IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Słoneczny Zakątek

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-03-04, 22:03

Słoneczny Zakątek Sun_vs_moon__pokemon_fanart__by_neytirix_daqd8lr-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD04MTIiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9iY2RiYWM1Yi1jZGM0LTQxMGUtODAyMC1jODYzYTcyMTBmNjZcL2RhcWQ4bHItMTljNDU1NWMtODY0My00OTc0LWJlNWMtMmQyM2U0NmM3OTA3LmpwZyIsIndpZHRoIjoiPD0xMjgwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0

Mały sklepik na uboczu z szyldem słońca przekształcającego się w księżyc. Właścicielka oferuje różnego rodzaju jagody, smakołyki dla pokemonów, a także pokeballe i inne przedmioty. Ceny do ustalenia~~
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-03-04, 22:06

Chwyciła telefon i skrobnęła SMSa. Nie był jakoś specjalnie długi, za to treściwy.
"Hej, Kate, tu Sai. Słyszałam, że potrzebujesz greatballa, więc mogę ci odsprzedać. Czekam w Słonecznym Zakątku~~".
I tyle. Wiadomość poszła w eter, teraz wystarczyło tylko poczekać na odzew
@Kate
Powrót do góry Go down
Kate

Kate


Join date : 21/09/2020
Liczba postów : 119
Age : 26
Starter : Wynaut
Profesja : Wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-03-06, 19:38

Kate przyszła w umówione miejsce.
- Hej, chętnie kupię dwa - rzuciła z miejsca, bo miała potrzebę zakupu
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-03-06, 21:10

Widząc wchodzącą do jej sklepiku Kate, Sai uśmiechnęła się pogodnie i od razu wyjęła dwie niebieskie kulki, o które prosiła niebieskowłosa.
- Nie są jakoś przesadnie drogie na rynku, więc dam ci je za 50$ od sztuki. Może być? - spytała, od razu pakując greatballe do papierowej torby. Wystarczyło, by Kate się zgodziła i mogły finalizować transakcję~~
________
-2x Greatball

@Kate
Powrót do góry Go down
Kate

Kate


Join date : 21/09/2020
Liczba postów : 119
Age : 26
Starter : Wynaut
Profesja : Wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-03-08, 17:34

- Dzięki wielkie uśmiechnęła się i dała jej 100$
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-03-08, 22:18

- Świetnie! Gdybyś jeszcze miała jakieś zamówienia - wal jak w dym - rzuciła jeszcze Sai, po chwili żegnając się z koleżanką. Pierwsza sprzedaż w jej własnym sklepiku~~
________
+100$
Powrót do góry Go down
Sawa

Sawa


Join date : 10/06/2021
Liczba postów : 59
Region : Kalos
Starter : Mime Jr.
Profesja : Trener

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-07-23, 00:10

- Chciałabym zakupić pikantny poffin oraz jedną kosteczkę pikantnego pokebloczku - sierotka wysypuje na ladę garść drobnych uśmiechając nieśmiało. W takiej postaci są zarabiane przez nią pieniądze, ale lokalna sprzedawczyni pewnie o tym wie.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-07-23, 10:21

Sai akurat robiła porządki na półkach, kiedy dzwonek przy drzwiach oznajmił przybycie gościa. Widząc dziewczynę mniej więcej w swoim wieku, uśmiechnęła się lekko, a na widok drobniaków zamyśliła chwilkę.
- Hm, powinnam mieć jakąś pikantną poffinkę, bloczków mam zapas - stwierdziła i znów się uśmiechnęła. Zaraz potem zasygnalizowała dziewczynie, by zaczekała, a sama udała się na zaplecze. Szybko wróciła z zamówioną poffinką i dwoma czerwonymi bloczkami.
- Pikantna poffinka, pikantny bloczek i drugi w gratisie - poinformowała z uśmiechem. - Za całość wezmę... 50$.
Odliczyła z drobniaków stosowną kwotę, resztę oddając blondynce, a potem podała jej zapakowane produkty. Podsunęła jej też karteczkę z numerem.
- Jeśli będziesz chciała coś zamówić na zaś, wystarczy zadzwonić lub napisać SMSa. Zazwyczaj w ciągu trzech dni mam już dany produkt u siebie, więc warto skorzystać. To tak na przyszłość.
I puściła jej oczko. Cóż, warto zachęcać klientów, prawda?
@Sawa
________
Słoneczny Zakątek Spicy_Poffin 1x Spicy Poffin
Słoneczny Zakątek Red_Pok%C3%A9block 2x Spicy Pokeblock
Powrót do góry Go down
Sawa

Sawa


Join date : 10/06/2021
Liczba postów : 59
Region : Kalos
Starter : Mime Jr.
Profesja : Trener

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2021-07-23, 18:16

Chloe nie spodziewała się ujrzeć za ladą osoby młodszej od siebie, ale ucieszył ją ten widok. Gratisowy pokeblock również zrobił dobre wrażenie. - O rany, dziękuję! Od tej pory będę kupować u ciebie! - Uśmiechnęła się chowając resztę oraz pakując przysmaki do torby. - Okej, zapiszę sobie numer~! Do zobaczenia!
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2023-04-20, 12:13

Viannea weszła do środka, rozglądając się
- Sai? Nie wiedziałam, że to Twój stragan - powiedziała lekko zaskoczona na widok białowłosej. Ucieszyła się jednak - dawno nie miały okazji porozmawiać. Jakoś się zawsze mijały... - Jak się masz? Ja niebawem wybieram się do biblioteki, masz może ochotę wpaść tam razem ze mną? Och, ale kompletnie zapomniałam, po co tu przyszłam... Potrzebuję wszelakich jagód specjalnych. Wszystkich, jakie tylko posiadasz. Mogę zapłacić 50$ za sztukę, ale jestem skłonna do negocjacji - dodała wesoło, próbując powstrzymać Rufusa przed wskoczeniem na ladę i oblizaniem Sai po twarzy. Szczeniaki...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2023-04-23, 23:55

- Chwileczkę! - dobiegło wołanie zza drzwi prowadzących na zaplecze, gdy tylko rozbrzmiał dzwonek u drzwi wejściowych. Siedzący na posłaniu przy kontuarze Argo uniósł tylko łeb, gdy jednak zauważył znajomą twarz, merdnął tylko ogonem i rozłożył się wygodniej. Zaraz potem na zapleczu coś się roztrzaskało, czemu towarzyszyło jakieś mamrotanie. Po chwili białowłosa wreszcie pojawiła się w zasięgu wzroku.
- ...utrapienie... Przepraszam za zwłokę, czym mogę... Vi? - zatrzymała się zaskoczona widokiem przyjaciółki, co wykorzystała niebieska kotka, wyskakując z jej ramion wprost na ladę. - Cóż, tak się złożyło, że otworzyłam własny sklepik. Zawsze jakieś małe źródło dochodów, co nie? Biblioteka, hm... w sumie nie wiem, może... Może znajdę tam coś o wychowywaniu kotów, bo ta mała to jedno wielkie utrapienie... - westchnęła na koniec, zauważając, jak Raina zapuszcza się do skoku na Rufusa. Jeszcze wywiąże się między nimi jakieś starcie i będzie problem... Ale póki to tylko młodzieńcze zaczepki to nie powinna się martwić, co nie?
- Jagody specjalne? Zaraz sprawdzę, co mam na stanie. Argo, miej Rainę na oku - rzuciła jeszcze w stronę psiaka i zniknęła na moment na zapleczu, wracając ze skrzynką jagód. - Mogę ci dać pięć Petaya, pięć Salac, dwanaście Enigmy, z dwadzieścia Apicot i z piętnaście Lansat, chyba że pomyliłam coś z liczeniem... A skoro je zbierasz, to pewnie potrzebujesz ich do Rare Candy. Jeśli masz jeszcze jakieś nasiona to mogłabym ci jeszcze trochę wyhodować.
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2023-05-07, 13:10

Vi skierowała wzrok na elektrycznego kociaka i na chwilę absolutnie zapomniała, po co w ogóle przyszła
- O mój Arceusie, jesteś przeslicza - pisnęła, zapominając o trzymaniu Rufusa w ramionach. Szczeniak od razu z tego skorzystał, wyskakując prosto na kociaka. Ale chyba krzywdy sobie nie zrobią, zwłaszcza, że Rufus właśnie zeskoczył na ziemię i przybrał pozycję pod tytułem "baw się ze mną". Vi obserwowała zwierzaki, jednocześnie czekając na Sai. Obejrzała jagody z uwagą i kiwnęła głową
- Chętnie wezmę wszystkie, które posiadasz. I tak, chcę troszeczkę ulepszyć moją drużynę, wiesz, jak jest... Laguna już nie jest tak bezpieczna, jak była. Słyszałam pogłoski o nowym złym Teamie, który planuje się tu sprowadzić... A co do nasion, to będę wdzięczna. Razem pójdzie dwa razy szybciej, prawda? Chętnie podzielę się Rare Candy, jak już jakieś zrobię. Mam przy sobie... - dziewczyna zaczęła grzebać w torbie - 3 sadzonki Starf Berry i po sztuce Enigmy, Lansat i Liechi. A teraz podaj swoją cenę - zażartowała dziewczyna, zerkając w stronę Rockruffa
- Rufus, jeśli coś zepsujesz, przysięgam, że nie wyjdziesz z sali treningowej przez miesiąc - jęknęła widząc jak szczeniak bawi się w "przeciąganie liny" jednym z worków...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2023-05-14, 19:07

Sai uśmiechnęła się lekko pod nosem, słysząc komentarz Vi. Dziewczyna musiała się już całkiem dobrze zadomowić w tym świecie, skoro wzywała imienia Arceusa zamiast któregoś ze swoich rodzimych bóstw. Cóż, bywa. Spojrzała jeszcze na "bójkę" między Rainą a Rufusem, po czym zniknęła na dłuższą chwilę na zapleczu, skąd wróciła ze skrzynką specjalnych owoców.
- Cóż, nowy zły team na Lagunie nie brzmi zachęcająco... - mruknęła tylko pod nosem. - Hm, w ogrodniczym nasiona jagód specjalnych chodzą po 50$, sadząc z jagód, potrzebujesz dwóch na raz, by mieć pewność, że wyrosną... - westchnęła przeciągle. - Ech, nie mam dziś sił na liczenie tego wszystkiego, a czeka mnie jeszcze sprzątanie po tym niesfornym kociaku... Niech będzie 75$ od jagody, co ty na to? Więc za moje w sumie 57 jagód wzięłabym... 4275$? Ile proponujesz za nasiona? Cena jak w sklepie? 50$ od paczki nasion?
Licząc na szybko, co chwilę zerkała na Shinx, która chyba podłapała konkurs Rufusa w przeciąganiu worka. Worka, który chyba nie przetrzymał starcia z dwoma parami ostrych zębów, bo właśnie się rozerwał, wypuszczając na podłogę drobinki szarego piasku. Kotka wskoczyła na pakunek, uznając własne zwycięstwo, choć czy było ono aż tak oczywiste?
Białowłosa tylko westchnęła, przecierając dłonią zmęczoną twarz, a potem oparła czoło na kontuarze. Dlaczego opieka nad małym kociakiem nie może być prostsza..?
@Vi
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2023-05-22, 10:12

Viannea westchnęła przeciągle widząc jak drobinki piasku rozsypują się po całym sklepie. Spojrzała na szczeniaka cięzkim wzrokiem
- Rufus. Siad - rzuciła kompletnie nieswoim głosem, niskim i groźnym. Szczeniak niemal natychmiast usadził swój tyłek na pobrudzonej podłodze, opuszczając uszka. Vi spojrzała na to i westchnęła
- No i jak ja się mam na niego gniewać? - zapytała bezradnie swojej pryjaciółki, nie podnosząc wzroku. Po chwili rozejrzała się za zmiotką i szufelką. Gdyby tylko panowała nad powietrzem, mogłaby wydmuchać całyten syf na ulicę...

No, ale wracając do interesów, Viannea wyciągnęła z torby sadzonki Starf Berry, trzy dokładnie
- Uczciwa cena, nie mam nic przeciwko. Czyli odliczając, to będzie razem 4125, tak? Wybacz, jeśli się mylę, moja matematyka nigdy do najlepszych nie należała - powiedziała z zakłopotanym uśmiechem dorzucając do nasionek małą kupkę dolarów
Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty2023-05-29, 10:09

Reakcja młodej kotki była zaiste dziwna, gdyż w momencie, gdy Rufus klapnął zadkiem na drobinkach piasku ze spuszczonymi uszami, ona również usiadła, zawijając ogonek wokół łapek, a potem przekrzywiła lekko łebek, patrząc z zaciekawieniem to na szczeniaka, to na blondynkę. O czym myślała? Tego nie wie nikt...
- Oddaj mi trochę swojego autorytetu to może ta mała też przestanie rozrabiać - mruknęła pod nosem Sai, już chwytając miotłę i zmiotkę z szufelką, które podała przyjaciółce. - Ale co poradzić, maluchy już takie są - rozbrykane. Ale ten worek ze żwirkiem mogły oszczędzić...
Dziewczyny szybko ogarnęły ten mały bałagan, zaraz wracając do wcześniejszego tematu, czyli interesów.
- Tak, zgadza się, 4125$ po odliczeniach. Mogłabym od razu zasiać te Starf Berry, a nawet zaglądać do twojego ogródka, jeśli sama nie miałabyć czasu na podlewanie.
W sumie lepiej tak, niż żeby jagody usychały, prawda? Tym bardziej, że są czasochłonne w hodowli i nie wydają zbyt dużo owoców.
________
Berry:
5x Petaya
5x Salac
12x Enigma
20x Apicot
15x Lansat
@Vi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Słoneczny Zakątek Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczny Zakątek   Słoneczny Zakątek Empty

Powrót do góry Go down
 
Słoneczny Zakątek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zakątek Kyuuri
» Słoneczny Sad
» Słoneczny Sad
» Słoneczny Onsen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Perłowa Zatoczka :: Targ Pancham-
Skocz do: