IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trening w kisielu

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-07-28, 20:49

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi miała dosyć całego świata. A mimo to tu była.

Dzień 4. +6%

Rockruff "Rufus"
TOM[Gen8] - Crush Claw [75BP - 10-20%]
Dziewczyna pisnęła razem ze szczeniakiem. Może nie takim samym głosem, ale jednak. Od razu do niego podbiegła, po czym wybadała, gdzie jest drzazga. Bleh, głupie drzewo. Następnym razem zaczną ćwiczenia od czegoś, co nie może oddać. Może poduszki? Vi pocałowała szczeniaka w łebek
- Spokojnie, zaraz Ci to wyciągnę. Może troszkę zaboleć - ostrzegła. Po wyciągnięciu paskudztwa wzięła szczeniaka na kolana i ugłaskała delikatnie
- Będzie dobrze. Przepraszam, to moja wina, nie pomyślałam o drzazgach. Może na razie skupmy się na czymś innym - poćwiczymy manewry łapami. Jako wilk możesz mieć pewne problemy ze swobodnym uderzaniem, tak jak to ribą koty, ale nie martw się - opanujesz i tę umiejętność. Spróbuj powtarzać ruchy tego Lycanroca - powiedziała dziewczyna, stawiając na ziemi telefon z odpalonym filmikiem

Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-07-29, 00:43

Dzień 5 - streak +8%
Postępy:
✯:
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-07-29, 22:37

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi miała dosyć całego świata. A mimo to tu była.

Dzień 4. +6%

Rockruff "Rufus"
TOM[Gen8] - Crush Claw [75BP - 10-20%]
Dokładnie o to chodziło. Dziewczyna uśmiechnęła się i pocałowała szczeniaka w nosek. Był taki dzielny i silny.
- No dobra... Wymyśliłam, co zrobić, żeby to paskudne drzewo już Cię nie skrzywdziło. Po prostu włożysz to na razie - dziewczyna podała psiakowi coś w rodzaju rękawiczek, z których wystawały tylko pazurki. Były zrobione z grubej skóry, której drzewo nie powinno łatwo przebić - Spróbuj jeszcze raz zaatakować korę! - powiedziała dziewczyna



Powrót do góry Go down
Kitsune

Kitsune


Join date : 25/08/2020
Liczba postów : 2295
Age : 32
Region : Hoenn
Starter : Growlithe
Profesja : wolny strzelec

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-07-30, 18:39

Dzień 5 - streak +8%
Postępy:
✯:
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-07-30, 23:15

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi miała dosyć całego świata. A mimo to tu była.

Dzień 6. +8%

Rockruff "Rufus"
TOM[Gen8] - Crush Claw [75BP - 10-20%]
No i fajnie. Rufus docenił prezent, czyli działa tak, jak powinien. Vi spojrzała na kamień, leżący nieopodal
- No, myślę, że drzewo nie jest dla ciebie godnym przeciwnikiem. Myslę, że powinieneś spróbować się z tym głazem. Jeśli uda Ci się zebrać wystarczająco siły i energii, jestem pewna, że uda Ci się go rozłupać na kawałeczki za pomocą jednego tylko uderzenia. A jeśli nie, to kilka powinno dać radę. Co Ty na to, żeby tego spróbować? - zapytała, gładząc łebek. Rockruff był typem kamiennym, na pewno nieożywiony kamulec nie ma z nim szans...



Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-08-03, 00:21

Dzień 6 - streak +8%
Postępy:
✯:
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-07, 18:02

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi miała dosyć całego świata. A mimo to tu była. W sumie dawno jej tu nie było.

Dzień 1. +0%

Elekid "Kiddo"
MT[Gen7] - Signal Beam [75BP - 10-20%]
Vi i Elekida czekał pierwszy w jego życiu trening. Dziewczyna spojrzała na małego pokemona, którego niedawno wykluła. A raczej on sam ją wybrał jako mamusię...
- Cześć, Kiddo. Twój pierwszy trening polegał będzie na nauce ataku Signal Beam. To jest atak, który wymaga zebrania energii oraz wystrzeleniu jej w postaci promienia. Doris już zna ten atak, dlatego pomoże Ci w treningu. Zacznijcie od zbierania energii, a następnie spróbuj ją ukierunkować na ten pniak - powiedziała dziewczyna, pokazując sfatygowany przez różnorakie pokemony pieniek. Będzie musiała kupić jakąś wytrzymalszą tarczę. W końcu nie była już gołodupcem!

Chikorita "Rose"
MT[Gen7] - Seed Bomb [80BP - 5-16%]
Następna w kolejne była Rose. Dawno nie było jej na polu treningowym, ale samiczka na pewno doceni trochę uwagi. Vi zaczęła od niańczenia jej przez krótką chwilę
- Jak się masz, Rose? Mam nadzieję, że tak dobrze, jak ja. Chciałabym, żebyś dzisiaj zaczęła trening ataku Seed Bomb. Polega on na wytworzeniu twardych i dużych nasion, które następnie uderzają w przeciwnika. Zajmiemy się najpierw Twoją zdolnością wzrostu roślin. Mam tutaj parę nasionek, mogłabyś spróbować spowodować ich wzrost i utwardzić ich skorupki, co Ty na to?

#dosprawdzenia
@Lumière
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-11, 22:54

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi przeciągnęła się leniwie

Dzień 1. +0%

Elekid "Kiddo"
MT[Gen7] - Signal Beam [75BP - 10-20%]
Elekid wyglądał, jakby naprawdę dobrze zrozumiał ideę treningu. Vi była zadowolona z jego postępów. Odrzucili więc tarczę, a dziewczyna przytargała manekina, który napędzany energią słoneczną potrafił robić uniki przed atakami. Postawiła go przed Elekidem
- No, mordka, świetnie radzisz sobie z energią i jej wysyłaniem, ale jak poradzisz sobie z żywym przeciwnikiem? Teraz musisz zacząć trafiać coś, co potrafi się ruszać. Do tego musisz nauczyć się przewidywać ruchy swojego przeciwnika. Myślisz, że sobie z tym poradzisz? Na pewno. Tylko skup się. Pamiętaj, że nie chodzi o to, by trafić, chodzi o to, by trafić w konkretne miejsce. By to coś się zatrzymało, potrzebujesz trafić w klatkę piersiową. Do dzieła!

Chikorita "Rose"
MT[Gen7] - Seed Bomb [80BP - 5-16%]
Po treningu z Elekidem dziewczyna przeszła do Chikority, która miała w tym czasie bawić się z nasionkami. Vi zaśmiała się widząc małą trzymającą jedno z nich w łapkach. Pokręciła głową
- Rose, to miał być atak, nie zabawka - zaśmiała się głośno - Potem pójdziemy do sklepu i kupimy Ci kilka nasionek do zabawy, dobrze? Na razie skupmy się na nauce ataku. Widzę, że samo utwardzanie nasionek idzie Ci świetnie. To może teraz spróbuj rzucać nimi do celu? Na początek do tarcz, które zawiesiłam - pokazała samiczce nisko zawieszone kartonowe "tarcze" w kształcie kropelek wody. Takie ciężej będzie trafić... Dziewczyna była ciekawa, czy mała da sobie z tym radę już teraz, czy potrzebuje więcej treningów celności

#dosprawdzenia
@Lumière
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-12, 00:54

ELEKID: 36%+50% (jednorazowy boost MT)
CHIKO: 28%
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-12, 01:56

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi przeciągnęła się leniwie

Dzień 2. +2%

Elekid "Kiddo"
MT[Gen7] - Signal Beam [75BP - 10-20%]
Vi spojrzała na Kiddo z uśmiechem
-Nieźle, mały. Ale brakuje Ci precyzji. Spróbuj trafiać prosto w klatkę manekina. Wtedy nie będzie mógł robić uników i się wyłączy. Jeśli masz z tym problem, spróbuj go najpierw unieruchomić za pomocą atakowania jego nóg. Musisz być nieprzewidywalny i przewidujący - na tym opierają się walki pokemon - powiedziałam, bawiąc się pilotem manekina. To będzie ciekawy trening

Chikorita "Rose"
MT[Gen7] - Seed Bomb [80BP - 5-16%]
Vi spojrzała na tarcze. Część z nich była strącona... Ale tylko część. Dziewczyna zerknęła na Rose
- Dobrze. Radzisz sobie naprawdę dobrze. Zostawmy na chwilę te tarcze - zajmiemy się nimi potem. Skupmy się teraz na precyzji tego ataku - Vi ustawiła naprzeciw Rose tarczę pomalowaną na czarno sadzą - Dzięki niej będziemy wiedzieli gdzie dokładnie trafiają Twoje ataki, bo odbijające się nasionka zabiorą ze sobą część sadzy. Spróbuj trafiać w jeden, wybrany przez siebie punkt. Pięć uderzeń, czas start!

#dosprawdzenia
@Lumière
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-13, 18:34

ELEKID: 100% ~NAUCZONO~
CHIKO: 44%
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-13, 19:03

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi przeciągnęła się leniwie

Dzień 3. +4%

Elekid "Kiddo"
TOM[Gen8] - Toxic [-BP - 10-30%]
Viannea spojrzała na Elekida
-Czeka na Ciebie nie lada wyzwanie, Kiddo. Atak, którego chcę Cię nauczyć, to Toxic - ruch, który pozwala Ci opanować truciznę z otoczenia, uformować ją w kulę i wyrzucić w stronę przeciwnika. Z Twoimi poprzednikami nie miałam problemów - trucizna jest niemal wszędzie, w każdej postaci. Ale elektryczność? To już jest coś, o czym nie mam bladego pojęcia. Wydaje mi się jednak, że nawet z wyładowań elektrycznych można wyciągnąć jakieś trujące cząstki, które następnie uderzą wroga. Od tego właśnie zaczniemy - zamknij oczy i skup się na prądach elektromagnetycznych wokół Ciebie. Spróbuj je wyczuć. To Twój żywioł, coś, w czym niedługo będziesz mistrzem. Wiem, że sobie z tym poradzisz. Gdy tylko uda Ci się skupić, stanie się to o wiele łatwiejsze. Wiem, że i tak nikt tego nie przeczyta, więc tak sobie tylko tutaj zostawię przypomnienie, żeby kupić masło, chleb i jajka. Ach, i jeszcze sobie ponarzekam, że zepsuła mi się pralka i muszę zobaczyć jakie ceny mają moje najbliższe pralnie - powiedziałam z delikatnym uśmiechem, patrząc na pokemona - Spróbuję posiedzieć tutaj z Tobą, więc nie przejmuj się, jeśli nie wyjdzie Ci za pierwszym razem. Trening czyni mistrza, a wraz z nim cierpliwość

Chikorita "Rose"
MT[Gen7] - Seed Bomb [80BP - 5-16%]
Viannea podeszła do tarczy i przyjrzała się jej. Ślady były blisko siebie, ale nie w jednym miejscu. Nie spodziewała się tego zresztą - wiedziała, że przy pierwszej próbie jest to niemal niemożliwe do zrobienia. Pogłaskała samicę po głowie
- Dobra robota. Skoro to masz już opanowane, spróbujmy zrobić coś innego - zestrzeliwanie przedmiotów za pomocą nasionek. Będę rzucać w powietrze jagody, a Ty będziesz próbowała je uderzyć za pomocą swoich nasion. Te, które trafisz, będą Twoje. Myślę, ze jak dobrze się przyłożysz do ćwiczenia, z pewnością będziesz zadowolona. Ale jest też haczyk - prócz jagód będę rzucać inne rzeczy, których nie powinnaś trafiać, na przykład kamyczki, monety, inne tego typu pierdoły. Za każdą trafioną pierdołę zabieram jedną jagódkę z puli. Gotowa? Czas na trening - powiedziała, sięgając do nieprzeźroczystego woreczka

#dosprawdzenia
@Lumière
Powrót do góry Go down
Lumière

Lumière


Join date : 09/08/2020
Liczba postów : 699
Age : 25
Region : Unova
Starter : Igglybuff
Profesja : Człowiek Renesansu

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-13, 19:09

ELEKID: 32%
CHIKO: 60%
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-14, 22:35

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi przeciągnęła się leniwie

Dzień 5. +8%

Elekid "Kiddo"
TOM[Gen8] - Toxic [-BP - 10-30%]
Elekid całkiem nieźle sobie radzić z wyciągnięciem trującej substancji z otoczenia. O dziwo, bo jako maluszek nie powinien być w tym aż tak dobry. Dziewczyna z delikatnym uśmiechem spojrzała na swojego pupilka
-Nieźle, mały. Całkiem nieźle. No dobra. W takim razie skupimy się teraz na tym, żeby zbić to w jedną zwartą kulkę i przytrzymać to w takim kształcie jak najdłużej. Wiesz, jak wyglądają piłeczki do zabawy, co nie? No więc spróbuj zrobić z toksyn taką małą piłeczkę i przytrzymać ją w tym kształcie na jak najdłużej. Pamiętaj, żeby skupić się na zadaniu. Jak się rozproszysz, cała trucizna może upaść i wsiąknąć w ziemię, a tego byśmy nie chcieli - rzuciła

Chikorita "Rose"
MT[Gen7] - Seed Bomb [80BP - 5-16%]
Vi spojrzała na Rose
- Widzę, że jak masz jakiś cel, to nie odpuszczasz, co? Zajmiemy się teraz rozwojem ogólnym - zrobiłam Ci mały tor przeszkód. Na niektórych jego częściach będziesz musiała użyć Seed Bomb, by przejść dalej lub się "obronić". Za każdy zdany odcinek czekają Cię już nie jagódki, a sałatka z miodem i bitą śmietaną. Co Ty na to? - Vi pokazała pokemonowi tor. Część składała się z tunelu, w którym trzeba się czołgać. następnie małe jeziorko z bardzo wąską kładką, wokół której pływały sobie "tarcze". Następnie bieg po piasku, trochę "wspinaczki' po kamieniach, gdzie trzeba przebić się atakiem przez warstwy kartonu, a na sam koniec sprint połączony ze strzelaniem. Viannea stanęła z boku - Będę Ci liczyć czas. Im szybciej się przebijesz do końca, tym więcej bitej śmietany dorzucę...

#dosprawdzenia
@Lumière
Powrót do góry Go down
Vi
Admin
Vi


Join date : 28/09/2020
Liczba postów : 3094
Age : 28
Region : Kraj Ognia
Starter : Vulpix "Senzu"
Profesja : Trenerka/Mag Ognia

Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty2021-09-15, 21:38

Kolejny dzień, kolejny trening. Vi przeciągnęła się leniwie

Dzień 6. +8%

Elekid "Kiddo"
TOM[Gen8] - Toxic [-BP - 10-30%]
- No, nieźle Ci idzie utrzymywanie kulki w miejscu. Pytanie tylko, czy potrafisz trafić nią przeciwnika? - zapytałam wyciągając moje ulubione metalowe kubeczki - Twoje zadanie teraz polega na trafieniu trującą substancją prosto w kubeczek. Wypełnij wszystkie, a czekać na Ciebie będzie nagroda - powiedziałam z delikatnym uśmiechem, siadając na sfatygowanym pniaku

Chikorita "Rose"
MT[Gen7] - Seed Bomb [80BP - 5-16%]
- Ładnie, bardzo ładnie, Rose! Świetnie! Teraz znajdziemy Ci prawdziwego przeciwnika. Senzu będzie z Tobą trenował przez chwilę. Mam nadzieję, że jesteś gotowa na okładanie kogoś nasionami. Traf wszystkimi, a na pewno nie ominie Cię nagroda. Mam nadzieję, że ciastka i sałatka z wczoraj Ci smakowały... No, a teraz chcę, żebyś trafiała w Vulpixa. Nie będzie stał w miejscu i czekał na Twoje pociski - im więcej trafisz, tym szybciej będzie uciekał. Myślisz, że dasz radę?

#dosprawdzenia
@Lumière
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trening w kisielu - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Trening w kisielu   Trening w kisielu - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Trening w kisielu
Powrót do góry 
Strona 20 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Wsparcie Fabularne :: Perłowa Zatoczka :: Wielkie Dojo Marowaków-
Skocz do: