IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gdy Walenty stuka w okienko

Go down 
+8
Lukas Volt
cherry
Kitsune
Killjoy
Vi
Vaphel
Jacqueline
Lumière
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-15, 00:13

No to tak... Mój głosik leci na pracę numero... #2! Dlaczego? Bo ten Mimikyu jest suodki xD

Odbieram swoje dwa bukiety i pluszaka [które dokładnie to się okaże :3], a także 750$ kasiorki o/
Powrót do góry Go down
cherry

cherry


Join date : 30/11/2020
Liczba postów : 176

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-15, 01:19

Ja z kolei oddam głos na trójeczkę, bo nie dość, że ładna grafika, to ma dodatkowo wierszyk, który bardzo mi się spodobał Wink

Dziękuję za prezenty! Serio, nie spodziewałam się, że coś dostanę XD Odbieram 3x zestaw trenerski i 750$

@Lumière jeden zestaw RC to +15 lvl czy normalnie +5lvl?
Powrót do góry Go down
Vaphel

Vaphel


Join date : 24/08/2020
Liczba postów : 651
Starter : Piplup

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-15, 08:49

Odbieram prezenty. Wybieram Trainer bombonierkę.
Jedynka bardzo ładna, ale przez orty głosuję na dwójkę.
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-15, 17:53

@Cherry - łącznie wszystkie cukierki mogą dać 15lvl Smile
Powrót do góry Go down
Lukas Volt
Admin
Lukas Volt


Join date : 08/08/2020
Liczba postów : 1172
Region : Kanto
Starter : Eevee
Profesja : Trener

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-16, 18:22

Odbieram 750$, 2 bukiety kwiatów dla Lottie i 3 pluszaki Smile
Biorę też Z-Passa!

Głosuję na Jedyneczkę!
Powrót do góry Go down
Anat

Anat


Join date : 23/12/2020
Liczba postów : 179
Region : Dolina Arche, Kalos
Starter : Galarian Ponyta
Profesja : Obieżyświat

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-18, 16:25

Głoduję na jedynkę Smile Jest po prostu urocza i widać, że przemyślana! Odbieram Trainer Pack Bombonierkę i dziękuję!
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty2021-02-20, 14:23

Przepraszam za opóźnienia (wynikły one ze spraw zawodowych), ale już jestem!
Po długich obradach społeczności (i moich) przedstawiam wyniki:

@Jacqueline - Za całokształt pracy, która urzekła moje serduszko otrzymujesz 1000$, dodatkowo za zajęcie pierwszego miejsca w ankiecie społeczności otrzymujesz Z-Pass. Niech Ci służy!

@Kitsune - Za naprawdę uroczą pracę - opierzoną cudnym wierszem walentynkowym otrzymujesz 1000$, dodatkowo za zajęcie ex aequo drugiego miejsca w ankiecie społeczności otrzymujesz karnet na dowolny TM ze sklepu.

@Minty - Za własnoręcznie wykonaną UwU pracę walentynkową otrzymujesz 1000$, dodatkowo za zajęcie ex aequo drugiego miejsca w ankiecie społeczności otrzymujesz karnet na dowolny TM ze sklepu.

@Daltonis - Za świetnie odwzorowaną postać Miny, ciekawy pomysł na walentynkę (i rozbawienie mnie do łez) otrzymujesz 1000$, a także mini-bonus w postaci karnetu na dowolny przedmiot ewolucyjny.

Wszyscy wykonaliście świetną robotę, należą wam się naprawdę ogromne gratulacje! Tym samym zamykamy nasz walentynkowy Event! Do zobaczenia w marcu!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy Walenty stuka w okienko   2 - Gdy Walenty stuka w okienko - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gdy Walenty stuka w okienko
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Eventy-
Skocz do: