa i zniknęli w tłumie. Konkurs dopiero się rozpoczął, a emocje już sięgały sklepienia niebieskiego...



Ostatnio zmieniony przez Lumière dnia 2021-08-01, 21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-01, 20:43

Jeden punkt pokazów miał już z głowy, a był to ledwo początek. Trochę się stresował punktacją, bo w końcu.. za blisko temu do tematu nie było. Niemniej jednak mu wyszło, prowadzącym się spodobało i był prawie na prowadzeniu, gdyby nie ten WideEye, który dodatkowo postanowił mu "grozić". Miał typek szczęście, że umiał nad sobą panować i nie przypalił mu ręki. Chociaż jego mina mogłaby być bezcenna i kompletnie satysfakcjonująca, to wolał żeby takie typy o niczym dziwnym o nim nie wiedziały.

Teraz miał jednak inne zmartwienie - kolejną konkurencję, która na dodatek będzie złączona z tańcem. On się do tańca nie nadawał, a przechodzenie nad wulkanem zdecydowanie nie pomagało. Miał nadzieję, że dane mu będzie zobaczyć chociaż jak sobie ktoś inny z tym będzie radził i wtedy pomyśli nad ich.. choreografią.

Ale skoro już był na widowni, to mógłby się chociaż trochę rozejrzeć, i nóż widelec zobaczyć znajome twarze. I akurat dostrzegł Vi w sekcji VIP C, jednocześnie uspokajając się - najwyraźniej po prostu odsunęli ją z prowadzenia pokazów.
No cóż, skierował się do blondynki, która najwyraźniej zajadała się pizzą hawajską. W sumie to on też zgłodniał.
- Hej, został chociaż jeden kawałek? - zagadał rozbawionym tonem do dziewczyny, podchodząc bliżej. - A poza tym, to dobrze cię widzieć. Po ostatnich pokazach i zmianie prowadzącego, myślałem że stało się coś poważnego.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-01, 20:54

Viannea spojrzała na dziewczynę, ale niespecjalnie miała ochotę się z nią bratać. Za to usłyszała głos Avalona - odwróciła się do niego i natychmiast dla żartu zakryła całą pizzę, jaka jeszcze została. Ciężko nie było - miała w końcu do dyspozycji całą swoją wielką dupę.
- Hej, Av! Gratulacje z występu. Niewiele brakowało, normalnie tylko troszeczkę. Pizzy już nie ma - zaśmiała się, po czym odsunęła tyłek - Nie no, częstuj się, zasłużyłeś. Zmienili prowadzącego, bo Lance nie dojechał i nie dojedzie. Więc... Awansowali mnie na sędziego późniejszej części pokazów. Ekstra, nie? Nie licz na żadną taryfę ulgową - zażartowała sobie wesoło, patrząc na Rufusa pochłaniającego szaszłyki z ananasem
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-02, 19:49

Zmrużył na moment oczy, ale zaraz parsknął krótko śmiechem, kiedy dziewczyna się odsunęła i mógł dojść do pizzy. Jemu tam hawajska smakowała - dziwne czy nie, mieszanie smaków mu aż tak nie przeszkadzało.
- Sędziego, eh? Dobre i to, byleby powód nieprzybycia Lance'a nie był związany z zamachami. - powiedział pomiędzy gryzami. Wolał się przy tym dodatkowo nie ubrudzić, ale przecież nie będzie odprawiał tańców nad wulkanem o pustym żołądku. Tundrze też dał kawałek, z czego ona głównie zjadła ananasa. - Normalnie tak nie wybrzydzasz.

Na wzmiankę o 'dawaniu forów', wywrócił oczami i popatrzył przelotnie w stronę gdzie ostatnio był WideEye. Może, może by to jakoś pomogło, ale to byłoby zdecydowanie nie fair i tylko by jemu zaszkodziło, a nie jego oponentowi. Zresztą, wolał wygrywać po swojemu, bez pomocy.
- Mm, mam taką nadzieję. Bardziej mnie martwi ten WideEye i jego sztuczki, niż nie dawanie mi forów. Niby to dopiero apel, ale już mi depcze po piętach jak opętany.
Jak raz miał wyjątkową ochotę na pokazanie mężczyźnie z czym ma do czynienia, ale było tu jednak za dużo ludzi, nie mówiąc już o kamerach. No i nie chciał żeby go wykopali za poważne oparzenia drugiego koordynatora - wszystko inaczej poszło by na marne. Musiał się nie dać sprowokować.
- A tak poza tym, widziałaś gdzieś Sai? Trochę dziwnie nie widzieć was w jednym miejscu. - do tej pory tak było, a gdyby zaszło coś poważnego.. no, wolał nie stać pomiędzy i zostawać ich mediatorem, o co to to nie. - Chociaż przy tylu ludziach, to nie trudno się pogubić. A ona nie wygląda na kogoś kto specjalnie lubi tłumy.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-03, 17:11

WideEye przechadzał się po okolicy w towarzystwie Zoroarka, gdy nagle ujrzał Vi i Avalona. Uśmiechnął się i poprawił okulary oraz cylinder. Podszedł do towarzystwa i poczęstował się pizzą. -Viannea Wolfpaw, kto by się spodziewał, że Cię tutaj zastanę. Szczerze liczyłem, że pozostaniesz prowadzącą te Pokazy, szkoda że sytuacja Ci to uniemożliwiła.  Świeża krew dodałaby otuchy młodzikom. Nie żeby to ułatwiło im zdobycie wstążki. Przybyłaś jako widz, czy może jako sędzia? Ach i Avalonie, mam nadzieję, że nasze starcie będzie pełne pasji i doznań. Nie zamierzam odpuszczać tylko dlatego, że zostało ostatnie miejsce w Grande Festivale. Daj z siebie wszystko w następnej konkurencji. Dam Ci małą wskazówkę - dobry taniec wakacyjny musi mieć w sobie nutę ognia. Przepraszam was, ale muszę zamienić słówko z Kemrie - miło było Cię zobaczyć Vi, mam nadzieję, że trafimy na siebie na Festiwalu- powiedział poprawiając cylinder i ruszył w kierunku panny Wylde. Gdy ta go ujrzała zmieniła od razu ton. Wyglądało na to, że WideEye powiedział jej coś niezwykle niewygodnego, gdyż dziewczyna rzuciła papierosa, którego zdążyła zapalić i spojrzała na niego chłodnym, a wręcz morderczym wzrokiem. WideEye tylko się zaśmiał i poklepał ją po plecach, mówiąc coś na odchodne. Na wasze nieszczęście hałasy tłumu były zbyt głośne, by coś się dało usłyszeć.

Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-05, 22:36

Viannea uśmiechnęła się na słowa mężczyzny
- Nie wydaje mi się. Słyszałam, że zajął go wyjątkowo upierdliwy przeciwnik z Galaru. Nie kojarzę za dobrze tego regionu, ale robią tam jakiś turniej i zaprosili go na ostatnią chwilę... - podzieliła się nowinkami, sięgając po kolejny kawałek przefantastycznej pizzy.
- Dasz sobie z nim radę. Wiem, co potrafisz. Zgniotłeś mnie jak komara na ostatnich pokazach, co nie? No właśnie. Jakiś tam przebieraniec Cię nie powstrzyma. W końcu musimy mieć swój rewanż na Grand Festival - rzuciła wesoło. Zauważyła kątem oka jak ktoś się do nich zbliżał
- Ach, o wilku mowa. Witaj. Przybyłam jako sędzia, ale nie łam się - na festival również wpadnę i z pewnością dam wam wszystkim niezły wycisk - odpowiedziała mężczyźnie sucho. Nie lubiła obcych, zwłaszcza, kiedy ją rozpoznawali. A robili to coraz częściej... Potrząsnęła głową
- Nie widziałam Sailiny na widowni, ale jestem pewna, że nie odpuściłaby sobie takiego widowiska. No i na pewno chciałaby Ci kibicować. Jest tu masa ludzi, więc pewnie jest tam, gdzie jest ich najmniej. Jak masz chwilę, to możemy jej poszukać - zaproponowała dziewczyna
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 1197
Age : 25
Region : ???Johto??? (podróżuje po Kanto)
Starter : Alolan Vulpix
Profesja : : )

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-05, 23:40

On za wiele o Galar też nie wiedział, więc pokiwał tylko głową. Grunt, że nie było to nic aż tak poważnego bądź związanego z Sirionem.
- Nie powiedziałbym, że 'jak komara'. Szło ci naprawdę świetnie, i mam nadzieję że na Grand Festivalu będzie jeszcze świetniej. - wzruszył lekko ramionami, mimowolnie ją jednak chwaląc. W końcu na Grand Festival się dostała, i jedną wstążkę na swoim koncie też ma, więc była jednak w tym dobra. On może też, ale nie chciał się przechwalać. W odróżnieniu co do niektórych, umiał się jednak powstrzymać.

Chciał coś jeszcze powiedzieć, ale dostrzegł nadchodzącego WideEye i zamknął usta, obserwując go oraz jego Zoroarka. Pokemon był wprawdzie większy od Tundry, to jednak wierzył że sobie z nim poradzi. O ile w ogóle będą ze sobą walczyć.
Chcąc czy nie, wysłuchał go, nawet nie zaciskając dłoni w pięści. Wolał nie dawać mu takiej satysfakcji z ewidentnego denerwowania się. Ale parsknął, kiedy tylko mężczyzna odszedł i dodatkowo podwiną nieco swoje rękawy.
- Już ja mu pokażę sztuczki z ogniem, po których się nie pozbiera. - mruknął pod nosem, po czym dokończył swoje kawałki pizzy. Trochę go to uspokoiło, ale ton jakiego WideEye używał i jego ogromna pewność siebie aż zanadto go denerwowała.
- No nic, coś wymyślę. Nie dam mu się tak łatwo przecież pokonać. - miał oczywiście na głowie jeszcze dwójkę innych rywali, ale przecież zajmując się jednym i zdobywając punkty zajmuje się tez pozostałymi.

Ale skoro WideEye już odszedł, to on skupił się na Vi i jej propozycji poszukania Sai. Cóż, nawet jakby on tutaj za długo nie posiedział, to chociaż przywitanie się z nastolatką byłoby wystarczające.
- Może uda nam się ją znaleźć przed kolejną konkurencją. Nie wiem kiedy ma się zacząć, ale muszę się jeszcze do niej jakoś przygotować.




Najwyraźniej organizatorzy ogarnęli miejsce szybciej niż można się było tego spodziewać, i był wzywany na następne zadanie. Westchnął, mając cichą nadzieję że nie będzie musiał występować jako pierwszy.
- No nic, na mniej już pora. Trzymaj kciuki, żebym nie wpadł do lawy.


Ostatnio zmieniony przez Killjoy dnia 2021-08-07, 17:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-05, 23:54

Z uwagi na niekompetencję osób zakładających siatkę - ta spaliła się przy pierwszej próbie zaczepienia. Przepraszamy za usterki, Pokazy wznowią się niebawem (jutro 6.08). Dziękujemy za cierpliwość
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-07, 23:57

Pokazy ruszyły pełną parą, choć nie z Vi jako prowadzącą. Czyżby coś się zmieniło w harmonogramie? Tak czy inaczej pierwsza runda dość szybko minęła, po niej zaś zostały ogłoszone wyniki. Były zbliżone, ale Avalonowi poszło całkiem nieźle. Przebił go tylko ten cały WideEye, o którym nikt niczego nie wiedział. Skąd my to znamy, prawda?
Sai odetchnęła lekko, popijając swój sok, kiedy tuż obok pojawił się jakiś mężczyzna. Moment... czy chwilę wcześniej nie starał się on odpędzić od siebie stada nadgorliwych fanek? Z tego, co dziewczyna zdążyła zaobserwować, blondyn był chyba protektorem tego sektora.
- Nie ma problemu, miejsca jest dość, więc się pomieścimy - odparła i nawet uśmiechnęła się lekko. Kultura przede wszystkim, prawda? Podrapała kicię za uchem, ta jednak wolała chyba głaskanie, bo już ocierała się łebkiem o jej rękę aż do łokcia. Co ciekawe - po chwili przyglądania się nowemu człowiekowi w otoczeniu Shinx postanowiła poznać go bliżej. Tak dosłownie bliżej, bo skoczyła wprost na jego kolana, dopraszając się głaskania.
- Och, przepraszam pana najmocniej! - zawołała szybko dziewczyna, od razu zabierając kotkę z obcych kolan. - Jest młoda i bardzo towarzyska, jeszcze nie rozumie, że nie wszędzie powinna wchodzić. Gdyby mi się zgubiła w tym tłumie to też byłby problem... Jeszcze nie wymyśliłam dla niej odpowiedniego imienia. Iskra czy błyskawica są zbyt oklepane dla typu elektrycznego. A pan co o tym sądzi? Nazwałby pan elektrycznego pokemona Iskrą?
Kiedy ona się taka wygadana zrobiła? A może to po prostu gadka mająca na celu odwrócenie uwagi kotki lub od kotki? Być może. Ważne, że kicia znów siedziała na jej kolanach i dawała się głaskać. Póki co nie próbowała zwiedzać okolicy. Na szczęście...
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-08, 14:15

Apel przebiegł znakomicie. Zdecydowałem się na kibicowanie Avalonowi. Moim zdaniem był faworytem w tym Konkursie i życzyłem mu dostania się do Wielkiego Finału. Druga runda zaczęła się średnio szczerze rzec ujmując. Oczywiście został jeszcze występ Avalona, który mógł uratować to widowisko.
- Jak się Pani podoba dzisiejszy Konkurs? - zwróciłem się do opiekunki mojego sektora. Miziałem cały czas delikatne futerko mojego Skiplooma.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty2021-08-10, 22:41


@Vi
Gdy rozstaliście się z Avalonem, który ruszył na podbój tanecznej kładki - postanowiłaś rozejrzeć się za Sai, której nie widziałaś w strefie VIP. Wkrótce mogłaś przejść kawałek bliżej do strefy zwykłej, gdzie w jednym z sektorów w oddali ujrzałaś coś, co przypominało odizolowaną partię widowni. No jak nic tam właśnie musiała kryć się Sai - to najlepsze z możliwych miejsc!

@Kitsune
Jegomość spojrzał tylko na Ciebie i oddał Ci bezpiecznie kotka, by następnie powiedzieć -Nic się nie stało, tylko trzymaj go z da... z da... ACHOOOOOOO- w tym momencie blondyn kichnął tak głośno, że kilka osób przeraźliwie podskoczyło. Blondyn zaśmiał się i spojrzał na Ciebie -Mam alergię na sierść. Przepraszam, nie zauważyłem maluszka. Jest bardzo uroczy, jednak z wiadomych przyczyn usiądę ciut dalej, dobrze?- uśmiechnął się i tak też uczynił, odsunął się ciut dalej, jednak wciąż w zasięgu rozmowy. -Iskra... nie wiem, brzmi bardziej jak ogniste imię, choć nie jest zaraz takie złe. Ja pewnie nazwałbym ją Ionia, jak jon, czyli cząstka obdarzona ładunkiem elektrycznym. Niemniej jednak ja należę do tych, którzy potrzebuję fantazyjnych imion. Najważniejsze żeby to Tobie i Shinx podobało się to imię. Moja opinia jest tu raczej trzecio- jeśli nie czwartorzędna.- przyznał mężczyzna, a następnie pociągnął temat -Przy okazji, nazywam się Baptiste. Baptiste Valadeline. Miło mi was poznać- powiedział eleganckim tonem, a następnie rozejrzał się, czy jego fanki nie wracają po zrobieniu kółka.

@Vaphel
Kyuuka na słowo "Pani" skrzywiła się mocno. -Mów mi po imieniu proszę - Kyuuka. Nienawidzę, kiedy się mnie postarza tym staroświeckim zwrotem ponoć grzecznościowym. W kwestii przedstawienia zgadzam się, jest... niezwykłe na swój sposób. Mam nadzieję, że nasza ochrona wystarczy, by powstrzymać tę falę zbrodni. Ty jesteś Fernando, prawda? Widziałam Cię raz, czy dwa na Pokazach w tej edycji. Szkoda, że zrezygnowałeś - może moglibyśmy stanąć w szranki- rzuciła ze swoją standardową chłodną miną i zarzuciła włosami, a następnie rozejrzała się ostrożnie po sektorze. Następnie wznowiła konwersację - Ten cały WideEye jest wyjątkowo tajemniczy. Zastanawiam się, jak to wszystko się potoczy. Szczerze mówiąc wolałabym, żeby tym razem przegrał. Wówczas mielibyśmy ósemkę do Grande Festivale. Nie wiem, na ile znasz reguły finału sezonu, ale ekscytuję się, gdyż to moja trzecia obrona tytułu Mistrzyni. Co roku obserwuję zdolnych koordynatorów, którzy ścierają się w różnych konkurencjach. Ta edycja jest wyjątkowo... niebezpieczna. Kimkolwiek jest Sirion musi przestać niszczyć ten wspaniały sport.- powiedziała z lekką nutą zdenerwowania, która delikatnie pomarszczyła jej gładkie czoło. Widać, że była niezwykle zirytowana sytuacją z sabotażystą. Była gotowa użyć katany, którą nosiła zawsze przy boku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Widownia Subwulkaniczna Empty
PisanieTemat: Re: Widownia Subwulkaniczna   Widownia Subwulkaniczna Empty

Powrót do góry Go down
 
Widownia Subwulkaniczna
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulliake Island : Widownia
» Cariada Island: Widownia
» Triton Island - Widownia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Archipelag Omanyte :: Hale Pokazowe-
Skocz do: