IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Things that fails to kill me make me level up

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Felix Walters

Felix Walters


Join date : 23/04/2021
Liczba postów : 20

Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty2021-10-19, 21:51

Felix słuchał dokładnie tego co Aria mu mówiła. Odrobinę przypominało to Rzym. Chowańce również były trenowane do walk, ale umówmy się, że raczej mało kto tam widział Bellę w jakimś starciu. Walters sam dobrze sobie radził w starciach, a bogini to doceniała. Jednak z tego co rozumiał to tutaj będzie musiał porzucić swoje stare myślenie. Najwidoczniej będą musieli skupić się na tym, aby mała stała się silniejsza. Będzie to pewnie trudne, ale od czegoś trzeba zacząć. Dobrze, że nikt na samym początku nie chciał ich zjeść.
- Trochę to durne i nie ma w tym zbytnio honoru, aby zmuszać chowańce, czy też jak wy je nazywacie pokemony do tego, aby toczyły za ciebie walkę. Ale to was świat i wasze zasady – powiedział Felix. Nie miał zamiaru wdawać się w dyskusję, która z pewnością byłaby niepotrzebna. Nie był już u siebie i musiał grać wedle zasad tego świata, nawet jeśli wydawały mu się głupie czy nieracjonalne. Przynajmniej Bella chciała go chronić. Chyba.

Wycieczka nie trwała zbyt długo, ale z pewnością jej finał będzie interesujący. W końcu mieli spotkać się z samym szefem, który z zachowania jego przewodniczki, z pewnością był dość ciekawą osobą.
- Mam doświadczenie w pracy z trudnym klientem – powiedział Felix i obdarzył kobietę uśmiechem, który miał świadczyć o jego pewności siebie. Jeśli przetrwało się humorki bogini wojny, która jednym skinieniem palca mogła rozwalić ci czaszkę, to raczej nic gorszego go nie spotka. Prawdopodobnie.
Osoba, która miała być ich szefem emanowała dla niego aurą władczości. Widać, było że to on tutaj rządzi. Niektórzy mają w sobie to coś.
- Tak. Ma pan rację. Jednakże wiem skąd pochodzę i jak się dostałem do tego świata. Wszystko dzięki mojej pani Bogini Bellonie, która wysłała mnie tutaj, choć raczej nie wybrała zbyt dobrego miejsca lądowania. Zawsze miała z tym małe problemy. W każdym razie przepraszam za spowodowane kłopoty – powiedział Felix i delikatnie skłonił się, co miało świadczyć o jego przeprosinach.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty2021-11-03, 15:47

Aria spojrzała na Ciebie tuż przed otwarciem drzwi i zaśmiała się cicho
- W przeciwieństwie do służby zdrowia dla ludzi, ta dla pokemonów działa u nas na tyle dobrze, że jesteśmy w stanie wyleczyć je w ciągu paru minut z najgorszych ran. Dodatkowo te stworzenia same z siebie chcą walczyć, by sprawdzić, które z nich jest silniejsze. Oczywiście niektóre problemy wymagają użycia naszej siły, ale jeśli jesteśmy w stanie rozwiązać to bezkonfliktowo, to to robimy. Tak jest to zbudowane - powiedziała do Ciebie, a potem weszliście do środka
Mężczyzna wysłuchał Twoich słów, po czym splótł ze sobą palce. Jego czoło zmarszczyło się delikatnie, gdy myślał nad tym, co mu powiedziałeś, a następnie wskazał Ci krzesło
- Byłbym wdzięczny, gdybyś wyjaśnił, co masz na myśli mówiąc "Bogini". Czyżbyś pochodził z innego regionu? Innego czasu? Świata? Twoja Bogini jest boginią czy pokemonem o takiej nazwie? Oczywiście, jeżeli nie chcesz, nie musisz odpowiadać na te pytania. Współpraca jednak z pewnością pomoże nam obu. Skoro nie pochodzisz stąd, z pewnością nie masz się gdzie udać. Jeśli uda nam się dojść do porozumienia z pewnością znajdzie się tu dla Ciebie miejsce. Co o tym myślisz? Oczywiście, ja również odpowiem na Twoje pytania, jeśli będziesz jakieś miał - zapytał. Jego ton głosu był spokojny i wyważony, zdradzał cierpliwość, ale jednocześnie ciekawość, którą w nim rozbudziłeś. Mężczyzna chciał wiedzieć jak najwięcej. Po chwili zaśmiał się cicho
- Proszę, wybacz mi mój brak manier. Dawno nie mieliśmy tu gości, takich, którym musiałbym mówić kim jestem. Nazywam się Giovanni - dodał, patrząc Ci w oczy
Powrót do góry Go down
Felix Walters

Felix Walters


Join date : 23/04/2021
Liczba postów : 20

Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty2021-11-15, 21:35

Jak powiedział już wcześniej. Ich świat i ich zasady. Nie miał potrzeby, aby na ten temat dyskutować, a kolejne informacje były bardzo przydatne i z pewnością, będzie mógł zrobić z nich użytek w nadchodzącej przyszłości. Jednakże jakoś ciężko mu było sobie wyobrazić, aby jego Bella wykazywała zainteresowanie walką, ale może w głębi serca taka potrzeba się znajdowała. Możliwe, że będzie trzeba spróbować dać jej wolną rękę.
- Pani Bellona nie jest chowańcem, czy jak wy je nazywacie Pokemonami. Nie wiem, czy jestem z innego czasu, czy świata. Możliwe. Bogini Bellona jest panią wojny oraz patronką naszego wiecznego miasta Rzymu. Ona i jej podobni obdarowują nas darami oraz łaską, którą są nasze chowańce. Jaki był jej plan, aby mnie tu wysłać. Nie jestem niestety w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie. Jednakże wiem, że każdy jej czyn był dokładnie przemyślany panie Giovanni. – powiedział Felix, w dalszym ciągu kontynuując kontakt wzrokowy. Kim byłby, gdyby jako pierwszy odwrócił wzrok.
- To bardzo miła propozycja, lecz początkowo jestem zmuszony zapytać gdzie dokładnie się znajduję i co to jest za miejsce. Wasza organizacja też jest dość ciekawa. Macie mundury, system hierarchii oraz w pewnym sensie jesteście dobrze zorganizowani. Nie wyglądacie mi jednak na armię. Bardziej jak wyspecjalizowana jednostka. – rzekł Felix. W jego świecie również były takie oddziały, choć z pewnością nie ubierali się tak pstrokato. Ubiór miał być funkcjonalny i zapewniać ochronę.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty2021-12-04, 23:42

- Rzym... Nigdy nie słyszałem o takim miejscu. A znam niemal każdy kąt naszego świata... Wygląda na to, że Twoja Bogini naprawdę przeniosła Cię z innego... wymiaru. To niezwykle interesujące... - mężczyzna zamyślił się, nadal patrząc na Ciebie. Po chwili skierował wzrok na ścianę za Tobą - gdybyś się odwrócił, zauważyłbyś tam mapę kontynentu oraz parę plakatów przedstawiających pokemony-koty. Giovanni szybko wrócił wzrokiem do Ciebie
- Oczywiście. Znajdujesz się w regionie Kanto, pod miastem Viridian, w głównej siedzibie zespołu Rocket. Nie jesteśmy armią - można raczej powiedzieć, że działamy w ukryciu. W naszym świecie wojny nie było od bardzo długiego czasu. Uznaję jednak prawo silniejszego - ten, kto ma potęgę, rządzi regionem. Przejęcie tej władzy, a co za tym idzie, bogactwa, jest moim celem, ale nie tylko. Pracujemy również nad udoskonaleniem i zrozumieniem genomu pokemonów, w celu dalszej ich ewolucji oraz zwiększenia ich siły. Wracając jednak do pierwszego pytania - Viridian znajduje się na zachodzie od centrum regionu. Mamy tu osiem dużych miast i kilkanaście mniejszych wiosek. Chwilowo regionem rządzi osoba znana jako Mistrz Pokemon - trener uznany przez ligę jako najsilniejszy. Jest to zły system - nie każdy trener ma szanse stanąć przed ligą i zaprezentować swoją siłę. Nie każdy nadaje się na przywódcę, nawet, jeśli jego pokemony zostały wytrenowane poprawnie. Wystarczy tylko spojrzeć na obecnego Mistrza - nieobecnego od kilku lat, podczas gdy miasta niszczeją, zamiast rosnąć w siłę. Z powodu tego, że go tu nie ma, nikt nie może go pokonać, co automatycznie czyni przejęcie "stołka" niemożliwym - mężczyzna próbował wszystko wyjaśnić, jednak było to trudne z powodu Twojego dotychczasowego przebywania w innym świecie i jego doboru słów. Co to w ogóle był ten "genom"?
Powrót do góry Go down
Felix Walters

Felix Walters


Join date : 23/04/2021
Liczba postów : 20

Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty2022-01-03, 17:39

Felix uśmiechnął się delikatnie. Bogini Bellona zawsze potrafiła dokonywać rzeczy, o jakich się innym nie śniło. Tym razem kolejna osoba przekonywała się o jej potędze. Nie było jednak popadać w skrajny huraoptymizm, gdyż w dalszym ciągu nie wiedział praktycznie nic o tym świecie, ale kroczek po kroczku dowiadywał się kolejnych interesujących rzeczy. Wszystko w swoim tempie, jak to powtarzała Bogini. Felix dokładnie słuchał tego co mówił dowódca zespołu Rocket. Zapamiętał nazwę miasta oraz tego regionu. Czy one były jak państwa w jego świecie? Trzeba będzie to określić w przyszłości. Zaśmiał się jednak w duchu, kiedy usłyszał dalszą część wypowiedzi. Więc prawo silniejszego działało i w tym świecie, lecz na zupełnie innej zasadzie. Ostatecznie jednak liczyło się kto dysponuje potężniejszymi chowańcami, choć same możliwości przejmowania władzy, były według niego strasznie głupie.
- Genom pokemonów? – zapytał na głos, choć pytanie kierował bardziej do siebie. Co tu było zgłębiać? Chowańce są darami od Bogów i zawsze tak było. Nikt nigdy nie kierował się tym, aby bawić się z boską cząstką. Było to dość niezrozumiałe, lecz kilka rzeczy było proste jak but.
- Skoro tego tak zwanego Mistrza nie ma lat, to można uznać, że zrezygnował z tego stanowiska. W takim razie miasto nie ma Mistrza i stanowisko jest wolne. Moim zdaniem powinniście wystąpić do tej tak zwanej Ligii o wybranie nowego Mistrza, bądź sami zgłosić kandydaturę czyjąś. Brak określonego przywódcy powoduje anarchię, chaos i brak pewności. Skoro to mają liderzy, to niech nimi są. Wybacz jeśli was to urazi, ale ta wasza Liga jest jak jakiś niedorobiony Senat. Chuja robią, a żądają szacunku. Jeśli nie potrafią dopatrzyć takiej kwestii, która w pewnym sensie jest dość ważna, to najwidoczniej nie nadają się do sprawowania władzy – rzekł Walters. Mogło to być odmienne od polityki tego świata, ale tak to wyglądało. Jeśli ktoś do czegoś się nie nadaje, to z pewnością znajdzie się ktoś kto tę pracę będzie wykonywał poprawnie.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty2022-01-14, 15:09

Giovanni spokojnie wysłuchał Twoich słów, a potem zaśmiał się łagodnie
- Widzę, że myślimy podobnie. Aczkolwiek nie użyłbym aż tak agresywnych słów w obecności damy. Felixie, nie raz i nie dwa próbowaliśmy wpłynąc na ligę, jednak jej działania... A raczej ich brak zmusza mnie do radykalnych działań. Skoro oni nie zamierzają nic z tym zrobić, to musi ktoś inny, a tym kimś jestem ja. Dlatego powstał Zespół Rocket. Widzę, że podzielasz moje zdanie. Poszukujemy ludzi, którzy myślą podobnie i którzy pomogą mi w moim... a raczej naszym celu. Zrównać Ligę z ziemią i na miejscu ruin postawić coś nowego, lepszego, działającego. - powiedział pewny siebie. Dopiero teraz zauważyłeś koło jego nóg wielkiego, beżowego kota wpatrującego się w Ciebie bez mrugnięcia okiem - Jeśli zgodzisz się pomóc, mogę znaleźć Ci mieszkanie, zająć się jedzeniem a także treningami. Jeśli nie, odeskortujemy Cię do miasta i nasze drogi się rozejdą. Twój wybór, Felixie - dodał patrząc na Ciebie bardzo poważnym spojrzeniem. Podskórnie czułeś, że propozycja nie została wystosowana bez powodu, i że niebezpiecznie byłoby teraz podejmować pochopne decyzje. Jednak która z nich była poprawna? Tego nie mogłeś powiedzieć na pierwszy rzut oka. Jednak Giovanni czekał na odpowiedź, więc nie należy kazać czekać mu dłużej...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Things that fails to kill me make me level up   Things that fails to kill me make me level up - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Things that fails to kill me make me level up
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» We'll make it either way, now let me hear you say - We are the heroes
» I'll make my own future, I won't leave it to fate
» Now why wait for tomorrow for mistakes that we could make tonight

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Gry/Przygody-
Skocz do: