IndeksIndeks  PortalPortal  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~ Mozaikowe zapisy~

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Mozaika

Mozaika


Join date : 17/09/2020
Liczba postów : 64
Age : 31

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-09-23, 22:57

Wiem, że chcesz zacząć grę jak najszybciej, ale powinniśmy sprawdzić, czy oboje będziemy się dobrze bawić. Mogę obiecać pełne zaangażowanie i wydaje mi się, że częste odpisy, ale mam też kilka pytań do Ciebie.
Czy nie porzucisz gry bez słowa pożegnania?
Czy nie przeszkadza Ci to, że drobiazgowo dbam o ciągłość fabuły i akcji?
Czy jeśli odtwarzasz historię z jakiejś książki itp, to mnie o tym powiadomisz?
Jeśli coś Ci chodzi po głowie i chcesz to zrealizować, to powiesz mi o tym na priv lub messengerze?
Generalnie preferuję gry pokemonów, nie jestem dobra w walki- robię opisówki, a nie statystyki. Z matmą to leżę i płaczę. Chętnie mieszam świat pkmn z fantastyką.
Nadal tu jesteś? Może spróbujemy?

Kod:
[center][b]Imię, nazwisko, ksywka- jak nazywa się Twoja postać?:[/b]
[b]Link do KP:[/b]
[b]Cele, które chcesz zrealizować w fabule:[/b]
[b]Wymagania od MG:[/b]
[b]Wątki +18:[/b]
[b]Zgoda na przemoc?: [/b]
[b]W jakim uniwersum się bawimy?: [/b]
[b]W jakich godzinach zwykle piszesz na forum?:[/b]
[b]Preferowany kontakt?[/b] Messenger/PW/Discord
[/center]


Ostatnio zmieniony przez Mozaika dnia 2020-09-24, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kyon




Join date : 15/09/2020
Liczba postów : 102
Region : Kanto
Starter : Nidoran "Ravion"
Profesja : Trener

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-09-23, 23:03

Imię, nazwisko, ksywka- jak nazywa się Twoja postać?: Kyon Lentor
Link do KP: Klik
Cele, które chcesz zrealizować w fabule: Zostać mistrzem złodziei, założyć jakiś team w przyszłości, być może opanować region albo i świat
Wymagania od MG: Adoptuj.
Wątki +18: Jasne
Zgoda na przemoc?: No ba
W jakim uniwersum się bawimy?: Chwilowo typowe pokemon, potem możemy ewentualnie je ewoluować
W jakich godzinach zwykle piszesz na forum?: Wieczorne, weekendy dowolnie. Zazwyczaj odpisuję w ciągu dnia, dwóch. W weekendy zaraz po tym jak zobaczę post.
Preferowany kontakt? Discord, PW, jak tylko Tobie wygodnie
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Join date : 17/09/2020
Liczba postów : 64
Age : 31

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-09-24, 20:37

Przyjęty! Serdecznie dziękuję za zaufanie, mam nadzieję, że miło spędzisz czas~
Powrót do góry Go down
Nero

Nero


Join date : 11/08/2020
Liczba postów : 15
Age : 27
Region : Kanto
Starter : Litleo
Profesja : Trener

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-09-25, 14:12

Imię, nazwisko, ksywka- jak nazywa się Twoja postać?:  Claudia “Nero” Augustus
Link do KP: https://pokemon-lagoon.forumpolish.com/t117-kp-nero
Cele, które chcesz zrealizować w fabule:
- Uratować świat u boku seksownych kobitek i ślicznych chłopców [Harem]
- Przeżyć kolejne dni, miesiące oraz lata
- Odkryć jeszcze lepsze tajemnice nie tylko w regionie Kanto, ale też we wszystkich innych
- Mieć drugą połówkę
- Urodzić urocze trojaczki
- Zadbać, by Leo stworzył sobie z jakąś samiczką własne stado
Wymagania od MG: Kochaj mnie~
Wątki +18: Tak, jak najbardziej
Zgoda na przemoc?: Tak
W jakim uniwersum się bawimy?: Jakim chcesz, ale na start chyba Pokemonowym skoro fabuła KP jest usadowiona w Kanto, a Nero musi się bawić w superbohaterkę i uratować świat od dewastacji.
W jakich godzinach zwykle piszesz na forum?: Mam taką pracę, że w sumie to będą bardzo różne pory na odpisy. 5 rano, 12, 19, 23 itd. Niby po przejściu na 3/4 etatu mam teraz piątki i weekendy wolne, ale te 3 dni są przeznaczone na studia zaoczne, także też będą randomowe godziny odpisów.
Preferowany kontakt? Messenger albo Discord. Mam oba komunikatory na fonie, to zobaczę, jak coś do mnie napisałaś na privie.
Powrót do góry Go down
Michael

Michael


Join date : 27/08/2020
Liczba postów : 29

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-09-25, 16:05

Imię, nazwisko, ksywka- jak nazywa się Twoja postać?: Michael Thorne
Link do KP: https://pokemon-lagoon.forumpolish.com/t176-michael-thorn?nid=2#1285
Cele, które chcesz zrealizować w fabule: Odnalezienie matki
Wymagania od MG: Odpisywanie! >:
Wątki +18: Tak
Zgoda na przemoc?: Tak
W jakim uniwersum się bawimy?: Pokemony
W jakich godzinach zwykle piszesz na forum?: od 15 do 21 jestem
Preferowany kontakt? Discord albo messenger
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Join date : 17/09/2020
Liczba postów : 64
Age : 31

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-09-25, 20:50

Zapraszam oboje! Zrobię giereczki i zapraszam do pisadełka :D
Powrót do góry Go down
Daltonis

Daltonis


Join date : 08/10/2020
Liczba postów : 410
Age : 25
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-10-10, 00:11

Słyszałem, że narzekałaś na niedobór aktywnych graczy więc postanowiłem spróbować.

Imię, nazwisko, ksywka- jak nazywa się Twoja postać?: Tristan LaChance/Lachance
Link do KP: KLIK
Cele, które chcesz zrealizować w fabule: Są podane w Karcie Postaci aczkolwiek jako dodatkowe info mogę podać, że Tristan jako początkujący trener (i w zasadzie dlatego, że trochę ciekawi mnie taki pomysł) który mało wie o Pokemonach będzie raczej skupiał się na trenowaniu Pokemonów ogólnie uważanych za słabe/mało popularne/nieznane/zapomniane/pomijane.
Wymagania od MG: Trochę dłuższe odpisy jeśli można, aczkolwiek z jakimiś 5-6 linijkami też dam radę pracować.
Wątki +18: Jak najbardziej. I'm a big boy.
Zgoda na przemoc?: Tak jak wyżej.
W jakim uniwersum się bawimy?: Tak jakby prawdziwy świat na podstawie Pokemonowych regionów (dla wygody) do którego przedostały się Pokemony.
W jakich godzinach zwykle piszesz na forum?: Przez najbliższe pół roku pewnie będę dostępny prawie cały dzień. Jak normalnie zacznę chodzić na studia pewnie będą to godziny 21-24.
Preferowany kontakt? Messenger/PW/Discord

Jeśli miałabyś pytania o sam świat w którym osadzona jest przygoda to śmiało podbijaj na Discordzie to mogę nieco głębiej wyjaśnić.

P.S. dodaje jeszcze link do Dziennika w którym mam wstępne npc'ty z którymi mogłabyś pracować KLIK
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Join date : 17/09/2020
Liczba postów : 64
Age : 31

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-10-13, 12:05

@Daltonis, dwa pytanka. Pierwsze- czy moje posty w moich grach są dla Ciebie za krótkie?
Drugie- nie znam się totalnie na muzyce ani memach, doszkalałabym się w trakcie pisania postów- zniesiesz to?
Jestem głęboko zafascynowana takim pomysłem na grę, ale w sumie chodzi o to, by Tobie się wspaniale grało, a nie bym ukradła Cię do mojej teczki z grami, nie dając szansy na lepszego MG.
Powrót do góry Go down
Daltonis

Daltonis


Join date : 08/10/2020
Liczba postów : 410
Age : 25
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-10-13, 15:27

@Mozaika

Jeśli chodzi o długość Twoich postów widzę, że wacha się w tych wyższych rejonach więc mi za bardzo nie przeszkadza. W poprzednich przygodach średnio wymieniałem z MG 300-400 słów per post (to ok. 20 linijek tekstu), ale jeśli będziesz pisała krótsze to w żadnym stopniu nie mam nic przeciwko. Tak jak zerknąłem na Twoje przygody taka długość w miarę mi odpowiada.

Jeśli chodzi o znajomość muzyki czy memów to się nie martw. Pomimo tego, że Tristan jest z natury muzykiem, sam też praktycznie nie mam o tym żadnego pojęcia - tak jak Ty pewnie będę musiał robić jakiś research jeśli będzie trzeba xD Memami z kolei kompletnie się nie przejmuj, to bardziej taki smaczek do jego charakteru niż coś istotnego.

Mi będzie się dobrze grało jeśli odpisy będą w miarę regularne i nie rzadkie. Moja ostatnia MG strasznie powoli prowadziła przygodę i pomimo serio długich odpisów po prostu za wolno to szło. Jeśli jesteś gotowa poprowadzić mi przygodę to go ahead.

Dodatkowo mogę Ci powiedzieć co by mnie najbardziej interesowało w tej przygodzie. To w jaki sposób pojawienie się Pokemonów wpłynęło na ludzkość. W jaki sposób ludzki świat się zmieni w aspektach pracy, polityki, religii, życia codziennego itp. W jaki sposób mógłby się zmienić świat przestępczy? Jak nauka traktuje to wszystko i w jaki sposób w ogóle Pokemony mogłyby się przedostać do naszego świata?
Wraz z Pokemonami nagle też powinny zacząć pojawiać się Gymy i typowe dla świata Pokemon placówki (Pokemon Center, odpowiednie sklepy, daycare, itp.) których do tej pory nie było i nie muszą być prowadzone przez te same postacie co w grach.
Dodatkowo oczywiście nowe rodzaje pracy itp.
Jakbyś miała jeszcze inne pytania to chyba lepiej przenieść się na PW niż zaśmiecać ten wątek.
Powrót do góry Go down
Daltonis

Daltonis


Join date : 08/10/2020
Liczba postów : 410
Age : 25
Region : Kalos
Starter : Chatot
Profesja : Stand User

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-10-19, 21:53

Najmocniej przepraszam Mozaiko, jednak jestem zmuszony wycofać swoje zapisy :///
Mam nadzieję, że może w przyszłości dane nam będzie współpracować nad jakąś przygodą. o7
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Join date : 17/09/2020
Liczba postów : 64
Age : 31

~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty2020-10-25, 20:50

W porządku Smile Miłej zabawy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~ Mozaikowe zapisy~  Empty
PisanieTemat: Re: ~ Mozaikowe zapisy~    ~ Mozaikowe zapisy~  Empty

Powrót do góry Go down
 
~ Mozaikowe zapisy~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy 0/3
» Zapisy (2/2)
» Zapisy
» Zapisy do UA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Lagoon :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Gry/Przygody :: ☀ MG Mozaika-
Skocz do: