IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Banshee

Banshee


Join date : 05/09/2020
Liczba postów : 73

Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty
PisanieTemat: Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta.   Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty2020-09-30, 15:18

Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. RhUx

Po wzięciu udziału w polowaniu, Vincent przyszedł, by odpocząć wraz ze swoim pokemonem. Nie za bardzo wiedział, czym to się różniło od ich przygodowego lenistwa, ale nie chcąc wykupywać karnetów - bo nie był zainteresowany pokazami - po prostu przeszedł się wokół parku i posiedział z przyjacielem na ławce, czekając tyle, ile musiał, by Yamask wrócił do zdrowia.

Zbijanie: Yamask: 1pkt (Wrześniowe polowanie)
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty
PisanieTemat: Re: Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta.   Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty2020-09-30, 22:26

[-1 Punkt Zmęczenia] W drodze wyjątku, bo gdybym Ci się kazał rozpisać - zabiłabyś mnie na miejscu. Następnym razem możesz ciut więcej napisać? flower
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Join date : 05/09/2020
Liczba postów : 73

Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty
PisanieTemat: Re: Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta.   Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty2020-09-30, 23:02

Nie, ponieważ:

1) nigdzie w regulaminie SPA nie ma napisanego, ile dokładnie powinien wynosić post

2) post i tak jest długi, równie dobrze mogłam napisać "przychodzę, by odpocząć z pokemonem" - zupełnie, jak się to robi w opiece nad jajkiem, więc i tak zrobiłam więcej

3) mój post ma 55 słów - dokładnie tyle, ile wymaga tego regulaminowo post w przygodzie, więc chyba nie powinno być problemu

Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Think_Big

Chociaż kto wie, może następnym razem wyjdzie mi zdanie więcej, nie potrafię tego przewidzieć.


Widząc, że Yamask już odpoczął, Vincent wrócił do siebie, by kontynuować przygodę uwu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty
PisanieTemat: Re: Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta.   Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta. Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabijacz postów. Zmęczone pokemony Vincenta.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmęczone Pokemony

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Hyde Park :: Archiwum :: Inne-
Skocz do: