IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Żegnam Was

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

Żegnam Was Empty
PisanieTemat: Żegnam Was   Żegnam Was Empty2021-03-24, 16:11

Żegnam się z wami!
Niestety nie jestem wstanie pogodzić dalszego funkcjonowania na forum jak i pracy. Zmieniło się moje stanowisko, a co za tym idzie - godziny pracy. W życiu prywatnym oczekuję również na drugie dziecko, co wymaga ogromnej uwagi poświęcanej żonie i pierworodnej. Był to świetny czas spędzony z całą społecznością. Czy kiedyś wrócę? W życiu nic nie jest wykluczone, lecz o powrót będzie bardzo ciężko. Plan na przyszłość mogą to uniemożliwić, a chcę postawić na swój rozwój i zabezpieczenie rodziny w każdym aspekcie. Te dwa główne powody uniemożliwiają mi pracę nad forum jak i pełne oddanie temu projektowi. Jeszcze raz dziękuję wszystkim i żegnam.

Pozdrawiam Lukas!
Powrót do góry Go down
Daltonis

Daltonis


Join date : 08/10/2020
Liczba postów : 410
Age : 25
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

Żegnam Was Empty
PisanieTemat: Re: Żegnam Was   Żegnam Was Empty2021-03-24, 18:08

Mam nadzieję, że wszystko Ci się pomyślnie w życiu poukłada i bez problemów będziesz przez nie szedł! Już to mówiłem wielokrotnie i w zasadzie można by to uznać za moje motto, ale powtórzę jeszcze raz: zawsze stawiaj siebie i swoje życie na pierwszym miejscu.
Jeśli kiedykolwiek wszystko się wyprostuje i ponownie znajdziesz dla nas czas, choćby odrobinkę, to na pewno wszyscy z chęcią przyjmą Cię z otwartymi rękoma! A do tego czasu - do zobaczenia! o7
Powrót do góry Go down
 
Żegnam Was
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Sprawy Kraju :: Biurokracja :: Nieobecności-
Skocz do: