IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Legowisko Necrozmy: Daltonis

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Daltonis

Daltonis


Join date : 08/10/2020
Liczba postów : 410
Age : 25
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Legowisko Necrozmy: Daltonis   Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty2021-08-08, 16:46

"Dobra robota, Kageto! Wracaj!" Powróciłem poobijanego wilczka do jego kapsuły po czym skinąłem do Chatot. "Dobra kochana, Twoja kolej! Pora to wreszcie zakończyć! Zacznij od Chatter żeby z miejsca ogłuszyć naszego oponenta! Po rozmrożeniu na pewno będzie od razu chciał wskoczyć do walki więc na sam start utrudnijmy mu to jak tylko się da! Następnym ruchem będzie dwukrotny Sing! Ten ruch jest wyjątkowo niecelny, ale jeśli go trafimy to zwycięstwo mamy absolutnie zagwarantowane. Na sam koniec zakończ swoja turę najsilniejszym Hyper Voice jaki jesteś w stanie wywołać!" Plan był prosty acz miałem nadzieję, że będzie efektywny. Nie mieliśmy zbyt dużo opcji jeśli chodzi o kombinowanie i wymyślne strategie. Poza tym, płaszczka była na tyle osłabiona, że chyba tego nie potrzebowaliśmy. To była ostatnia prosta którą musieliśmy pokonać i będziemy na przysłowiowej mecie.
Kageto i Gajeel odwalili kawał dobrej roboty aby utorować nam drogę do łatwej walki z szefem latającej załogi. Powinniśmy w pełni wykorzystać ich osłabienie i zakończyć to najszybciej jak się da. Gromadzące się wokół dzikie Pokemony napełniają mnie pewną dozą niepewności...
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Legowisko Necrozmy: Daltonis   Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty2021-08-10, 22:25

Ogawa bez problemu ogłuszył Mantine'a, by następnie uśpić go za drugim razem. Pieśń rozchodziła się jeszcze długo, a część kibicujących Pokemonów wzięła przykład z płaszczki. Kolejna salwa natomiast pobudziła biedactwa i zrobiła solidne obrażenia Mantine'owi. Ciche chrapanie szefa rozbawiło jego sidekicków, natomiast Ty mogłeś cieszyć się olbrzymią przewagą. To był już ostatni cios, który miał zakończyć zabawę z ultraszybką płaszczką. Trzeba było teraz tylko wyprowadzić finałowy atak!

Analiza Pola Bitwy:
Powrót do góry Go down
Daltonis

Daltonis


Join date : 08/10/2020
Liczba postów : 410
Age : 25
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Legowisko Necrozmy: Daltonis   Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty2021-09-15, 00:56

Szczypta szczęścia, biedna strategia i zwycięstwo nagle stało się absolutnie gwarantowane. Rosła we mnie poważna ekscytacja - to jedno z moich pierwszych właściwszych zwycięstw. Poza walką z Nerwalem która odbyłem kawał czasu temu nie widziałem większych wygranych. Dzisiaj jednak miało się to najwidoczniej zmienić. "Świetna robota Ogawa!" Zakrzyknąłem zaciskając zwycięsko pięść. "Pora jednak to zakończyć i wracać do domu z łupami! Zaskrzecz dwukrotnie Hyper Voice! Jeśli to wraz nie wystarczy siądź na przeciwniku i krzyknij mu prosto w twarz używając Chatter!" To była dosłownie kwestia kilku kolejnych ataków a że Chatot była kompletnie nienaruszona można było ryzykować bezpośrednim, frontalnym atakiem.

Po walce przydałoby się jednak jeszcze raz rozejrzeć po tym miejscu, szczególnie przyjrzeć się Pokemonowi który wykluł się z jaja które tu przyniosłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Legowisko Necrozmy: Daltonis   Legowisko Necrozmy: Daltonis - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Legowisko Necrozmy: Daltonis
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Legowisko Necrozmy: Vi
» Legowisko Necrozmy: Jacqueline
» Legowisko Necrozmy: Killjoy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Strefa Wolnego Wybiegu :: S.I.N.G.L.E. :: Archiwum Wypraw-Z-
Skocz do: